Злива інформації• 12 декабря 2024

Менструальна білизна Kotex.

Хто користується, поясніть будь ласка. Є трусики і з опису я розумію, що їх одягають замість прокладки. А потім це все треба прати якимось чином і далі використовувати?
Це мені нагадує часи, коли не було прокладок. Чи я не так розумію?
Мадам Тю-лю-лю• 12 декабря 2024
Вы все правильно понимаете. Это трусы со встроенной прокладкой. Разного размера и емкости.
Удобнейшая штука, просто на экспресс стирку закидываете и все.
автор Злива інформації • 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
І добре відперається?
Альфасамка• 12 декабря 2024
памперс надійніше
Ламборджини• 12 декабря 2024
Ніколи не користувалась, але завжди думала, що використання прокладки обов´язкове...а трусики лише додатковий захист
Попихтю та й годі• 12 декабря 2024
Ответ дляЛамборджини
Згодна. Не уявляю, як їх міняти кожних 3 - 4 години
Ответ дляАльфасамка
памперс надійніше
Проходила, коли мала рясні КД. Не памперс, а труси жіночі, але за дією схожі. Вночі рятували. Були такі у Котекс, але їх зняли з продажу.
Ответ дляЛамборджини
Теж так думала.
Мадам Тю-лю-лю• 12 декабря 2024
Ответ дляЗлива інформації
І добре відперається?
Без проблем. Там специальная ткань стоит. У меня дочка подросток использует на активный спорт и на ночь. Более надежно, чем прокладка, есть разной впитываемости. По циклу просто вечером стирает, после цикла я с ванишем пропускаю в обычной стирке.
Мадам Тю-лю-лю• 12 декабря 2024
Ответ дляЗлива інформації
Посмотрите вариант шортиков с удлинненной прокладкой, они есть у разных брендов, что вам доступно, тот же Примарк.
Ируся-пуся• 12 декабря 2024
Смотря какой обильности месячные. Я бы эти трусики на ночь одевала с прокладкой, т.к. у трусиков от протеканий хорошо на всю попу вставка впитывающая. Если у кого скудные месячные, то может трусов и хватает
Мушля з Криму• 12 декабря 2024
Для чего это? Серьёзно стирают затычки свои с месячными? Надеюсь не с бельем других членов семьи и не с полотенцами 🤣Откат происходит у теток на 40 лет назад. От жеж любят помучаться,пострадать,постирать месячные свои. Заняться же нечем. А чем тампоны и прокладки не угодили?
Малявка ще та• 12 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
А подумати трохи - ні?
1. Екологічно
2. Економічно
Я не користуюсь, але в голову не приходить когось засуджувати. Ви токсік
Мушля з Криму• 12 декабря 2024
Ответ дляМалявка ще та
А подумати трохи - ні?
1. Екологічно
2. Економічно
Та це жах. Може ще сморкаєетесь у носовички тканинні та перете їх як колись?
Чого тут тільки не почитаєш. Єколонічно,до чого тут це? Ви пральний порошок використовуєте,купу всього іншого,пластиком користуєтеся. А коли прокладки прати то виявляється ви екологічна.
Прокладки копійки коштують,дешевше ніж воду витрачати,пральний засіб кожен день та світло на те щоб попрати. Всі відповіді ваші мимо. Але чому пишу,бо в щоці 🤦‍♀️з жінок. Можете не відповідати,я йду звідси 🤣
Королева краси• 12 декабря 2024
Я не користуюсь, донька користується такими від Uniqlo та Lindex, дуже задоволена, особливо на тренування і на ніч. Ніяких протікань. Їх потім треба сполоснути і випрати на 30 градусах.