Замороженная селедка• 10 декабря 2024

Легінси на хутрі

Дівчата хто купляв, хто користується? Питаю саме про легінси на ХУТРІ! На - 15С морозу.
Поділіться вашими відгуками. Наскільки вони практичні, теплі, чи не парять в приміщенні?Хто задоволений покупкою?
Результат:
вже голосів: 22
9 (40.91%) задоволена
7 (31.82%) свій варіант
6 (27.27%) незадоволена
А що таке?• 10 декабря 2024
Їх зараз багато зовсім різної якості, тому говорити у загальному немає жодного сенсу.
Сито для думок• 10 декабря 2024
Мені в них при -2 і дощі вже холодно.
Наташа_32• 10 декабря 2024
Всем здравствуйте. А с чем носить собираетесь и куда? У меня есть 2 пары. Не однозначно к ним отношусь.
Проработник• 10 декабря 2024
А где это уже -15? Везде 0
ОливьЕЖечка• 10 декабря 2024
Дочь носила всю зиму до -5. Не холодно. Но быстро катышки делались, не успевала брить.
Липка-прилипка• 10 декабря 2024
Меріносові легінси купила. Але вони 2000 грн
Гербарія сушу• 10 декабря 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Біля мериноса лежали? Чого так дешево?
Липка-прилипка• 10 декабря 2024
Ответ дляГербарія сушу
Біля мериноса лежали? Чого так дешево?
Як дешево? Це не кашемір. Меріносова пряжа так коштує
Оябунчик• 10 декабря 2024
Кілька разів до них підступалась.
І ні.
Вони парять. Коли тепло в них жарко і пітнієш.
Коли холодно, наче тебе мокрого плівкою обгорнули
Не служанка• 10 декабря 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Де купували? Я дочці шукаю
Усатая полосатая• 10 декабря 2024
Я купувала в продавлці писали на верблюжому чомусь там))) ага
Я прію в них
Гербарія сушу• 10 декабря 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
То такий меринос
Коленная ложечка• 10 декабря 2024
У меня из ойшо те что до -7. Испробовала их в -3, то тепло.
Липка-прилипка• 10 декабря 2024
Ответ дляГербарія сушу
То такий меринос
Ви смішна. В унікло 100% мерінос реглани, гольфи по 12₴ 15₴ літом.
Котогосподиня• 10 декабря 2024
Ношу под брюки, тепло удобно и приятно. Леггинсы у меня такие скользкие, гладкие, поэтому как второй слой не цепляют брюки и не портят внешний вид складками. Как самостоятельный предмет одежды мне не нравиться, хотя в принципе тоже вариант. Они просто продуваются ветром, ткань же эластичная, не очень плотная в силу этого. Ляжки мерзнут)
Бжоли-бандерівці• 10 декабря 2024
Я брала на Алі, але на іншій підкладці і з кишенями, під довгі светри оверсайз.
Ніби не погані.
Прала вже 2 рази, поки що не кошлатились.
Ируся-пуся• 10 декабря 2024
З мене всі такі легінси та колготки сповзають і мотня бовтається та бісить) катишки постійно, вони наче і теплі, але зовнішня тканина рихла і все продувається. Непродумані ці лосинки
Алина-1240• 10 декабря 2024
Сейчас покажу)))не надо
Алина-1240• 10 декабря 2024
Это автор 2 раза одетые))))
Бентливуман• 10 декабря 2024
У мене є ластівка, але інші. Ззовні схожі, але хутро не таке довге, але щільне. Те, що на фото рідке і не так гріє, а ще кошлатиться.

Щоб не кошлатилось потрібно брати тканину дайвінг. Такі ношу років 3-4.
Але я мерзляк і як самостійний одяг ні, або під них щось вдягаю, або наверх
Шпондєр• 10 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ніби не погані.
Можно ссылку?
Бжоли-бандерівці• 10 декабря 2024
Ответ дляШпондєр
Можно ссылку?
Ось тут брала:
https://a.aliexpress.com/_EuGTPC0
Дівка в намисті• 10 декабря 2024
Ответ дляСито для думок
Мені в них при -2 і дощі вже холодно.
Во даете) в минус 2 без колгот в осенних спорт штанах хожу и ок. В таких леггинсах утепленных только от минус 15
Наташа_32• 10 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Кілька разів до них підступалась.
І ні.
Да. Поддерживаю. Парят при +2, +4, что по попе течёт. А в -3, уже зябко. Я на дачу их забрала. Ношу в сапоги.
Бесконечность-не предел• 10 декабря 2024
Такі, як у вас на фото, відносила дві зими, тепло, зручно.
Бабця в мештах• 10 декабря 2024
В мене є такі як на фото з того року, і ще одні з позатого. Про -15 то загнули, але під довге вязане плаття, або брюки в -5-10 ніби нормально. В одних легінсах і при +2 і вітрі холодно, бо була вибігала в них вчора до магазину під коротку куртку і було холодно в дупку.
Бабця в мештах• 10 декабря 2024
Кашемір та шерсть то перебільшення, вони синтетичні, але ціна нормальна, за 340 грн можна брати. Я в тому році здаєься їх за 400 купувала.
Сито для думок• 10 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Коли висока вологість, то вони взагалі не гріють. Наче холод притягують. Джинси щільніші і за рахунок цього ів них і в шкарпетках не холодно. А в тих лосинах холодно. Спробувала тиждень тому - шла пішки в магазин, повернулася і одягла джинси. На зупинці довго стояти не варіант і з дитиною довго гуляти на майданчику. Якщо на машині швиденько вскочити і не ходити по вулиці то до 0 нормально.
Карамелька• 16 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
А як в них з розміром? Не маломірять?
Коленная ложечка• 16 декабря 2024
Ответ дляКарамелька
А як в них з розміром? Не маломірять?
Нужно мерять, я заказывала у баера на -5, хс сели довольно туго, мне некомфортно. Пошла в магаз брать с-ку, и те что на -7 хс подошли отлично.