Лгин• 13 декабря 2024

Театри-спектаклі

Хочу подарувати на новий рік пару квиточків в театри Києва та й сама десь сходила б для отримання позитивних емоцій.
Буду вдячна за відгуки0рекомендації, кому що сподобалося останнім часом, що порадите.
Також цікавлять спектаклі для дітей (12-13 років), поки купила в палац дітей та юнацтва, у них завжду дуже атмосферні і класні вистави, за участю самих же юних акторів.
Можливо хтось був у філармонії на новорічних концертах, які враження?
Мабуть чудово в опері на новорічному концерті але всі квитки вже розкуплені.

З того що сподобалося і що від себе радила б:

Сто тисяч та Сірі бджоли - в театрі на Подолі
Гдє ви сохнітє бельє - в Колесі
Сімейна вечеря - театр ім. Лесі Українки
Все буде• 13 декабря 2024
Тартюф
НаБалКоніХодять• 13 декабря 2024
Автор, какие жанры спектаклей, которые вы советуете?
Мне очень понравился Слишком женатый таксист, если именно комедия
автор Лгин • 13 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Там різні жанри, звісно зараз якось більше хочеться комедій але Бенюк в обох спектаклях Сто тисяч та Сірі бджоли - просто чудовий.

На ’таксиста’ ходила, сподобався.

Сімейна вечеря - якраз комедія, я ще дивилася з Варпаховською - чудові емоції.
https://lesyatheatre.com.ua/ukr/plays/family_dinne...
автор Лгин • 13 декабря 2024
Ответ дляВсе буде
Тартюф
Почитала - цікаво, дякую, я мабуть, дякуючи картинці ’афіші’ не звертала на нього уваги.
Miss Lisi4ka• 13 декабря 2024
Трубадур в Национальной Опере. Это из нового, я была на премьере, очень хорошо. В одном из составов Нетребко.
Дивне створіння• 13 декабря 2024
З підлітком ходила на кролик Гарві в Молодому, дочці зайшло
ИМХОля• 13 декабря 2024
Кайдашева сім´я в Лесі Українки
автор Лгин • 13 декабря 2024
Ответ дляИМХОля
Кайдашева сім´я в Лесі Українки
Саме купила нарешті на Кайдашеву у Франка.
ИМХОля• 13 декабря 2024
Ответ дляЛгин
Ой, а може і у Франка) То було вже давно)
Шопингмонстр• 13 декабря 2024
Вистави*.
Вибачте.

Спектакль - то російської
автор Лгин • 14 декабря 2024
Ответ дляШопингмонстр
Вистави*.
Вибачте.

Спектакль - то російської
Коли писала - задумалась також, як правильно, загуглила, ну все норм, є таке слово
https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D1%81%D0%BF%D0%...

https://www.jnsm.com.ua/cgi-bin/u/book/sis.pl?Qry=...