месяцкие• 11 декабря 2024
Потрібна сумка
Потрібна сумка базарна велика як оці в клітинку,може хтось може придбати та вислати новою поштою ? За винагороду. Батьки кажуть ,що в їхньому місті на разі їх немає .
Мама Карло• 11 декабря 2024
У меня, реально, ощущение, что некоторые советчицы знают только Советчицу.
Закажите в любом интернет магазине и отправьте родителям.
месяцкие
• 11 декабря 2024
Ответ дляМама Карло
На поміч мінімальна сума замовлення 500 грн
Физрукая• 11 декабря 2024
Так. Ми у Львів їздили щоб купити їх дешевше, бо у нашому містечку не було ніяких. А щоб перевезти речі ( ми обрали Укрпошту) потрібні максі. Нажаль,нічим не допоможу😔. Якщо буде все більш - меньш, то знову будемо їми відправляти речі назад .
Мама Карло• 11 декабря 2024
Єдина Країна• 11 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
купа інших варінтів. Якщо є бажання і потреба.