ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 декабря 2024

Чи пізно дитину в пять років віддавати до садочку?

Зараз дитині 4,7. Я могла собі дозволити бути з дитиною і не працювати. Разом робили різні вправи, заняття, навчаю алфавіту, читати, цифри, писати, ліпити, вирізати, малювати. А зараз, так складаються обставини, що потрібно виходити на роботу
Милота• 11 декабря 2024
Нормально.
Дівка в намисті• 11 декабря 2024
А в чому проблема? Що значить пізно?
Кудрі кручу сама• 11 декабря 2024
пізно це 8 років, бо дитина вже має бути в школі, а в 4,7 не пізно лише треба найти місце вільне в садочку
Пи Пи Пилюля• 11 декабря 2024
В школу вже скоро пора
Весела моль• 11 декабря 2024
Как раз отлично,, перед школой адаптироваться к коллективу
Пустощі-веселощі• 11 декабря 2024
Тю, Вы еще и учите, у нас отец ремнем воспитывает! Все полы у нас вымыты и в подъезде тоже
автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв • 11 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
А в чому проблема? Що значить пізно?
Я все думаю про адаптацію, розумієте, дитина весь час зі мною
ПочтальЁнша• 11 декабря 2024
Потрібно.
Підготуйте дитину морально до садочку, щоб легше пройшла адаптація.
Дівка в намисті• 11 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так дитина доросла, в 2.5 роки треба за адаптацію хвилюватись, а в 4.7 це уже доросла людина, все розуміє
Великий сатирик• 11 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
І?
Вона не бачила ніколи інших людей, дітей?
Ответ дляПочтальЁнша
Потрібно.
Я пояснюю, а дитина мені говорить, що не хоче йти до садочку, а хоче бути в дома.
Викупана• 11 декабря 2024
Не поздно конечно. Еще год или два может ходить.
Ответ дляВеликий сатирик
І?
Бачила звичайно, на майданчиках нормально грається
Викупана• 11 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Конечно дома комфортнее. Но все равно потом школа, учеба, работа)
Мастер Пис• 11 декабря 2024
Якраз, гарний вік у дитини для соціалізації, спілкування, вже і розуміє більше.Віддавайте, обов´язково, хоч на пів дня
Забагаловка• 11 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ви не плануєте віддавати дитину до школи? Буде навчатися вдома?
Забагаловка• 11 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
І це нормально,всі хочуть спати досхочу и не виходити з зони комфорту. Але прийшло доросле життя )
ДелайКак_Я• 11 декабря 2024
Идеально. Главное чтоб в коллектив влилась. Дети сейчас маленькие совсем а уже жестокие.
Околовита• 11 декабря 2024
Ідеально. В мене двоє. Обох віддавала в садок в 5років на половину дня. Ніяких істерик, як в 3роки не було.
Безлім на все• 11 декабря 2024
Не поздно.
Клептоманка• 11 декабря 2024
Нормально
ЧупакабраЗеБест• 11 декабря 2024
а у вас есть выбор? надо, хначит надо, одну ж дома не оставите.
чем позже, тем для ребенка лушче.
мои младшие дети вобще не ходили в детские сады, и отлично себя чувсвтуют, болячки тоже слава Богу мимо прошли, не точто старший ребенок, он был вынужден ъодить в сад, для нас это был вопрос выживания. очень жалею что приходилось его там бросат на чужих незаинтересованных женщин.
Великий сатирик• 11 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ну тоді чому у вас істерика?