Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи можу я подати документи на отримання другого закордонного паспорту, я маю вже закордонний біометричний паспорт, строк дії якого ще не закінчився, але я десь його заховала і не можу знайти, точно не загубила, просто може лишився в іншій квартирі, тож хочу отримати ще один, тож може хто робив, скажіть якщо в міграційній службі спитають за перший закордонний паспорт то показати його в застосунку Дії, чи обов´язково треба мати при собі? Дякую за відповідь.
Горня капучіно• 10 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Дякую, але я не можу його знайти(
То вам треба сказати що ви його згубили,може заяву в поліцію, незнаю як це робиться
Крошечка-хаврошечка• 10 декабря 2024
Да, делала второй, так как у первого срок заканчивается через 1,5 года - делала пока было время и деньги. Приносила ли первый когда подавала документы, не помню. Хоть убейте - не помню.
Фиктивная• 10 декабря 2024
Я влітку робила дітям нові закордонні паспорти, то казали, що 2 закордонних паспорти не можна, навіть якщо старий вже і не дійсний. Старі паспорти при мені дироколом проколювали
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В мене в першого ще строк дії не збіг, ще 2 роки в запасі але зараз такі часи що вирішила не чекати, а зробити ще один
Крошечка-хаврошечка• 10 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Да, правильно. Попробуйте без старого подать.
Ответ дляФиктивная
По законодавству можна мати два, я щойно читала статтю з цього приводу, але не більше двух
Яжбоматуся• 10 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Дивно у нас був подовжений в посольстві до 25 року теж думала заберуть , сказали ні він діючий , то має тепер 2
Горня капучіно• 10 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Можна два,але в базах є перший ваш.У вас його будуть питати,а у вас його немає.Я просто незнаю,чи не треба підтвердження з поліції
Люблю пиво• 10 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
З оф. сайту ДМСУ
Чи можна мати два діючих закордонних паспорти? – відповідаємо на актуальне запитання від громадян
Згідно з чинним законодавством, кожен громадянин України має право мати два чинних закордонних паспорта. Якщо, наприклад, людина подає документи на новий закордонний паспорт, при цьому старий є чинним, то вона має право залишити його.
Попередній (або один з попередніх) закордонний паспорт підлягає анулюванню у разі якщо:
закінчився термін його дії;
у разі зміни інформації.
Крім цього, бувають випадки, коли старий паспорт для виїзду за кордон потрібен з певних причин. У цьому випадку анульований паспорт може не вилучатися за заявою особи, якій належить документ.
Виняток становить зміна прізвища – у цьому випадку залишити старий закордонний паспорт, як чинний неможливо
закінчився термін його дії;
у разі зміни інформації.
Фиктивная• 10 декабря 2024
Ответ дляЯжбоматуся
В мене теж в дітей був продовжений, але вирішила зробити нові, то забрали старі і прокололи. Робила у Львові, в міграційній службі.
Ответ дляЛюблю пиво
З оф. сайту ДМСУ
закінчився термін його дії;
у разі зміни інформації.
закінчився термін його дії;
у разі зміни інформації.
Так дякую, я це якраз читала, мене більше цікавить, чи треба їм надавати перший закордонний паспорт? Бо я наразі десь його притулила і не можу знайти
Крошечка-хаврошечка• 10 декабря 2024
Вообще странно звучит. Вам бы все-таки поискать паспорт и попробовать найти.
Странно звучит, что не можете найти паспорт. Если долго не можете найти, то есть смысл заявить, что утерян.
Горня капучіно• 10 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Отож можуть запитати, а я його десь приткнула, щоб не загубити, та не можу знайти
Те що будуть питати,це сто відсотків.Подзвоніть запитайте,що робити а такому випадку
Юпитерная• 10 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
вам брехали, людина може згідно діючого законодавства мати на руках ДВА діючі закордонні паспорти
Юпитерная• 10 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Так якщо скажуть старий пред´явити? Можна в дії показати? Чи буде достатньо?
покажете в дії, скажете, що залишили вдома, може проканає. Але паспорт шукайте, щоб часом хто ним не скористався
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я живу в Херсоні і коли рванули Каховське, то ми рятувалися як могли і переїхали з іншої квартири, вона знаходиться в небезпечному районі міста і там літають дрони з вибухівкою, то я не хочу туди їхати бо боюсь, в цій квартирі де живу все передивилась нема
Люблю пиво• 10 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Якщо він діючий, то не треба. Син в лютому робив новий в 16 років, про старий навіть не питали. Старий дійсний до серпня 2025.
Горня капучіно• 10 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
В сенсі не треба,питають завжди паспорт закордонний,якщо є хоч він і діючий.
Мушля з Криму• 10 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Ми робили у червні, сказали що треба обовʼязково мати інший паспорт при собі
Мушля з Криму• 10 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Дякую. А у Вас теж ще не закінчився строк дії попереднього паспорту? Чи Ви робили коли у попереднього збіг термін дії?
Ні, у нас на руках по два паспорти, і в нас, і в дітей