Шопингмонстр• 11 декабря 2024
В Сильпо акция наступает
Апофиозная• 11 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
Жаль
Звісно 82 краще, але всеодно супер ціна. Скоро свята, на випічку однозначно треба буде
Мольфарочка• 11 декабря 2024
Ответ дляАпофиозная
Супер. Дякую! Треба взяти брі, масло, помідорки
Підкажіть будь ласка, це масло смачне, можна брати, чи тільки для випічки?
Апофиозная• 11 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
Я брала, хороше масло. Не найсмачніше для мене, але досить смачне
Мольфарочка• 11 декабря 2024
Ответ дляАпофиозная
Дякую
Апофиозная• 11 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
Дякую
Будь ласка. Виробник хороший, тому не сумнівайтеся!
Покорительная• 11 декабря 2024
Масло, масло, помідорки.
Хто з вас бачить, фінляндія, то літр, чи 0.7
Упругая попка• 11 декабря 2024
Чомусь немає нормальних акцій взагалі ніде. Ні на цукерки, ні на ковбаси/сири/рибу/м’ясо\масло. Якась претензія тільки на знижки.
Редиска Я• 11 декабря 2024
Ответ дляУпругая попка
На Монблан акція була,може вже закінчилась в Рошенє
Редиска Я• 11 декабря 2024
В варусе зараз акція на ковбасу Алан Ретро і Брауншвейська від Ювілейного
Щей й на ікру має бути акція в Форі
Ума Палата• 11 декабря 2024
Ответ дляРедиска Я
Не закінчилась, до кінця року буде
Дивилась на ціннику чи встигну наїстись))
Шопингмонстр
• 11 декабря 2024
Ответ дляРедиска Я
Теперь на червоний мак 1кг 264грн
Планшетница• 11 декабря 2024
Ответ дляПокорительная
Масло, масло, помідорки.
Літр)
Покорительная• 11 декабря 2024
Ответ дляУпругая попка
Чому нема.
На спеццех акція 40% була. Рафаело по 700 були, снікерси, твікси по 300
Покорительная• 11 декабря 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Масло не очень, кроме водки ничего нормального
Я теж так вважаю
Упругая попка• 12 декабря 2024
Ответ дляПокорительная
Чому нема.
ну, не по 300, а 339, здається, в Сільпо та по 360 в Новусі. і в наявності не було то одного, то другого. Спеццех можливо, але там початкова ціна така, що навіть -40% не дуже її спасає))) Чоловік мій подивився і сказав, що краще м’яса на ці гроші взяти. Та й не знаю чи в Сільпо була та ковбаса за акцією, я поряд зайшла , то не бачила знижки на неї. Бачила у Новусі ще з місяць назад, т.б., не акція до Нового року. Цукерки в коробках моніторю на подарунки, то повний 0 з вибору нормального і не за 200грн 120грам.
Полюю на дрони• 12 декабря 2024
Спасибо автору за наводку, купила утром масло, сейчас уже нет в наличии.
Если бы вчера не зашла в эту тему, была бы без масла.
Масло нормальное (но я не специалист).
Шопингмонстр
• 12 декабря 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Масло нормальное (но я не специалист).
Да Спасибо девочкам!
Про Ватсонс читали?
Самовывоз -50грн от 500грн и ещё промокод -7% дополнительно, товар положите в корзину и 10секунд ничего не делайте, выскочит промокод
Про Ватсонс читали?