Для прикладу в мене знайома з чоловіком і сином на початку війни виїхала в Німеччину. Сама з Харкова. Житло збережене.
Як уряд Німеччини/України буде обирати тих, кого можна повернути?
Якщо люди взагалі житло або роботу втратили?
Давайте без срачу і звинувачень в темі. В мене є розуміння, що дійсно є люди, яких можливо повернути, біженці ж не тільки з прифронтових територій.
Але є й ті, в кого втрачене житло, професія не зовсім гарнооплачувана, тому таким би поки краще фізично було б на виплатах/закордоном.
Як ви думаєте, який механізм може бути у виборі тих, кого повертати?
_Злата Ibra_• 12 декабря 2024
Ответ дляДжемма
Це блабла ні про що. Як війна скінчиться більшість сама приїде, бо мінус аренда, мінус всі оплати ні на що не вистачить((
А в Украине на что хватит, у кого нет жилья?
Питала друзів, які пережили війну Хорватсько-Сербську, то після її закінчення , президент Німеччини підписав указ що всі біженці, повинні повернутися назад ,так як вже безпечно, і нікого не тримали, навіть з робочим контрактом, його просто не продовжували. Дуже мало змогли залишитися, там якийсь доказ потрібно було надати, що тобі нікуди повертатися( наприклад змішана сімʼя- серб та хорватка або ти супер спеціаліст )
Ответ дляMesalina
Тссс, не подсказывайте!
А то новоиспечённых украинских немок сейчас удар хватит )
Ответ дляСтрекоза любви
Тут тільки питання, скільки людей працевлаштовано. Порадниці, хто в Німеччині, пишуть, що десь 80% зійшли з виплат.
Із приблизно мільйона людей, це всі і мати з малими дітьми і діти і старі на зараз працевлаштовано на повну ставку приблизно 200 тис. Це нещодавно читала в німецькій пресі
Жесть конечно. Сестра с новорожденной дочкой выезжали из оккупации с чужими людьми на машине не могли из-за обстрелов ни вперёд ни назад проехать , неделю в чужом доме приютили далее удалось выехать. В Германии нашли рассеянный склероз, хотя ей всего 24 года было, назначили бесплатное лечение. Интересно как украинское государство собирается ее вернуть и самое главное будет ли оно ей бесплатно давать препараты всю жизнь.
Ответ дляNerses
Вы неверно поставили вопрос, будет ли после войны ее оставлять немецкое государство и давать и дальше бесплатные препараты для жизни.
Ответ дляTaby
Будуть мабуть пропонувати гроші за повернення
😀😆
Ответ дляLeeloo_aloha
Розмови про те аби створити ще один держ апарат з держ фінансуванням :)
А по суті, ніхто не дивитиметься на статки, вціліле житло і т.д., можуть не продовжити параграф і тоді всім, хто не перейшов до того часу на інші візи доведеться повернутися або лишитися нелегально. Так вже було з захистом людей із Югославії. Натурального біженства українцям не дали.
Так вони і не просили чи Німеччина взагалі на Азюль не приймає українців?
Ответ дляKorsika999
Правда. Если нужен ответ подтверждение от украинской стороны, что такие права существуют в реестре, то они просто молчат и всё. Допустим Польша отправляет запрос. А украинцы не отвечают. Некоторые страны, Эстония, Венгрия ещё какие то, меняют их на местные, без этого подтверждения. Многие наши уже просто пересдали на местные, да и всё. Да, это стоило денег. Но неужели Кулеба, который это подписал, и все они, думают что мужчины вернутся из-за прав? Нет, это просто выглядит как мелочное вредительство. И укрепляет людей в желании не возвращаться.
А как сейчас во Франции, кацапы приезжают, просят убежище или по визе и меняют спокойно права, а мы должны все сдавать, теорию можно в школе (платно), можно самому (тест 30 евро, следующий 140 уже), и курсы вождения в школе обязательно 10 уроков (850евро)+ дополнительно если инструктор назначит. Стаж значения не имеет. У меня 20 лет и я должна все сдавать снова.
Ответ дляLina 75
Так с Сирийцами еще ничего не известно и только одни советчицы постоянно ищут , роют как и что найти для успокоения своей душОнки , когда же соотечественников домой вернут.
Вы не переживайте за нас, все толковые тут уже нашли работу и меняют параграф, и только вам подобные вернутся
З сирійцями станом на зараз все відомо - нового захисту не дають
Із проживаючими сирійцями - поки що ніхто додому не жене (бо невідомо, як сирійська Аль-Каїда буде управляти країною, ще можливі біженці)
Я не переживаю, в Україні постійно з лютого 2022, що буде з ’новими німцями’ - це їх проблеми
Ответ дляСтрекоза любви
Так, розмови про те, що йде обговорення умов повернення. Україна зацікавлена в населенні, яке готове працювати. Можливо будуть обирати з тих, хто не працевлаштований в Німеччині!? Хз.
Це логічно, хоча вам тут і наліпили смішинок). Думаю, що тих, хто вивчив мову і працевлаштувався, німці не поспішатимуть повертати. Їм теж потрібна робоча сила.
anonimka_911• 12 декабря 2024
Ответ дляviter33
Участь у приватизація житла, землі
Інший режим оподаткування при продажі землі
Не знаю нікого у кого є та земля) а приватизують зараз що? Тим хто щось приватизував зараз за 60 років і більше.
Ответ дляТанюша
Бо Німеччина найкраще допомогає.
Але з громадянами України так не можна. Потрібно все через біль, страждання, нужденність
Скажімо так, маю знайомих і в Польщі, і в Німеччині. У Німеччині працюють нелегально+отримують виплати, але розуміють, що вони там тимчасово (залишатися жити там ніхто не прагне). У Польщі виплат нема, усі працюють, самостійно орендують житло, вчать мову, планують брати іпотеку і жити.
Ответ дляСтрекоза любви
Ну так в основному виїхали жінки з дітьми і пенсіонери. В загальній кількості менше 50 % люди трудового віку. От і рахуйте. Якщо кажуть що щ усіх українських біженців влаштовані 30%, то вже основна частина дорослого населення працює.
Чи ви хочете щоб і діти і старі працювали?