Непогодка• 13 декабря 2024
Після видалення фіброаденом, болить молочна залоза. Зайдіть хто видаляв
Дівчатка, таке питання мені 2 тижні тому видаляли фіброаденоми з обох грудей, болів ніяких не було), навіть обезбол не пила після операції, і ось уже як пару днів одна грудь болить..то тяне, то стріляє, відчуваю її в різних місяцях...переживаю що це не нормально, якщо так то чому тільки зараз почало боліти((...., була у лікаря через тиждень після операції дивись шви, тоді все було ок.
Сусідка зверху• 13 декабря 2024
В мене ,мабуть,місяців два періодично нила,колола.Запитайте в лікаря,в мене це було нормою,але ж ми всі різні.