Парасюха• 11 декабря 2024

Это хороший повербанк?

Не понимаю в этих мощностях. Этот хороший для зарядки телефона?
Триндю-бриндю• 11 декабря 2024
Да
Бамбарбия! Кергуду.• 11 декабря 2024
Да, берите для телефона ок
100%• 11 декабря 2024
Да, это хороший, хватит на 4-5 полных зарядок
Ванна Тазиковна• 11 декабря 2024
Так. У мене чорний такий. Рази 4 телефон зарядити можна було. В минулому році вдома його юзали, коли світло вимикали. Єдине що - важкувата байда. З собою брати не зручно. Тільки вдома користувались.
Папина дочка• 11 декабря 2024
Да, нормальный. У нас дома все базеусы разных мощностей.
begovelik• 11 декабря 2024
Берите на 45000
dulenok• 11 декабря 2024
отличный, но тяжелый. Если сумочкой с ним внутри огреть , то будет ощутимо
Бутерброд и я• 11 декабря 2024
Яка ціна
Мадам Подлинник• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Берите на 45000
І як зброю ближнього бою можна використовувати .
автор Парасюха • 11 декабря 2024
Ответ дляБутерброд и я
Яка ціна
Леннон_Жив!• 11 декабря 2024
В мене такий тільки на 20000, подруга подарувала коли перші відключення були в 2022, потім такий, тільки чорний, я чоловіку купила.
Дуже задоволена, надовго вистачає, в мене ще й телефон зі слабою батареєю. Ще настільна лампа від юсб працює, то теж часто зараз включаємо.
І подобається, що з екранчиком, де видно проценти заряду.
LediBlac• 08 января в 23:33
Ответ для100%
У меня такой базеус на 15 000- вот его как раз на четыре полные зарядки хватает