Оце фіфа• 10 января в 13:21
Дівчата у кого після кесаревого була депресія і стан апатії... іпохондрії.
Півтора місяці пройшло,я вже була в трьох лікарів,стала переляк і накручую себе ...
Була в проктолога ,все нормально,стан задовільний після вагітності, гастроентеролога толком нічого не сказала,я маю вздуття та метеоризм ,записалася ще до одного на 17 число,робила УЗД,маю ендометріоз,думали він притизне з вагітністю а ніфіга,знайшли кисту ендометріоїдну при тому там само де мені видаляли їх минулого року 1 лютого..це жесть я вже пережила дві лапароскопії з тим ендометріозом,і що знову????
Як їх не побачили підчас кесаревого...
Сказали чекати або місячних( я то годую,але за першим сином мала критичні,то жду і тут,) або через 2 місяці контроль УЗД...
Та я чокнуся до того часу...блін не знаю як себе взяти в руки ...
Бо реально накручую себе...плюс коли починаю годувати грудьми зразу міняється психологічний стан,стає так страшно,плакати хочеться,як то нахлинає щось...
Я дура?
Як їх не побачили підчас кесаревого...
Я дура?
Коренная киевлянка• 10 января в 13:23
точно шо переляк. у мне було два кесарева. і обидва рази я насолоджувалася материнством. а годування грудьми - це взагалі ейфорія.
МУСЯкомарова• 10 января в 13:23
Ото у вас часу! Я перші три місяці не мала часу зайвий раз дихнути) з ким дитина, поки ви по лікарях діагнози збираєте?
Король дивана• 10 января в 13:24
Ответ дляКоренная киевлянка
Аналогично
МУСЯкомарова• 10 января в 13:25
Якщо у вас здуття, перегляньте раціон. Приберіть цукор, глютен і подивіться як буде. При чому тут КС до того, що ви тривожна і у вас купа вільного часу?
Так точно!• 10 января в 13:27
Ответ дляКоренная киевлянка
А в чем эйфория, объясните мне?
Я что то не получаю такого удовольствия
У меня два ребенка . С первым молока не было. Со второй есть. Так вот можно было оставить ребенка с кем угодно и на любое время, нет переживаний что не наедается, ну и сиськи не растягиваются, ничего не капает с груди, кормления меньше времени занимает чем если бы кормила грудью, ребенок воспринимал меня как человека, а не как еду.
Я что то не получаю такого удовольствия
Оце фіфа
• 10 января в 13:27
Ответ дляКоренная киевлянка
Ага от мені і страшно за свій стан..перший раз були природні пологи то мала депресію страшну...тут кесарево,відійшла нормально але от таке почалося...
Дева Мария• 10 января в 13:28
Ответ дляОце фіфа
Так у вас походу всегда стресс на рождение детей
Оце фіфа
• 10 января в 13:29
Ответ дляДева Мария
Може бути..я навіть про це поговорити не маю з ким...мені стидно казати таке ..
Коренная киевлянка• 10 января в 13:29
Ответ дляТак точно!
А в чем эйфория, объясните мне?
Я что то не получаю такого удовольствия
ну, будь ласка. я ж не агітую вас. в мене була саме ейфорія. як тільки дитина прикладалася до грудей, в мене по венах ніби наркотик йшов. приходив такий спокій, задоволення, насолода і відчуття найщасливішої людини в світі.
Король дивана• 10 января в 13:29
Ответ дляОце фіфа
А кто с детьми пока у вас депрессии и стрессы и по врачам ходите?
Оце фіфа
• 10 января в 13:30
Ответ дляКоренная киевлянка
Я собі уявляю як це класно...блін а мене накриває смуток якогось хера
Коренная киевлянка• 10 января в 13:30
Ответ дляОце фіфа
то не ганяйте по лікарях. насолоджуйтесь дитиною. практикуйте сумісний сон, відпочивайте під час прикладань. купіть подушку для годування - дуже зручно. розмовляйте з дитиною. багато гуляйте, знімайте фото і відео. потім так класно переглядати
Оце фіфа
• 10 января в 13:30
Ответ дляКороль дивана
Я з дітьми...інколи бабушка,але в основному я...
