Не пью, не курю• 11 декабря 2024
Шафа не зараховує кошти за продаж товару:(
Продала на шафі товар за 2000 грн, але картка для зарахування була зазначена вже не дійсна, тому кошти не зараховано. Звернулась в підтримку, пообіцяли вирішити питання, вже пройшло 35 днів, питання не вирішене. Тільки пишуть «це не так швидко, ми обовʼязково повідомимо, коли питання вирішиться». Але я вже сумніваюсь, чи вирішиться воно? Пишу в чат бот шафи - відповіді немає. У кого була схожа ситуація? Чи вирішилась вона? Можливо порадите, як краще її вирішувати? Дякую
Зубачистка• 08 апреля 2025
Ответ дляArren
Не забудьте написати в техпідтримку банку)
Как ваши дела? Вам не вернули деньги?
Мне нет( уже 1,5 месяца прошло
Не пью, не курю
• 12 апреля 2025
Ответ дляЗубачистка
Как ваши дела? Вам не вернули деньги?
Мне нет( уже 1,5 месяца прошло
Добрий вечір. Повернули:) Я їм писала кожні 2 дні
#Пойду_кгадалке• 18 апреля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Як зараз з налоговою можно продавати на Шафі щось з безпечною оплтою, чи як бути ? краще тільки гроші на картку ?
ДЯкую за відповідь
Зубачистка• 17 мая 2025
Ответ дляoksanalic
Доьрый день, у меня такая же ситуация, жду денег уже полгода! Вам вернули?
Не-а. Начислили 500 грн на счет шафы типа компенсация за ожидание и жду дальше. Три месяца…