Роза в вазі• 12 декабря 2024
Не їсть третій день
Підліток, 15 років, дівчина. На пропозиції щось з´їсти, відповідає - не хочу. І все. І так третій день.
Практично рік тому вона була майже втратила свідомість в школі. Мені довелося кинути всі свої справи і бігти до школи. Тоді при рості 173 вона важила 46 кг. Подіяв візит до лікаря - там пообіцяли покласти її в лікарню і годувати через зонд. Почала їсти, приймала вітаміни. Все нормалізувалося.
Тепер ось знову. Минулого року вона (потім мені зізналася) боялася набрати вагу і тому майже не їла.
Що це може бути зараз? І як би ви діяли на моєму місці?
Простоваля• 12 декабря 2024
Анорексия, депрессия. Это всё лечится у психиатра. И срочно, автор.
Антон Кочергин• 12 декабря 2024
Лучше начать давить, жалеть бесполезно. Проверенно на детях одних знакомых.
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Рхп, до психіатра
Розлад психіки? До речі, у неї проблеми зі сном. Безсоння. Бачила в сумці валеріану і мелатонін.
Антон Кочергин• 12 декабря 2024
Скорее всего с кого-то подражает, поэтому нужно интернет перекрыть или давать только пользоваться по школе, позвонить и списаться, а потом не разрешать.
Мишка-шалунишка• 12 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Жалеть бесполезно, но давить тем более. Это психиатрические проблемы, ребёнок вряд ли сможет просто захотеть и начать нормально питаться, а давка подорвет доверие
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Так у какого Вы врача были? Не у психиатра?
У звичайного педіатра.
Мишка-шалунишка• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Так. Почитайте про розлади харчової поведінки
Янка-угомонись• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
У звичайного педіатра.
Тю, странно, что он Вас ещё тогда не направил к психиатру
Простоваля• 12 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Я уже так и вижу, как все проблемы прошли от отсутствия Интернета. Девочке к психиатру надо.
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Але чому так різко? Все було більш менш нормально. У неї з дитинства поганий апетит, але їла, хоч потроху. А тут різко - третій день не їсть.
Болтушка Му• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Нормально так, видела в сумке ... И? Чем вы помогли дочке? Или думаете, что само рассосётся?
Вам бы тоже к психологу. Хотя нет, к психиатру
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Если боится набрать вес, то нужет спорт. Спорт есть?
Минулого разу я сказала їй, що жінки її роду не поправлялися. Завжди були стрункі. Це подіяло. Страх лишньої пішов. Я сама бачила, що її попустило.
Мишка-шалунишка• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Ви кажете, що це триває вже як мінімум рік, хоч і були періоди повернення до норми. Навряд чи до того все було нормально, а потім різко змінилося. Просто не всі зміни можна вчасно відстежити
Також цілком вірогідно що у неї в певний момент стався тригер, після чого все і пішло на погіршення. Перенесла стрес, можливо
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляБолтушка Му
Побачила сьогодні.
Мрію про пончик• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Бред сморозили. А на мой вопрос не ответили. Спорт есть?
Идите вместе с дочкой на спорт. Будьте ей примером. И в питании (бананс БЖУ) и в спорте. И вам полезно и ей и сблизитесь с ребенком
Совбез• 12 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Безсоння і втрата бажання їсти - однозначно до психіатра.
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Я їй пропонувала до психолога. З іншої причини. Спочатку погодилась, потім відмовилась.
Що мені робити зараз? Мені треба її нагодувати, а потім все інше.
Глубоководная селедка• 12 декабря 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Рхп, до психіатра
+1, і то терміново, щоб в організмі не наступили незворотні зміни
Глубоководная селедка• 12 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
’найкраща медицина’, не те що в тій Європі
Простоваля• 12 декабря 2024
Автор, не хочу вас пугать, но у меня в универе так девочка умерла. Никто не обращал внимания, а когда уже забили тревогу, то стало поздно. Организм перестал принимать пищу.
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Я вас прошу не порушувати чужі особистісні кордони своїми оцінками.
Спорт вона не любить з дитинства. Чотири роки займалася легкою атлетикою. А потім сказала - все, я туди більше не піду. І зараз про спорт і чути не хоче.
Антон Кочергин• 12 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
В 🏳️⚧️ропе можно попасть к врачу в государственной только через пол года, факт.
Роза в вазі
• 12 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Ми якраз в Європі.
Глубоководная селедка• 12 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
брехня ваш факт, перевірено на собі тричі
Антон Кочергин• 12 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
На моих знакомых больше