Видна міленіалка• 12 декабря 2024
Захист від собак на вулиці
Сильно покусала собака на вулиці. Свійська, вигулювали без намордника. Порадьте дієві засоби захисту на майбутнє, бо зараз лякаюсь всіх підряд.
Видна міленіалка
• 12 декабря 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
електрошокер - дуже бояться звуку його
Може, порадите якийсь конкретний? Дякую.
Играю у края• 12 декабря 2024
Ультразвуковой отпугиватель, только вы и собака о нем будете знать))
ПочтальЁнша• 12 декабря 2024
Відлякувач собак. Ідеально Dazer, але він дорогий. Можна український маленький КУОС. Але бойцові собаки ( чи як їх там) - вони не сильно лякаються.
Завжди недо...• 12 декабря 2024
Мене від покусів зграї бездомних собак врятувало лише зимове пальто і високі чоботи. Одна порвала пальто, а інші підгавкували. Це дуже страшно, сама дивуюся як вони від мене відступили. А було це в ботсаду Гришка, столиця що скажеш…
Відлякувач купила потім самий простий, на вуличних собак діє, бояться ультразвуку.
Видна міленіалка
• 12 декабря 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Пишуть, що свійські можуть не реагувати, бо їх тренують за допомогою цих приладів.
Завжди недо...• 12 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
На тих, що з хазяїном, звісно що не перевіряла. Ці, що в мене в окрузі вигулюють, то всі без намордників, але хазяїни завжди скорочують повідок, особливо як бачать що я їх сторонюся.
А по вулиці бігають звичайні собаки, з приватного сектору, то вони реагують, якщо за велосипедом думає гнатися, то теж можна налякати.
Видна міленіалка
• 12 декабря 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Не завжди хазяїн може утримати повідок. Так сталося зі мною.
Пиу!Пиу!• 12 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
саму просту тріщалку гривень за 400-500, вони бояться саме звук тріскоту, аж скавчати починають