Несколько лет назад была такая традиция среди нас🎄, не хотите в этом году тоже поволшебничать ?
Не знаю, просто для настроения хорошего, написать о себе и чего б хотелось а кто то да выбрал бы подарочек отправить , мне например очень хочется сделать что то хорошее кому то🎉😍
Пьяная вишня• 13 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Большого?
Не, маленький, тут тема была большая ночная в топе, не помните?
Бабуся мороз• 13 декабря 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
У мене є пластикові маленькі з будиночками з Маку
Хочу м’якшого. Ніяк не можу купити
БоВжеВільна• 13 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Не
Я позорно проспала
Показывайте. Мы фукать будем
Я позорно проспала
Показывайте. Мы фукать будем
Пані з калабані• 13 декабря 2024
Ответ дляХвець-тець
Для хорошего настроения - это не про тайного сайту на советчице)
Пересруться в залишку
Дівчина заглядєніє• 13 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Не
Я позорно проспала
Показывайте. Мы фукать будем
Я позорно проспала
Показывайте. Мы фукать будем
Смурфить, а не фукать
Пьяная вишня• 13 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Не
Я позорно проспала
Показывайте. Мы фукать будем
Я позорно проспала
Показывайте. Мы фукать будем
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3456554
Я нашла тему, п.с. это не мне, я просто помню)
БоВжеВільна• 13 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Спасибо )
Не за Будка• 13 декабря 2024
Ответ дляGuzelli
Полтора месяца назад операцию , нет не в Украине.
Легкой реабилитации вам!
БоВжеВільна• 13 декабря 2024
Класс
Если шо, я хочу того ленивца, вроде из Евы
С верёвкой ещё он
Я просто квадробер ленивец
С верёвкой ещё он
Я просто квадробер ленивец
Не за Будка• 13 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Класс)
А вот бигуди не забрали
Сама вумна тутички• 13 декабря 2024
Ответ дляGuzelli
Девочки, ну по любому у всех есть какие то мелочные желания , духи ёлка игрушка подушка не знаю модная расческа косметика и типа этого) вот написать все что хочется и ждать презент🎉
трансформируем ’Санту тайного’ в ’Санту невыездного’!
_Можно определить сумму или просто писать чего хочется пару тройку в пределах разумного а все сами выберут кому отправить и напишут тому человеку’я вам подарю’ например а что даритель уже сам выберет не оповещая ))_все тоже самое, только без пересылок)
Ответ дляСама вумна тутички
Не поняла🙈
Кидаю курити• 13 декабря 2024
Відправте щось моїй бабусі, діти забили на неї, а я вже не маю змоги фінансово їй допомагати, вона вже аж плакала, що при живих рідних, в 86 років живе покинута напризволяще.
Тень льва• 13 декабря 2024
Ответ длякороткопамятна
На яку сумму?
Хто оплачує доставку
Це не про бажання зробити приємне людині. Це про зекономити і мати вигоду.
Ваше питання маю на уващі
Фенте Фря• 13 декабря 2024
Чета вспомнила как на кашалоте хомяка живого кому то санта прислал😁
Белочкой зови• 13 декабря 2024
Ответ дляСірничок
Тобто це коли ви купуєте на, умовно, 500грн якусь фігню, яку вважаєте непоганою як маленький подаруночок - відправляєте, а взамін отримуєте на ту ж суму (в кращому випадку) непотрібну вам фігню, але від хтозна кого, ще й доставка...А у чому прикол? Купіть та залиште собі, що подобається.
Ну я колись брала участь у Санті. Раз дійсно було що з однією дівчиною помінялись фуфломіцинами і пару місяців іржали одна над одною, а іншим разом в посилці були цукерки, прикольна чашка й дуже гарний шарф. Так що тут не вгадаєш.
Кидаю курити• 13 декабря 2024
Ответ дляGuzelli
😳ох, а что бабушке нужно?
Кава розчинна, в неї низький тиск, чорний шоколад теж корисний, консерви, крупи, макарони, цукор, порошок...стандартний продуктовий набір, який можна пересилати.
Дівчина заглядєніє• 13 декабря 2024
Ответ дляКидаю курити
Пишіть ПІБ і номер відділення
Рекламама• 13 декабря 2024
Ответ дляКидаю курити
А де живе бабуся?
БлинчикБезСметанки• 13 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
морскую свинку
Кидаю курити• 13 декабря 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Пишіть ПІБ і номер відділення
Татарова Галина Федорівна, Черкаси, відділення укрпошти 18014,тел.
067 1299864. Дякую всім небайдужим за добрі справи, обов´язково викладу фотозвіт з бабусею 🤗❤️
БлинчикБезСметанки• 13 декабря 2024
Ответ дляКидаю курити
а что с Вами. что Вы не может бабушке выслать макарон и кофе?
Кидаю курити• 13 декабря 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я допомагаю чим може, але на постійній основі, роками, це вже і мені стає важко фінансово, і вона ж не одна, є ще родичі, яким теж треба фін підтримка.