Роза в вазі• 12 декабря 2024
Не їсть третій день
Підліток, 15 років, дівчина. На пропозиції щось з´їсти, відповідає - не хочу. І все. І так третій день.
Практично рік тому вона була майже втратила свідомість в школі. Мені довелося кинути всі свої справи і бігти до школи. Тоді при рості 173 вона важила 46 кг. Подіяв візит до лікаря - там пообіцяли покласти її в лікарню і годувати через зонд. Почала їсти, приймала вітаміни. Все нормалізувалося.
Тепер ось знову. Минулого року вона (потім мені зізналася) боялася набрати вагу і тому майже не їла.
Що це може бути зараз? І як би ви діяли на моєму місці?
Глубоководная селедка• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Ми якраз в Європі.
в якій сами ви ’європі’?
Глубоководная селедка• 12 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
На моих знакомых больше
на яких і в яких країнах? бо у мене теж купа знайомих по різних країнах і ніхто не чекав ніде пів року, навіть в тій же Німеччині.
Княгиня пітьми• 12 декабря 2024
здравствуйте, а что конкретно она говорит? просто не хочу? может, тошнит её?
МУСЯкомарова• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Я їй пропонувала до психолога. З іншої причини. Спочатку погодилась, потім відмовилась.
Що мені робити зараз? Мені треба її нагодувати, а потім все інше.
не до психолога
до психіатра треба, і негайно
з цим не шуткують
до психіатра треба, і негайно
з цим не шуткують
Антон Кочергин• 12 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Польска, Чеш Републик
Янка-угомонись• 12 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
’найкраща медицина’, не те що в тій Європі
К чему Ваш комментарий? Некомпетентные специалисты есть везде
осень харашо• 12 декабря 2024
Автор, ваше конечно личное дело, но я бы отвела дочь к психиатру. И в этом ничего страшного и плохого нет. Но именно к хорошему психиатру , а не к психологу которых сейчас полно, а толку кроме потерянных денег и времени, ноль. Моя одноклассница умерла от анорексии и я после этого очень серьезно к этому отношусь.
Мрію про пончик• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Я вас прошу не порушувати чужі особистісні кордони своїми оцінками.
Спорт вона не любить з дитинства. Чотири роки займалася легкою атлетикою. А потім сказала - все, я туди більше не піду. І зараз про спорт і чути не хоче.
Ничего я неинарушаю. Во-первых, все могут поправиться и по разным причинам. Во-вьорых спорт это здоровье. Но вам виднее
Глубоководная селедка• 12 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Польска, Чеш Републик
і нащо відверто брешете? Якраз таки найбільше моїх знайомих в Польщі і Чехії, причому ще задодвго до війни там жили і працювали
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Розумієте, це ще ж підліток. Зі своїми тараканами і такими кордонами, що їх не можна порушити. А таракани я вже втомилася відгадувати - що на цей раз сталося?
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
в якій сами ви ’європі’?
Чому в лапках?
Антон Кочергин• 12 декабря 2024
Сдать лучше всего в психиатрическую лечебницу им. Павлова или другую
Антон Кочергин• 12 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Не треба брехати
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Так, вона каже - не хочу. І все. І це таким категоричним тоном - все, крапка, розмову закінчено.
Глубоководная селедка• 12 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
овва, оце поворот
до того...а чого ж тоді в недавніх темах було все однозначно, ’европа - все плохо, украинская - луДшая’?
Глубоководная селедка• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Автор, Вам правильно пишуть, дитині потрібна допомога спеціаліста. Проблема - у неї в голові, цього треба позбуватись терміново
Княгиня пітьми• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
в школу ходит? может там ест?
Янка-угомонись• 12 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
овва, оце поворот
Везде есть плюсы и минусы, как и в любой сфере. Или Вы из тех у кого только чёрное и белое?
Глубоководная селедка• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Чому в лапках?
тому що є конкретні країни. Системи охорони здоров’я теж по-різному функціонують
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
в школу ходит? может там ест?
До школи ходить, має кишенькові гроші. Можливо, щось купують з подружкою в магазині.
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Німеччина.
Глубоководная селедка• 12 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
ні, я якраз із тих, хто реально дивиться на речі, а не розказує ’только чёрное и белое’. А Ви, так розумію, навіть запитання не прочитали? Чи прочитали і не осилили зміст?
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Вона весь час спілкується в телефоні. В ці моменти вона щаслива. Посміхається. Може, вона закохалася?
Мишка-шалунишка• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Вона має розуміти, що її стан і нав´язливі думки це хвороба, викривлена реальність. Таке буває, з таким працюють. Вона зможе нормально жити, повноцінно харчуватися і при цьому добре сприймати своє тіло, але для цього потрібно обстежитися у психіатра
Може потрібно її ознайомити з досвідом людей з рхп. Але там де будуть не жахи і залякування (це тиск для людини, яка не може повною мірою себе контролювати), а як рхп проявлявся, що ці люди відчували, як проходили лікування, як живуть у ремісії
Має усвідомлювати, що це допомога, а не надмірний контроль, нерозуміння чи хвороба як щось соромне. У крайньому випадку доведеться відправляти її у психлікарню
Совбез• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Коли в мене був тривожно-депресивний розлад, я на їжу дивитися не могла. Мама старалася готувати щось таке, щоб мені сподобалось. А я намагалася заради неї і свого сина щось впихнути в себе і від тооо було ще гірше.
Була й у терапевта, й у невропатолога, виключила усі фізичні причини незрозумілого стану та шкодую, що не було поряд хоча б когось, хто направив до психіатра. Згодом все ж таки я попала до нього, але скільки до цього промучалася і не розуміла, що зі мною.
осень харашо• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Так вам же виднее, это же ваше дочь. Вы ж её знаете. Разговаривайте с ребенком, кто вам не даёт общаться и быть подружкой вашей дочери.
Княгиня пітьми• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
ну, она никаких подозрительных таблеток не пьёт? не ходит сразу после еды в туалет, чтобы блевать? возможно это просто такой период у неё, а возможно это начало рпп, важно понять
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляосень харашо
У підлітковому віці батьки - це зло. А не подружки. Підлітки максимально закриті. Які там подружки.