Тушьмушьнюшь• 09 декабря 2024

Хто псих, як ви з цим живете?

Я дуже психічна, мене часто все бісить, чоловік, друзі, сусіди, просто люди! На чоловіка то взагалі постійно верещу. Це лікується? Чи я вже зовсім пропаща і такою буду завжди? Мені 43 роки.
Неробименінерви• 10 декабря 2024
Я теж псих і чоловік псих, дитина теж бурно на все реагує. Дивлюсь на нього, він точна копія мене в дитинстві. Так і живемо, прокричали, попсихували, заспокоїлись і далі живемо)
автор Тушьмушьнюшь • 10 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
А в мене чоловік спокійний, але вже і він почав огризатись. Дитина мала, не хочу щоб бачила ці психи і перебирала на себе мою модель поведінки, але нічого не можу поки вдіяти. Типу налаштовую себе постійно, але в якийсь момент обов’язково зриваюсь.
Неробименінерви• 10 декабря 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Мене заспокоює, коли я щось розіб´ю, або сильно чимось вдарю. Але так робити не можу, бо шкода речей. Дитині кажу побий грушу боксерську, зіжмакай листок паперу, кинь подушкою чи м´якою іграшкою об стіну.
Треба випускати пар екологічно, я все хочу на спорт ходити, але ніяк не дійду до спортзалу, все немає часу
Да будет так• 10 декабря 2024
Перекос в гормонах тоже может влиять.
Даже говорят бесячую поговорку типа: У тебя что, климакс начался
автор Тушьмушьнюшь • 10 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
А я ходжу 4 рази на тиждень і не допомагає 😂😂😂😂
Неробименінерви• 10 декабря 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
А я так сподівалась)