КошкинДом• 11 декабря 2024
Девочки мои пошла проверяться
И букет везде, к психиатру попаду аж с понедельника ((
Сижу и плачу, там не хорошо и там не хорошо
Ещё и в больнице лежу 😭😭😭
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
Шатенка, до 30 ~ мені 40, кажуть що виглядаю молодше, русе волосся, крашене в блонд~ красива, не худа і не товстенька, стройна ~все правильно ~ має дитину, хлопчика,любите себе і дуже дуже дитину~ все точно, так і є! ~, зараз нервуєте чомусь, переймаєтесь за гроші, прямо дуже.. ~ ну не знаю, не так щоб дуже нервуюся. Були великі витрати нещодавно, купила авто.~
Але довіряйте ~ про довіру не зрозуміла. Але дякую, майже все правильно🙌
Є моменти, коли людина себе відчуває на 20) є моменти, коли людина фарбована в блонд а по факту вона чорна)
За гроші переживаєте, що потратились і як далі буде
Буде все ок
Борщичок• 12 декабря 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ви мені вже дивились, але нічого не сказали про чоловіка… Буду вдячна ще раз)
Чесно не бачу чоловіка
Типу от нащо він вам, от нащо? Що б що? А для чого? Одні питання по ньому, нащо ці складнощі?
Фокус-Покус• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Шатенка, до 30 , красива, не худа і не товстенька, стройна, має дитину, хлопчика,любите себе і дуже дуже дитину, зараз нервуєте чомусь, переймаєтесь за гроші, прямо дуже..
Але довіряйте
( Дуууууже цікаво зворотній)
Але довіряйте
( Дуууууже цікаво зворотній)
Якщо зможете, подивіться і мені, будь-ласка
Кастрюлька• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Буде все ок
А можете мені щось сказати? Дякую.
Этожзвяздаяегообожаю• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Чесно не бачу чоловіка
Все в точку! Особливо про одні питання. Дякую
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Буде все ок
Дякую! Ну я не шатенка точно 🙂 це мій колір і на кінцях освітлюю. Комплекцію так уявляли? А як ви це робите? Просто за відчуттями, чи техніка якась?
Борщичок• 12 декабря 2024
Ответ дляФокус-Покус
Ви дитина, вам треба брати відповідальність
Вас дуже люблять батьки, навіть, якщо вони не з вами і якщо вам боляче від того, що я кажу, але це правда, дивна
Все, абсолютно все ваше життя як чистий аркуш, ви туди може писати все
То б то ви нульовий ігрок і ви сама собі робите життя
Я перший раз так бачу
Борщичок• 12 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
Не знаю)
Ви молода
Грайлива
Навіть коли важко ви знаєте що буде все добре
Ви молода
Грайлива
Фокус-Покус• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Я перший раз так бачу
Дякую! Так і є, мені 39, а я інфантильна,завжди думала що батьки мене ненавидять, намагаюся створювати життя але все чомусь руйнується
Борщичок• 12 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
если можно, посмотрите, очень прошу
У вас жопа, вам до лікаря потрібно..ні, не смертельно, але цукровий діабет і серце треба тримати
Жирафовое варьенье• 12 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Як цікаво)
А можете і мені подивитись, останні роки дуже все складно, вже не знаю, що далі робити(
Зворотній зв´язок обіцяю
Не по теме. Посмотрела фото рук с отросшим маникюром.
Девочки, вы до сих пор считаете, что отросший гель-лак - это красиво?
Первую неделю, не спорю, красиво. А дальше? Его либо делать раз в 7-10 дней либо вообще не делать.
Борщичок• 12 декабря 2024
Ответ дляФокус-Покус
Абсолютно нічого не руйнується.
Все, що робите , це 100% правильно! Це досвід ваш і вашого покоління, ви чистий лист і пишіть абсолютно усе
Фокус-Покус• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Абсолютно нічого не руйнується.
Носки на подтяжках• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Ну и ручки у девчат...ужос
Свои покажите.
Будем с Вас брать пример)
Редисочка• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Так, здоров’я не дуже, постійні стреси, дуже переживаю, недавні події взагалі вибили із сил. Чи є надія, що зміниться в кращу сторону?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 декабря 2024
Ответ дляОлечка79
Спасибо )
На другой руке такое ))
А що за бренд? Це кераміка та драгоцінний метал?
Редисочка• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
На даний момент якраз перебуваю у сильному стресовому стані, чи могло це відобразитись на долонях? Про вік і характер цікаво було б почути, якщо можна.
Нульовий сантиметр• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Абсолютно нічого не руйнується.
Буду дуже вдячна якщо напишете. Такий складний період в житті, не знаю куди рухатися . Дякую 🙏
Тётушка Лошадь• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Абсолютно нічого не руйнується.
Доброї ночі! Шановна Борщичок, дуже цікавить тема реалізації себе (в якій галузі), де можу заробляти та не залежати ні від кого, якщо зможете побачити та підказати – була б дуже вдячна!
Парасюха• 12 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Де ви це все бачите
Автор, а в смысле к психиатру, что нашли то такого настолько плохого?
Царівна Жабка• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Абсолютно нічого не руйнується.
Добрий вечір!
Можете сказати за мої перспективи щось, будь ласка? Що прийде на думку...
Дякую.
Редисочка• 12 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Вы хоть мысль сформулируйте. Ну от что? Нет, не так.. ЧТО вам может сказать анонимный Борщик? Я всё расскажу про Вас, если назовёте последнюю книгу которую прочитали;) Идёт?
Книги, фильмы могут многое рассказать о человеке, поэтому самые заветные держу при себе. Могу только здесь под анонимом о них сказать.
Отжигающая• 12 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Погано сфоткали...
Ви напружена, маєте тривожний розлад, невроз, світленька, фарбована, волосся до плеч, любите червоне вино, з чоловіками не ок завжди, ви наче для них усе, а вони вас користують і вибирають іншу
У вас по жіночому проблеми , тому що не любите себе зовсім, придираєтесь до себе, незадоволені собою, якщо почнете дбати про себе як про малу дитину то і болячки підуть і з чоловіками налагодиться.
Вы прям меня описали ) Всё в точку,кроме волос.
КошкинДом
• 12 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
У меня ГТР и ещё что то .
Доктор сделала перерыв на пол года , уже больше прошло.
Мне такого наговорили все врачи , что я уже сама не своя, меня всю трусит .
ПА не прекращаются (
Иванка Бур• 12 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Потому что такие описания подойдут практически каждой. Ну а с волосами можно сказать,что ошиблась) К тому же по руке прекрасно видно есть ли физический труд, ведёт ли женщина быт, ухаживает ли за руками. На руках всё отпечатывается, лишний вес, напряжения, болезни
P.S я не скептик, сама изучаю эзотерику, но это ни о чём