Попа как у Кардашьян• 12 декабря 2024

Око червоне

Допомагайте, фото нема, бо син вже спить.
Знімав лінзи і я так думаю що певно зачепив нігтем око , бо відразу одне око стало червонюще, а там де білок в зовнішньому куті ока стало наче желе чи плівка, таке якесь дивне.
Не болить, не коле, не свербить. Мала вдома тобрадекс, закапала але в обидва ока, і пішов спати.
Може хтось з таким стикався що то таке? Якщо завтра ще то буде, то обов´язково піду на лікаря. Червоне око через неправильне зняття чи через те що погано помив руки таке було, а от те желе, то вперше.
Харчовий тріль• 12 декабря 2024
В мене так проявлявся алергічний набряк ока
Була в лікарні екстрено
Дексаметазон краплі залили, дали від алергії щось типу лоратадину та заклали тобрадекс мазь і зробили укол дексаметазону (дуже болючий)
Бігла в комендантську годину на санпропускник бо ставало гірше
Пройшло за ніч
Періодично починається, коли руки з пиляки чи солодкого і я око потру але я одразу краплі заливаю
автор Попа как у Кардашьян • 12 декабря 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Була в лікарні екстрено
Пройшло за ніч
Ну тобрадексом крапнула, вони також з дексаметазоном. О ще дала цетрин, забула. Одне нормал не око, інше червонюще і те желе на білому таке дивне, я ще такого не бачила.
Харчовий тріль• 12 декабря 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я знаю, воно як холодець і колір і вигляд
Я дуже перелякалася теж, в мене ще під оком як типу мішки теж налилось набряком

Я думаю на ранок пройде, краплі хороші і таблетку дали
Якщо ні, то можна докупити дексаметазон (він відбілює око від судин червоних) та продовжити таблетки декілька днів
Це мені так казали
Ответ дляХарчовий тріль

Це мені так казали
Дякую, я ще перепитала чи руки помив перед тим як лінзи знімати. Ой хлопці , що тут скажеш
Харчовий тріль• 12 декабря 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я думаю точно не помив
Помітила реально після солодкого, пилюки або якщо голову не помию та потру волосся чи обличчя не вмите оцей жир зі шкіри типу теж таку реакцію даже на очі
Ответ дляХарчовий тріль
Я думаю точно не помив
В нього лише одне око, у вас також так було?
Харчовий тріль• 12 декабря 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Так
З куточка, що біля носа
Там спочатку набрякає сама серединка, це трикутник рожевий в кутку ока, якщо не закапати починає з куточка саме яблуко очне ставати таким, як ви бачили і потім розширюється площа по оку такого
Ответ дляХарчовий тріль
Так
З куточка, що біля носа
В нього те желе не в кутку від носа,а в зовнішньому. Але то думаю не важливе.
Харчовий тріль• 12 декабря 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Бідненький
Хай на ранок всьо зійде 🙏🏻
Ответ дляХарчовий тріль
Бідненький
Хай на ранок всьо зійде 🙏🏻
Дякую. Будьте здорові
Харчовий тріль• 12 декабря 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Дякую. Будьте здорові
Дякую!