Грамотний хвіст• 13 декабря 2024
Живем вместе полгода с парнем. Хочу замуж уже и детей
А он говорит,не время ещё. Надо подождать до 30 ,квартиру купить.Вот я и не знаю что делать?Для меня это больная тема в отношениях.Чувство неполноценности какое-то.На работу малявки 2000 х годовщина уже в декрет уходят и замуж,а ты в свои 28 все ничего.Только встречаешься и живёшь вместе
Анютины ласки• 13 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
У всі віки жінку за людину не вважали, а тільки за обслугу і шматок м´яса, якому слова не давали. Права наче отримали, а в свідомості мало що помінялося. Що значить чоловіки хочуть? А жінки не хочуть? Може досить себе вважати товаром? Якщо, по вашій логіці, краса і молодість важлива тільки чоловікам, то авторці нема проблеми знайти собі підстаркуватого дядька 40-45+, в якого теж ’частки тікають’, - багато таких є, що під сраку літ отямився, бо ніхто не хоче доживати один у самоті, то такий з радістю жениться. Ні, чогось теж хочеться молодого і симпатичного, з яким секс приємний. То до чого це лицемірство тоді, наче тільки хлопець використовує її молодість і красу, і юзає для сексу?
Ви з піною у рота доказуєте свою точку зору)) заспокойтеся
Юзають тільки таких дерзких і агресивних женщін «я сама», що і коня на скаку остановить😆
А люблять ніжних і жіночних
Свекруня• 13 декабря 2024
Ответ дляАнютины ласки
А люблять ніжних і жіночних
Я бачу як автора люблять аж підскакують.
Анютины ласки• 13 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
Звідки у вас стільки агресіі? У вас же все є і гроші і чоловік?))
Свекруня• 13 декабря 2024
Ответ дляАнютины ласки
Уявіть собі. А що таке? Класичний перехід на особистості коли нема чого сказати? Ну я не здивована.
Анютины ласки• 13 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
Уявляю, чого б я була тоді така неудовлетворенна🤭 товар, прислуга, юзає
оксюморон• 13 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
За півроку не запропонував одружитися - не любить, тільки відбере час.
Коли чоловік боїться втратити - прагне якомога скоріше ’застовбити’ дівчину.
Мені робили пропозиції лише через 2 роки. Чоловік взагалі чемпіон - дотягнув до дворіччя першої дитини.
Швидка пропозиція - це не ознака любові, лише ознака того, що він легше ставиться до походу в рагс. Не на це треба дивитись в стосунках, ой не на це...
Свекруня• 14 декабря 2024
Ответ дляАнютины ласки
Мабуть, ви вже забули що то таке пмс. А я би мала відразу здогадатися чого у вас такі відсталі погляди на життя. Це ж ви ще при союзі заміж виходили, дивно від таких очікувати якихось тверезих сучасних поглядів. Ну, буває. Ви там той, не відволікайтеся, пора борщ варити
Показушница• 14 декабря 2024
Если же он все же решит залезть в болото, то есть в брак, то ему надо по максимуму купить все до брака чтобы потом государство не отжало у него имущество в пользу вас