Коко На Страже• 13 декабря 2024

Как думаете, что будет с курсом доллара в ближайшее время?

В верх курс или вниз
Результат:
вже голосів: 59
51 (86.44%) Рости
8 (13.56%) Упадет
Кицюююня• 13 декабря 2024
рОсти кАнечно
Малинка• 13 декабря 2024
А чего ему падать?
В моїй хаті моя правда• 13 декабря 2024
Он когда-то падал?
Фантазерша• 13 декабря 2024
Будет по 8, 100%
Блин, какой классный ник мне дали.
Карамбулкул• 13 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Будет по 8, 100%
Блин, какой классный ник мне дали.
фантазенрша)
Фантазерша• 13 декабря 2024
Ответ дляКарамбулкул
фантазенрша)
Админы как будто подглядывают за нами
Видящие_помогите• 13 декабря 2024
А що з ним може ще бути? Він завжди тільки росте
Marmu• 13 декабря 2024
Ответ дляМалинка
А чего ему падать?
так упав же трохи. влітку був дорожчий. євро, принаймані, отримую зп в євро, то продавала десь майже по 45, зараз 43,3 (я про національний курс)
Лепешечка• 13 декабря 2024
кому тей курс здався...

у нас он -ПОКРАЩЕННЯ.
’Квадратна монета: Нацбанк випустив ексклюзивну монету ’Цифрова держава’
Тираж буде обмежений до 7 500 монет, які присвячені досягненням України в галузі цифровізації та інновацій.
Десятигривневу монету можна буде придбати з 9 січня 2025 року.’
автор Коко На Страже • 13 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
кому тей курс здався...

у нас он -ПОКРАЩЕННЯ.
А це точно не здалося
КинДза• 13 декабря 2024
Плюс мінус однаковий, до якихось суттєвих подій в політиці
Губки-уточкой• 13 декабря 2024
Упадет конечно.С чего ему расти?
Губки-уточкой• 13 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
кому тей курс здався...

у нас он -ПОКРАЩЕННЯ.
Хтось сміється,а хтось на цих монетах гроші заробляє.Держава,НБУ і я в тому числі.
Монети карбуються щомісяця,всі роки незалежності.Для українських чи закордонних колекціонерів.В місяць виходить мінімум 2,а ви тільки побачили.
Лепешечка• 13 декабря 2024
Ответ дляГубки-уточкой
дійсно, краще монети карбувати. А люди нехай самі скидаються волонтерам.
Губки-уточкой• 13 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
Ви не зрозуміли що я вам написала?НБУ заробляє на цьому гроші,і частину прибутку донатить на ЗСУ
Це звичайна практика всіх монетних дворів світу-карбування монет і їх продаж.Одне з джерел прибутку.
Якщо вони не відкарбують ті монети,і не продадуть,то що зміниться?
Це така ж само робота для людей,як і сільське господарство,або ювелірка,виробництво будь чого Це звичайнмй заробіток .Ціна такої монети 3670 грн.
Шалена красуня• 13 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
кому тей курс здався...

у нас он -ПОКРАЩЕННЯ.
Цікаво, яка ціна буде?
Малинка• 13 декабря 2024
Ответ дляMarmu
Я по 44 сьогодні міняла