nataangel• 11 декабря 2024

Що за лихо стало з ресурсом? Це ж неможливо

Якось вже звикла, що для того щоб добратися до обговорень потрібно 150 разів закрити свою Гео позицію, рекламу і ще всяке інше гівно. Але сьогодні це вже взагалі якась жесть. На 1-му скрині червоним обвела область, де повинно було буть поле для відповіді в обговореннях. Адміни, майте совість! Схаменіться!!!
МаргариткаW• 11 декабря 2024
на браузер поставьте дополнение адблок плюс... и вообще никакой рекламы.
удивлена что есть люди не в теме...
автор nataangel • 11 декабря 2024
Тсю, Спочатку адмін засмутився, що його послали в дупу і заблокував мене. Був повний бан до 14 грудня. Тепер розблокували чогось 😁. Адмін, визначся будь ласка. А краще женіть усіх з цього форуму. Нащо вам відвідувачі. Ставте рекламу хай всі переходять на інші ресурси.
автор nataangel • 11 декабря 2024
Ответ дляДафна
Сейчас админы быстро снесут тему.
Автор, заходите через адблок и никакой рекламы.
Реально перебор уже.
Вони мене заблокували до 14 грудня тепер розблокували 🙃
Оленёнок• 11 декабря 2024
Из-за того, что было море рекламы, поставила блокировщик. Если бы ее так много не было, не ставила бы, я же все понимаю, на чем то же интернет-ресурс должен зарабатывать. Вот так хотели как лучше, а получилось как хуже(
sim2406• 11 декабря 2024
Ответ дляQuietude
Куча рекламы ещё и это постоянно во время ответа.
Пишешь длинный ответ и в какой-то момент раз и приехали.
Скільки такого в мене теж було, все зникало, то я закривала і не коментувала тему
автор nataangel • 12 декабря 2024
Ответ дляIsa Dora
Не работает он тут.
Несколько пробовала.
В итоге все реже и реже захожу.
В ТГ много интересных комментариев)
Що в ТГ? Група якась?
автор nataangel • 12 декабря 2024
Ответ дляkuskus
У мене на айфоні 15 такого нема, нічого додатково не встановлювала
В мене 16