Для прикладу в мене знайома з чоловіком і сином на початку війни виїхала в Німеччину. Сама з Харкова. Житло збережене.
Як уряд Німеччини/України буде обирати тих, кого можна повернути?
Якщо люди взагалі житло або роботу втратили?
Давайте без срачу і звинувачень в темі. В мене є розуміння, що дійсно є люди, яких можливо повернути, біженці ж не тільки з прифронтових територій.
Але є й ті, в кого втрачене житло, професія не зовсім гарнооплачувана, тому таким би поки краще фізично було б на виплатах/закордоном.
Як ви думаєте, який механізм може бути у виборі тих, кого повертати?
Ответ дляIrinnkA
В смысле заблокировали?
У тому сенсі, що чоловікам призовного віку перекрили доступ до усіх послуг: вони не можуть зробити паспорт, замінити посвідчення водія, тобто позбавлені будь-яких консульських послуг. Що вони будуть робити? Правильно: шукати будь-які способи легалізації в інншій країні.
Если вы работаете и арендуете жилье- нет проблем. Если город рядом с линией фронта или жилье в реестре пострадавшего и находится в проблемной области- останетесь. Ну еще пару пунктов в плане инвалидов или на лечении. Остальные ’битте- дритте’ вместе с невыучившими язык за года
Ответ дляMary_MMS
Ну так в основному виїхали жінки з дітьми і пенсіонери. В загальній кількості менше 50 % люди трудового віку. От і рахуйте. Якщо кажуть що щ усіх українських біженців влаштовані 30%, то вже основна частина дорослого населення працює.
Чи ви хочете щоб і діти і старі працювали?
Скажу зі свого досвіду. Я виїжджала в Австрію з сином 1,5 року. То австрійці дивувалися, чому я не віддаю в садок дитину і не йду працювати? Якось так 🤷♀️
Ответ дляСтрекоза любви
А коли заболіж в тому дитсадку хто з ним буде сидіти? Австрійці які дивувались?
В нас таких теж повно роботодавців.
Ответ дляСтрекоза любви
А в деяких двоє- троє малолітніх дітей. Одного в садок, другого в школу, продльонки немає, садок до 12-14:00.
Але говорити можна в любому випадку.
Ответ дляivnata
Якщо в резерві код сформувався,то все отримують і замовляють
Ответ дляnata.ant
Ну так в них з року яслі,вони в декретах не сидять,тому їм це дивно і не зрозуміло
Це ви не мені аргумент пишіть, а автору коментаря, про те, що виїхали жінки з дітьми і хто ж в такому разі буде працювати?
Ответ дляMary_MMS
Але говорити можна в любому випадку.
Я вам так скажу, в моєї подруги австрійки син з року ходив в садок. Вона почала працювати з 0,5 ставки, частково віддалено. Вона зазначала, що для Австрії такий «декрет» звична справа.
Ответ дляСтрекоза любви
Ну я знаю інші приклади, і не один. Ходять на 0,5 і підстраховують як не батьки, то чоловіки.
А коли сама в чужому місті, я вважаю що нереально.
У самої коли були малі діти, працювала, але я могла покластися на чоловіка і іноді батьки могли допомогти.
Ответ дляMary_MMS
Будь ласка, мені не потрібно доводити складність пошуку роботи, самої роботи і наявності маленьких дітей. Але в них, дійсно, якось виходить і працювати, і діти теж під наглядом.
Я не володію статистичними даними. Можу лише сказати, що коли ми збиралися біженцями в Австрії в містечку, де всі жили, то вік дітей був абсолютно різним - від садкових до шкільних.
Знову ж таки, ми не знаємо правил повернення, які будуть умови, тому щось гадати змісту немає.
Але однозначно, що більше шансів залишитись буде у тих, хто працює і змінив статус з біженця на інший.
Ответ дляСтрекоза любви
Ви працюєте?
Ответ дляMary_MMS
Тобто офлайн ви не можете працювати?
Можу, але в компанії вітають віддалений графік.
Korsika999• 12 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
А как сейчас во Франции, кацапы приезжают, просят убежище или по визе и меняют спокойно права, а мы должны все сдавать, теорию можно в школе (платно), можно самому (тест 30 евро, следующий 140 уже), и курсы вождения в школе обязательно 10 уроков (850евро)+ дополнительно если инструктор назначит. Стаж значения не имеет. У меня 20 лет и я должна все сдавать снова.
Капец. Вот вам и поддержка. А тут черноротые ’земляки ’, проклинают за 500 евро пособия, спать не могут от зависти
Конечно, не все такие, но все равно. Все это очень печально
В Польше так же, сдавай сам и плати на общих основаниях.
Наталия Херсон• 12 декабря 2024
Ответ дляLina 75
Ну, не многие , но нашли.
Из моего окружения только я и мои две подруги работают ( а окружение это группы однокурсников человек 70) . Модет еше кто нашел...не знаю, но за то знаю, что наги тут сейчас побежали по психиатрам, у них видишь ли стресс от войны и им ну никак нельзя работать.
Уже в инете есть ролики от учителя...угораю когда смотрю, как он тролит наших уже ...просто смотришь и понимаешь , какой позор ( наш , украинец учитель) преподает тут немецкий.
Работ тут валом, просто почти за три года , наши привыкли ниченго не делать и теперь при слове ’ РАБОТА’ у них истерика и сто и олна причина почему им нельзя рвботать.
Противно от таких, особенно от мужиков
Я в
Противно от таких, особенно от мужиков
Я в
А что, при стрессе дают освождение от работы?
Ответ дляТанюша
Мені взагалі цікаво, яке право має влада щось там вякати про повернення, коли сама принизила своїх громадян, коли сама показала переселенцям величезну дулю.
І коли на початку війни самі просили за можливості виїхати.
А тепер вже рік мусолять тему повернення, наче це так просто взяти зірватися з місця, потім через рік знову зірватися. Особливо коли діти шкільного віку.
Ответ дляVivaForever
По офіційним документам по місцю реєстрації
Тю
А может рождения?) немцы то откуда знают вашу прописку?) вы, хоть в курсе, что в биометрике стоит?)
Вы все такие смешные. Сидят гадают на ромашке и хотелках.
Если скажут домой, то домой. Не важно откуда ты. Страна обязана побеспокоться о своих людях - построить бараки для людей с оккупированных. Германию не интересуют граждане других стран, если нет оснований оставить. Часть территории страны сейчас не окупирована.
Проснетесь уже)