Ананомчикус• 10 декабря 2024

Хтось вже отримав 1000 від президента?

Доброго ранку!
Питання до тих, хто оформлював: можливо хтось отримав виплату в 1000 грн?
Древо жизни• 10 декабря 2024
Ответ дляСамоучка
Ага , це щоб виїхавші нам заздрили 😂😂😂
Не говорите. 24 долларам , да и то с такими телодвижениями, как обзавидуются - не заснут.
Самоучка• 10 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Розумні люди давно розуміють, що вони вже під тотальним контролем. А не розумні все ще всього бояться, щоб не потрапити під цей контроль
Я ж не проти , якщо для вас ця тища-остання надія, то отримуйте ! Є люди , яким вона ні до чого
Творю чудеса• 10 декабря 2024
Ответ дляБайрактара
Всех, кто подался, не смущает, что вы разрешили доступ ко всем своим данным и счетам?
Шапочку из фольги высылать?
автор Ананомчикус • 10 декабря 2024
Ответ дляРассказница
Її не приносять. Її не дають готівкою. Можна тільки за комунальні заплатити чи щось на пошті купити.
Якраз хотіла заплатити комунальні з картки , коли прийдуть) Чому б і ні.
Древо жизни• 10 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Для кого-то это реально деньги .
А у кого-то это заработок - вбросы делать.
Что на эти реальные деньги купишь? Пару пачек сливочного масла и хлеб?

Сколько дамочки времени затрачивают, чтобы получить эту подачку , за это время на реальной работе получили бы значительно больше.
Творю чудеса• 10 декабря 2024
Ответ дляДрево жизни
Каждый день одно и то же: кто получил тыЩу, как получить тыЩУ. Ну, е-мое
Да да
А как спросишь - не, я не подавался, я ж не дурак!
Шикаю і викаю• 10 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Хто переживає за свої дані та рахунки, у вас дійсно там багатотисячні оборудки?
То якраз голодранці кричать, що дуже переживають за свої особисті дані. А люди з грошима все знають ....і як ховати гроші теж 😀
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 декабря 2024
Там 10 робочих днів на обробку, тобто тим, хто подавав 1 грудня повинно зайти числа 13 тільки
Древо жизни• 10 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус
Покажіть, де останній раз була такая тема) Бачила 1 числа.
поиск в помощь
Рассказница• 10 декабря 2024
Ответ дляДрево жизни

5 секунд в Дії - це ’скільки часу’?
автор Ананомчикус • 10 декабря 2024
Ответ дляДрево жизни

Ну, чому ж, за мене і двох дітей це вже 3000, якраз повністю оплатити за місяць комуналку. А на НР поїхати у Карпати, зекономивши 3000.
Встидаюся запитать• 10 декабря 2024
Ответ дляДрево жизни

І скільки часу?
Настасья Пицун• 10 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ага, кроме лежачих. Туда нвдо топать лично, а не можешь... ну твои проблемы. Почтальон с собой компьютер не принесет
Неправда. Тем кому постоянно носят домой пенсии с этой тысячей так же. Почтальон приходит со списком, человек расписывается в ведомости, почтальон приносит товары на продажу, подписывает газету, берет у пенсионера квитанции на коммуналку с реквизитами и сама оплачивает на почте.
Полуничка• 10 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
На Укрпошті вже пропонують, тим хто отримує в них пенсію.
На укрпошті живими грошима дають?
Творю чудеса• 10 декабря 2024
Ответ дляДрево жизни

Минута в дие заняло оформление
А купить - ничего покупать не буду, заплачу за мобильные на январь
Древо жизни• 10 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
Да да
Вчера на УП зашла - стоят пенсионеры с вопросами про эту тыщщу. То с лампочками. то с 1000 ) Зато от отключений отвлеклись
автор Ананомчикус • 10 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
Минута в дие заняло оформление
У мене зайняло 20 сек, подати на 3 людини.
Полуничка• 10 декабря 2024
Ответ дляСамоучка
Розумні люди розуміють, що це для тотального контролю, тому ніхто з моїх знайомих їх не бере
Хай контролюють борг по кредитці -22тис я безробітна
Заздрість то погано• 10 декабря 2024
Ответ дляРассказница
На Укрпошті вже можна отримати пенсіонерам. За комунальні одразу її перераховують.
А подавати на неї як потрібно було пенсіонеру? Чи на місці отам і подаєш заявку і зразу отримуєш?
Настасья Пицун• 10 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
За пенсией же не топает лично. Так и с этой тысячей, ее так же как и пенсию, и субсидию, несут на дом.
Шикаю і викаю• 10 декабря 2024
Ответ дляСамоучка
Ну якщо справа лише в тому, що тисяча їм не потрібна бо ці люди такі заможні, то нехай отримають і кинуть на ЗСУ.
Чи справа все ж таки в іншому 🥴
Древо жизни• 10 декабря 2024
Ответ дляРассказница
5 секунд в Дії - це ’скільки часу’?
Не знаю, как у вас это заняло 5 сек, если каждый день создаются темы про эти злосчастные деньги, другие по почтам бегают с вопросами.
Метелики на душі• 10 декабря 2024
Ответ дляДрево жизни

Боже, яка Ви розумна. А якщо людина пенсіонер і отримує пенсію три тисячі, то що ?. Чи можна подумати високооплачувана робота на кожному кроці.
Встидаюся запитать• 10 декабря 2024
Ответ дляДрево жизни
А шо з того щоб вони не відволікалась від відключень? Який позитивний результат
Древо жизни• 10 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус
Экономия на отдых в Карпатах - это святое. Тогда вопрос снимается.
Шикаю і викаю• 10 декабря 2024
Ответ дляДрево жизни

Ну то уже не Ваше дело
Рассказница• 10 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
На місці просто. Це для тих пенсіонерів, які отримують пенсії на пошті.
Настасья Пицун• 10 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Автоматично нарахували всім пенсіонерам, які отримують через пошту, без заявок.
автор Ананомчикус • 10 декабря 2024
Ответ дляДрево жизни
А чому б і ні?) Я працюю, плачу податки, доначу на ЗСУ, допомагаю хворим. Маю право на гроші, вважаю. Як і інші добропорядні українці.
Творю чудеса• 10 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус
Мне нужно было отвлечься на оформление карточки )