Нетутешня• 10 декабря 2024

Булінг дитини в школі за мову.

Ми живемо на Волині. Поки жили в обласному центрі діти ходили до школи все було добре . На початку в малого старшого 6 клас , щось було але таке… в дитини було багато друзів. Потім тата перевели в село і ми переїхали і перейшли в школу в селі. Я, чоловік і малий меньший розмовляємо і українською і російською. Старший малий, частково але його важко розмовляє російською. В меншого все було добре, а старша дитина прийшла в сльозах і казав , що 13 дітей в класі його дражнили і знущалися і не розуміли … дитина сказала , що більше не піде. Я набрала класного керівника і вона сказала , що буде розмовляти з дітьми і чому я не попередила, що малий російськомовний. І діти там ні коли не чули російської мови . Ми з чоловіком прийняли рішення забрати дитину на дистанційне, вчителька просить не забирати дитину, каже що буде розмовляти з дітьми, але я думаю не має сенсу?!
Ira_777• 10 декабря 2024
Ответ дляFora74
Удалено администрацией...
2023 року в інтерв´ю Just The News Колишній (на той момент) президент США Дональд Трамп заявив, що Україні необхідно віддати російськомовні території Москві. Він наголосив, що таким чином українська влада нібито зможе ’зберегти свою країну’.
’Можна було б віддати області, де люди розмовляють російською мовою. Тоді вдалось би зберегти країну’, – каже Трамп.
Ira_777• 10 декабря 2024
так хто із нас с**и?
Наталка -русалка• 10 декабря 2024
І що ?
А в Києві булять за українську мову українців

Причому це нащадки рашистів із Уралу та Сибіру
Наталка -русалка• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Да молча , кто вам сказал что он ее не знает? Он просто на ней не говорит
Значить не знає
Оливия 0908• 10 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Мы полностью русскоговорящая семья.
Спасибо, автор, за тему. Живу с дочкой в Хорватии. Хотела возвращаться в Украину, но не домой, так как в городе частые прилёты КАБов, а в областной центр на Западной Украине.
Прочитала вашу тему, комментарии к ней и решила дальше оставаться в Хорватии. Здесь я говорю на русском, украинском, английском, но не на хорватском (т.к. не знаю его) и ни разу ни мне, ни дочке никто и слова плохого не сказал. Наоборот, максимально стараются понять меня.
А в родной стране я не могу говорить на родном мне языке. Печально...
ОленаЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляDElenka_
А еще Днепр, Одесса, Запорожье, Киев. И это области, в которых сосредоточена большая часть населения страны.
Я ж Вам написала про столичний вуз в 98 році, викладання українською.
ОленаЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляMagaMama
Большинство людей, с которыми сейчас можно международно пообщаться только на русском, вряд ли стоят долгого общения. Про международный русский вспоминают в основном те, кто с другими действительно международными языками общения не дружит.
100%
sky-labs• 10 декабря 2024
Ответ дляMagaMama
Люди склонны судить по себе...
Павлодарская• 10 декабря 2024
Ответ дляAtomicX
Что это за глухомань, что никогда не слышали русский язык. У них хоть интернет есть?
Вот кстати да. Я сейчас стала активным пользователем тик тока 😂 а это соцсеть молодежи, прям от детей подростков начиная
И там в рекомендованных тебе будет сыпать все подряд. И русскоязычные и из России . Просто россиян больше и популярность высокая
Волей не волей они русский оттуда узнают 😏
Anchik1878• 10 декабря 2024
Ответ дляОливия 0908
Не зовсім розумію з ким ви себе ототожнюєте. Ви українка? Паспорт український? Тоді чому рідна мова російська?
romantica• 10 декабря 2024
Ответ дляnoraone
Ото ви загнули. Харків, донька 2010 р.н, садочок повністю російською був, перший клас була в російськомовній школі, потім перевели в гімназію, там укр мовою навчання було. І так, принаймні до 22 року абсолютна більшість розмовляли російською. Це не означає, що українську не знали. Знали, але рідною була російська. Рідною, говорю, бо з пелюшок чули саме її. А українську вже вивчали. Тому ваш стьоб не зрозумілий.
Син 2006 р.н, садочок на українській мові (навчання), Київ. Вихователька україномовна, але деякі розмовляли розмовляли россійскою між собою.
Школа українська, россійську школу ще пошукати треба було навіть тоді, їх 4-5 шт. було на все велике місто.
Ну якщо Автор теми з Донбасу чи Херсону, то все одне важко повірити у дитину, яка не знає мови.
romantica• 10 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Потому что это язык международного общения, один из крупнейших.
Уже нет. Лучше английский учить, или испанский.
impossibilia non sunt• 10 декабря 2024
Ответ дляAnchik1878
Ну, например, как вам такое, у меня и многих других паспорт до сих пор книжечка, и там данные вписаны на двух языках. Нас на костре сжечь правильно по-вашему?)
Оливия 0908• 10 декабря 2024
Ответ дляAnchik1878
Потому что я думаю на русском языке. Украинский знаю, паспорт украинский, но язык родной - русский.
Раньше я жила в стране, где это не было проблемой. Больше этой страны нет.
Теперь русскоговорящие стали прокаженными, второсортными людьми в Украине, как евреи в Германии 30-хх годов.
Ничего хорошего из этой политики ’примусової українізації’ не вийдет.
Раскол в обществе только усиливается.
sky-labs• 10 декабря 2024
Ответ дляromantica
Все еще и еще долго - да...
Про изучение других языков согласна, хуже точно не будет :)
Ksusci• 10 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Ви своїх дітей плануєте самостійно вчити кацапської мови, чи вже знайшли кацапомовний садочок і школу, є такі в Україні?
Та самі ж будуть.
Повно історій які вони бідні і не винні, що не мали можливості вчити мову. А тепер своїм дітям всеодно казки російською читають.
Одиниці вчать дітей і українську і російську. Бо ані више етава.
sky-labs• 10 декабря 2024
Ответ дляОливия 0908
Раскол в обществе только усиливается.
Лично я себя считаю лучше большинства и пофиг на каком языке оно говорит.
Большинство - стадо. Я не в стаде