Оце фіфа
• 10 января в 13:31
Ответ дляКоренная киевлянка
Дякую ❤️
Так точно!• 10 января в 13:31
Ответ дляКоренная киевлянка
Мне просто интересно, почему у меня такого нет. Я постоянно сейчас переживаю что ребенок не наедается, ибо она как то психует возле грудей . Хотя у нас перебор на 700 грамм
Вилосипедниця• 10 января в 13:32
Навіщо ви видаляєте ендометріоз, кісти великі ростуть? Після пологів не буде місячних пів року рік, то він приглушить ріст.
Не против• 10 января в 13:32
Ответ дляОце фіфа
Что-то вы сочиняете
Коренная киевлянка• 10 января в 13:33
Ответ дляТак точно!
я не знаю) це гормони так діють. я багато читала. дуже зайшов сайт ’молочні ріки’ про ГВ. я ніколи прикладання до грудей не проводила як процес саме годування. для мене це був процес відпочинку. дитина смокче - я лежу разом з нею дивлюся кіно або читаю. ми дуже класно проводили час
Оце фіфа
• 10 января в 13:34
Ответ дляВилосипедниця
Да,були кісти і безпліддя вторинне,і щас апять киста там де удаляли,у мене минулого разу місячні на грудному через два місяці відновилися ...і тут чую що так само буде...
МУСЯкомарова• 10 января в 13:34
Ответ дляВилосипедниця
Та да. Який рік.. у мене, наприклад, рівно через 2 місяці після пологів починалися місячні. Два рази однаково.
Оце фіфа
• 10 января в 13:35
Ответ дляКоренная киевлянка
Скоріш за все що гормони...ми теж лежимо,але я не можу оволодіти собою .. находить отаке
Вилосипедниця• 10 января в 13:35
Ответ дляОце фіфа
Так яких розмырыв кысти? Може вони не ростуть і їх можна не видалять? В мене подруга не видаляє, вже купу рокі входить, 10точно, була 5 см, після родів стала 2.5.
Коренная киевлянка• 10 января в 13:36
Ответ дляОце фіфа
а ви бачите в цей час, яке задоволене личко у вашого малюка? а як він ніжно рученятами своїми торкається? а оці солоденькі причмакування
думайте про хороше)
Оце фіфа
• 10 января в 13:36
Ответ дляВилосипедниця
Не велика ,але сам факт що минулого року убирали і знову вилізла..тож вагітна була ...і блін...
Вилосипедниця• 10 января в 13:37
Ответ дляОце фіфа
Скоріш за все не все вирізали, клітинку лишили, скачок гормональний і пішло знов.
Оце фіфа
• 10 января в 13:42
Ответ дляВилосипедниця
Я теж так думаю,бо як я в квітні робила УЗД 5 тиждень вагітності,то сказали там що є маленька ендометріоїдна киста....але потім робила ж УЗД ще багато разів і нічого не казав ніхто..
Король дивана• 10 января в 13:45
Ответ дляОце фіфа
В смысле двоих детей один из которых младенец тягаете по больницам?
Король дивана• 10 января в 13:46
Ответ дляТак точно!
Я никогда не переживала что не наедается.
Просто кормила по требованию.
У меня один был на ив, второй на ГВ.
Мне нравилось и то и то.
Просто кормила по требованию.
У меня один был на ив, второй на ГВ.
Мне нравилось и то и то.
ГугелП@лАмался• 10 января в 13:57
способ родоразрешения не имеет никакого отношения к ментальному здоровью - хоть кесарево, хоть нет, нездоровая психика найдет за что зацепиться и раскрутить патологическое состояние. Вам нужен психиатр и препараты - послеродовая депрессия довольно опасная вещь в перспективе
Коплю на груди• 10 января в 14:08
Конкретно гормончики у вас шалят. Непонятно что вы там с кистой себе накручиваете правда.
Вы не дура, просто состояние нестабильное, так бывает у некоторых, КС не при чем.
Вам надо гулять, переключаться, чтоб вам кто-то помогал. Найдите пару телефонов психотерапвктов, если прижмет пойдете подлечитесь.
У меня похожее было, но в легком варианте.