daiannaSan• 12 декабря 2024

Как отрастить волосы с каре до длинных?

У меня волосы довольно сухие и ломкие, быстро секутся кончики. Ещё в 11 классе подстригла их по плечи, и так и хожу примерно с этой длинной. Захотелось отрастить, но они как-то секутся быстрее чем отрастают и с каждым походом в парикмахерскую приходится их прилично подрезать из-за сухости(((( получается что длина стоит на месте. Мне 31. Хочется отрастить, может подскажете секретики?
Natalia505• 12 декабря 2024
Зволожуйте. Зараз засобів мільйон. Я колись давно брала звичайні кристали від Brelil, на мені працюють.
Альфасамка• 12 декабря 2024
генетика ...
Natalia505• 12 декабря 2024
Ще, автор я помітили чим менше фена, тим менше сухості. Зайвий раз намагайтесь не сушити.
автор daiannaSan • 12 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
генетика ...
Вот тут согласна) даже по детям вижу. У одних в годик густые косы. А у моей как я шучу «солома»)))) любя шучу.
автор daiannaSan • 12 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Тут понятно, стараюсь сушить редко, но не помогает.
автор daiannaSan • 12 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Спасибо посмотрю))) а то я вообще не разбираюсь что это))) а как часто вы кончики подрезаете волосами? Я раз в 6 месяцев. Но мне один из парикмахеров порекомендовал каждые 2 месяца. Что вообще тогда от волос останется ?
_Juliette• 12 декабря 2024
Підберіть шампунь для шкіри голови і без силіконів та хороший кондиціонер або маску, феном сушити можна але на помірних температурах
автор daiannaSan • 12 декабря 2024
Ответ для_Juliette
Вот вы что бы посоветовали, на какие обратить внимание? Я просто вообще не разбираюсь, покупаю эльсев или глискур
Равіталь• 12 декабря 2024
Ответ дляdaiannaSan
В мене теж сухе, але я це сама зробила багаторічним використанням утюжка. Волосина ламається на більшу довжину, ніж відростає. Була 2 роки підписана на одну перукарку в інсті, вона мені й підібрала догляд. Це професійні засоби, не з Єви. Волосся помітно стано м´якіше. Але чи вийде відростити, ще рано говорити.
_Juliette• 12 декабря 2024
Ответ дляdaiannaSan
Можна спробувати такий шампунь і маску
СhanelKa• 12 декабря 2024
Допомогло харчування - Омега-3 жирні кислоти, В12, побільше білків, біотин
Mila Aleksandrova• 12 декабря 2024
Домашний уход от Raywell
--Елена--• 12 декабря 2024
Коротко: не стричь. Подобрать шампуни и маски для своих волос, чтобы не секлись. Я использую одну из линеек виши, отпускаю всего два года. Про подрезание кончиков басни не слушайте. Для роста и густоты есть стимуляторы, они работают.
vitamin-bd22• 12 декабря 2024
Ответ для--Елена--
какой у вас шампуть от виши?
--Елена--• 12 декабря 2024
Dercos Energy+ .Shampooing stimulant. Мне подошёл идеально, дочери он не подошёл, так что не могу сказать, что он идеальный. Маску этой же серии беру.
Laseki• 13 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Це все невірна інформація, чим довше ви залишаєте волосся мокрим, тим гірше доводиться їх захисному шару, тому воно і січеться, ломається у автора. правило номер один, сушити волосся на всі 100 феном, теплим повітрям, обовозково з гарним термозахистом!
Laseki• 13 декабря 2024
Ответ дляdaiannaSan
все вірно, стрижка кінців раз на 2,3 місяця, щоб волосся не сіклось ще вище, ніж кінці, якщо ви й так маєте проблему
Laseki• 13 декабря 2024
Ответ дляdaiannaSan
забудьте за мас маркет. там не має нічого хорошого в складі, крім силіконів, які створюють візульно ефект гладкості.
Laseki• 13 декабря 2024
Ответ дляРавіталь
Ось, домашній догляд, це 80 відсотків успіху, це правда, ніяких мас маркетів. У кожної волосини своя товщина кутукулярного шару, і якщо від природи він у вас витончений, плюс ви його пошкоджуєте тим, що даєте сохнути природнім шляхом. Можливо ви ще фарбуєте, користуєтесь брашем чи випрямлячем. Я би вам радила пройти холодне відновлення волосся і зробити ботокс чи кератин, в залежності від стану і товщини вашого волосся. таким чином у вас створиться щільна захисна плівка, і зможете відростити довжину. Але обирайте гарно майстра, який точно розбирається, бо можете нашкодити.
Laseki• 13 декабря 2024
Ответ для--Елена--
ну це взагалі не басні )
Laseki• 13 декабря 2024
Автор напишіть мені в особисті, якщо бажаєте. я уточню у вас декілька деталей, як ви миєте волосся, чим користуєтесь. Трішки скорегую догляд. Маю бажання вам допомогти інформаційно.
--Елена--• 14 декабря 2024
Ответ дляLaseki
Вы так делаете при отращивании? Я не гуру отращивания, но мне очень любопытно увидеть волосину, которая сечется по всей длинне. И хотелось бы услышать чудесную историю, как волосы удалось сохранить способом стрижки. С ухоженным видом я согласна, свежий срез выглядит красиво, но все остальное на мой взгляд требует логического объяснения.
--Елена--• 14 декабря 2024
Ответ дляLaseki
ну це взагалі не басні )
Вы о чем?
Laseki• 14 декабря 2024
Ответ для--Елена--
Вы о чем?
Я про підстригання кінчиків. Ви написали, що не слухайте ці басні і не стрижіть. Коли ви підстригли волосся, воно буде менше сіктися і ділитися. Чим довше ви не стрижете кінчики, тим вище вони починають сіктися. Волосся стоншується, стає крихким і, врешті-решт, ламається. Можливо комусь некритично, з товстим кутикулярним шаром, а в когось обламаються .
Laseki• 14 декабря 2024
Ответ для--Елена--
То ви просто не бачили волосся січене по всій довжині. І ніхто не сказав, що волосся збережеться тільки якщо його регулярно підстригати. Це комплекс дій. Якщо не підстригти кінці, січення піднімається вище, за рахунок того, що січені кінці чіпляються один за одне, труться лусочками, плутаються, їх тяжко розчісувати. Потім додатково не користуватися термо захистом, кондиціонером після кожного миття, щоб закрити структуру, то таким чином зношується зовнішній шар волосини і вона ламається. Тому автор і не може відростити довжину. Багато помилок при догляді, дифіцитне волосся може бути від природи, структура тонка, наприклад, таке волосся потрібно підтримувати на постійній основі .
--Елена--• 14 декабря 2024
Ответ дляLaseki
Я не совсем это имею ввиду. Стрижка это не универсальный совет. Естественно, если волосы расчесать невозможно и они путаются, то проще подрезать. У меня пока нет такой проблемы, но волосы и не секутся, хотя концы выглядят грустно. Конечно отсутствие стрижки со временем выглядит не красиво, т.к. волосы отрастают неравномерно , но состригать их просто из этого соображения я точно не буду.