Мамин тріль• 11 декабря 2024
Що скажете про манікюр?
Мені здається чи з ним дійсно щось не так? Перше фото. Як по мені, то форма наче не однакова і ще нюанси бачу. Шукаю зараз майстра, зручно що студія в будинку. Але мені наче дорого 800 грн за такий манікюр. Київ. Чи придираюся? Додам ще інше фото, мені дуже подобалась майстер, але переїхала і втратила її(( який манікюр вам більш якісний 1 чи 2? Може заодно хтось може порекомендувати хорошого майстра на Нивках? Покажіть заодно і свій манікюр)
Результат:
вже голосів:
92 (89.32%)
11 (10.68%)
Ответ дляМарфа Українівна
У меня салон и я мастер!
Чудесно) в таком случае мы говорим на одном языке) и вы прекрасно знаете, что девочка, купившая 4 онлайна и пилящая в домашней комнатке-студии - не стоит никаких 800 гривен. То, что она набила себе базу в салоне и утащила ее домой, бо дома будет 800, а в салоне 1300 - это не о себестоимости, это о возможности людей заплатить эти 800. Вот и всё
Кукусики• 11 декабря 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Можу на м.Мінська порадити. Так, не Нивки. Але майстер класна і поруч з метро.
Ще можна глянути мережу Белль студіо. В них теж гарні майстри. Вони теж були на Оболоні, але може вже розширились.
Я клієнт в Бель вже три роки, то вони зараз на Оболоні. Дуже подобаються дівчата, і головне що всі питання можна вирішити 😍
Калинові вуста• 11 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
У вас не царапається каблучка? У мене уже вся потерта, треба на шліфовку мабуть
царапається також. А зсередини таке гладеньке. Але я ще часто знімаю коли вмиваюсь, щось прибираю без рукавичок чи посуд мию.
Але коли дивлюсь на каблучку чоловіка, то моя ще «нічо» так.
Бо він його не знімає, ще й працює з ним.
ЯблокоРаздора• 11 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Як би могла кожна, то б не було криво і різні нігті😂
Так коли сама собі робиш для тебе це ок, а думка інших не цікавить))
Марфа Українівна• 11 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Если платить достойную зп иметь правила в салоне, никто никого не переманит и даже если кто то уйдет это нормально, клиент приходит к мастеру, а не в стены с кофем и конфетами!
Куколка-мяуколка• 11 декабря 2024
Ответ дляКукусики
Я в них з 18 року час від часу роблю манікюр. Буває важкувато записатись, тому знайшла ще пару майстрів. Одна теж на Оболоні, а друга на м.Васильківська. То в кого є запис на потрібний час, до того і записуюсь.
Але в Бель вперше зрозуміла, що таке якісний, ’дотошний’ манікюр)))
Марфа Українівна• 11 декабря 2024
Ответ дляPrervana
То есть по остальным пунктам возражений не возникло. Слава богу)
А что вам написать о придуманной истории онлайн курсов? Онлайн не научит ничему!!!
Вельшановна• 11 декабря 2024
Маникюр вроде норм. А форма кому какая нравится уже. Мне такая как у вас не нравится ( это ж можно обговорить с мастером.
Да и цена для Киева нормальная.
Тем более если вам рядом.
Как носится ещё тоже не маловажно
Да и цена для Киева нормальная.
Тем более если вам рядом.
Как носится ещё тоже не маловажно
Чебураха з перцем• 12 декабря 2024
Я не из Киева, но слышала о ценах, наверное 800 это не дорого. Я привыкла ходить к одному и тому же мастеру, и мне главное, чтоб это было рядом. Сейчас хожу к девочке , она снимает квартирку для работы. Если будет 1000 грн, наверное научусь красить сама себе
Куплю лампу и бутылочки эти.
Киця-бриця• 12 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
🤣 в якому? І раз в магазин сходить не вийде, ви рахуєте собівартість капель лаку? А роботу ні? електроенергію і знос основних засобів та розхідні матеріали, заточка??! А як же дезинфекція і стерилізація і сухожар за 10-15 тисяч? Час роботи зайнятий вами. Щоб ви дали 400 грн? Можете собі залишити😂😂😂 Здоровʼя яке гробиться через сидіння та пил від ваших нігтів , ніхто не знає що ви ними робили і чи вони не є переносчиком чогось що попаде в легені.
В небольшом, если 400, себестоимость около 200 в аренде, а если на дому, то и того меньше. Я практик в этом вопросе, а потому ваши ’незнаюшовиимиробылы’ мимо)
Марфа Українівна• 12 декабря 2024
Ответ дляКиця-бриця
У кожного ціна оренди різна, собівартість також! Що ви порівнюєте😂 практик, практик однієї пилки на всіх без обробки інструментів! Знаю таких практиків як раз такі і в плюсі за 400 грн🤮
Марфа Українівна• 12 декабря 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Куплю лампу и бутылочки эти.
Я думала це ви самі собі вже робили😦жах.
Киця-бриця• 12 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Если что, то я занимаюсь организационными вопросами и цена аренды +/- одинакова, если это не центр Киева.
Файна пані• 12 декабря 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Куплю лампу и бутылочки эти.
Не понятно как на остальных ногтях, но на большом пальце это уже не пирожок, а торт какой-то слоёный получился, хотя если прямо смотреть, то вроде норм
Поторописька• 12 декабря 2024
Я на дому хожу до дівчинки. Мені подобається,як робить. Недалеко від Нивок, вул. Кулібіна
Чебураха з перцем• 12 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
Это так получилось на фото. Вот у автора тоже на фото странная форма большого ногтя.
Мамин тріль
• 12 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
А можете дати її контакти? І яка ціна в неї?Дякую
Поторописька• 12 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
600 грн однотонне покриття