Вам советую считать так же
Marvi• 10 декабря 2024
Патриот так патриот, а как наши патриоты пользуются услугами переводчиков из раши , не стесняясь когда им документы оформить нужно или где помочь, или это другое?
MagaMama• 10 декабря 2024
Ответ дляAnchik1878
Я українка. Паспорт український. Моя рідна мова російська, бо саме нею я почала розмовляти, нею говорили і говорять мої батьки, нею я навчалася у школі, читала перші книжки, нею я думаю.
VasilisaLisa• 10 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
А звідки у вас дитина така взялася?
вам сказати звідки діти беруться?
VasilisaLisa• 10 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
Ви що з рашкостану?
Може я вас здивую, але у нас в Україні половина сімей російськомовні. І вони по конституції мають на це право
VasilisaLisa• 10 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
Звісно, нездатність вивчити мову - показник невеликого розуму.
Люди знають її, але мають право розмовляти так, як хочуть
ОленаЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляMagaMama
Приклад жертви совка.
MagaMama• 10 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Приклад жертви совка.
Аж ніяк
ОленаЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляMagaMama
Аж ніяк
100% жертва, або нащадок зеків з уралу. Поцікавтесь у батьків.
MagaMama• 10 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Все ще аж ніяк.
ОленаЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляMagaMama
Все ще аж ніяк.
Тіштеся ілюзіями, ваша справа.
Anchik1878• 10 декабря 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
Де я написала, що вас зжигати? Дивна ви якась, навіщо приписувати свої фантазії мені? В мене зараз Ід паспорт там також на 2 х мовах, і що, мене по вашому зжигати? Я задала логічне питання, на яке очікую відповідь
MagaMama• 10 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Тіштеся ілюзіями, ваша справа.
Та нащо мені тішитися якимись вигаданими сторонньою людиною ілюзіями. У мене в житті все добре і з предками, ким би вони не є чи були, і з мовою.
nnnnika• 10 декабря 2024
Ответ дляVasilisaLisa
Але ж навчання в школах України українською. І як дитина може не говорити українською? Ми теж російськомовна сімʼя, але українською могли говорити всі і до повномасштабного вторгнення. Це при тому, що мій чоловік навчався в російській школі, але ж українську вивчав. Я до 5-го класу вчилася в російській школі