Козяка-маляка• 11 декабря 2024
Электрическая зубная щетка
Помогите с выбором щетки. Хочу купить детям и себе с мужем. Качественную.
Наизнанку• 11 декабря 2024
Краще звукову, вони добре очищують, в нас орал бі електрична та Філіпс звукова, звукова краще, між зубами добре вибиває піною
Козяка-маляка
• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
На какой бюджет рассчитываете?
Выбираю, ещё не знаю двое детей и двое взрослых
Козяка-маляка
• 11 декабря 2024
Ответ дляФоточки нема
Орал би берите они пока лучшие как по мне.
Какую?
Козяка-маляка
• 11 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Яка? А якщо коронки є то можна звукову?
Гірчинка• 11 декабря 2024
Раньше лет 10 пользовалась орал би , сейчас перешла на филипс как по мне они тоже неплохие . Выбирайте по бюджету они от 1500 и до
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Ну это кому как. Дети не все умеют пользоваться звуковой, электро лучше.
СпайдерВумен• 11 декабря 2024
Ответ дляФоточки нема
Я тоже в процессе выбора, и именно они мне не нравятся круглой формой щетинок. Мне кажется овальная лучше , во всяком случае мне привычнее , или я ошибаюсь ?
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Смотрите орал би серию про или iO
Чем выше серия, тем лучше.
Купите 1 и попробуйте с разными насадками. Я и сын пользуеммя, а мужу не понравилось, говорит как у стоматолога в кресле.
Чем выше серия, тем лучше.
Козяка-маляка
• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Смотрите орал би серию про или iO
Чем выше серия, тем лучше.
Спасибо
Наизнанку• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Так дітям до 10 років все одно батьки чистять, а після 10 вже самі можуть, але коли сину було 3-4 роки більше орал бі підходив, бо маленька за розміром щіточка
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Так і я сама чистила. Брала індикатор нальоту, фарбула і дочищала. До уього була орал бі дорогої серії, все алаштовувало. Купила філіпс, після фарбування бачу жах, давй дочищати, а не так легко звуковою. Купила орал бі про, а звукову залишила собі.
ТихоЯ• 11 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
В 9 лет вы ребенку зубы чистите?
Козяка-маляка
• 11 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
В мене вже підлітки. А молодшій 4, їй брати не буду поки
Наизнанку• 11 декабря 2024
Ответ дляТихоЯ
В 9 лет вы ребенку зубы чистите?
Стоматологи рекомендують до 10 батькам чистити, він сам з 9 чистить щодня, а я контрольний на вихідних чищу з індикатором та ліхтариком
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 декабря 2024
Вас много выбирайте ту на которой видно заряд батареи, дешевая будете каждый день заряжать
Орал би, была триумф, теперь 6
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляТихоЯ
В 9 лет вы ребенку зубы чистите?
Сыну 14, периодически беру и вычищаю. До 12 лет это обязанность родителей дочищать.
Козяка-маляка
• 11 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Орал би, была триумф, теперь 6
Я не хочу дешёвую. Мне нужно 2 скорее всего и 2 насадки. У детей своя ванная.
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляКозяка-маляка
В ідеалі. Ідете до стоматолога чи гігієніста зі своєю шіткою, він профарбовує всі зуби індикатором, показує як чистить, контролює як дитина сама почистила і потоім вже дочищає. Так буде результат.
Або купляєте індикатор нальоту, фарбуєте наліт і підлітки стоять вичищають. Важлива сама техніка чищення.
Нормальний варіант орал бі про 3, якщо дозвояє бюджет то серія iO, бо там поєднання і звукової чистки і механічної обертальної.
И.О. человека• 11 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Ви серйозно? До 10 років?
Наизнанку• 11 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Ви серйозно? До 10 років?
Це не я) Рекомендація стоматологів
Редиска Я• 11 декабря 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Яка? А якщо коронки є то можна звукову?
собі ще ірігатор купіть до щітки - ото файно буде!
Редиска Я• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
вы прикалываетесь?!
Редиска Я• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
в чем прикол?
14 летнему подростку зубы дочищать? Скажите, что вы шутите