Я_уеду_жить_в_Лондон!• Изменено 14 декабря 2024

Что вы прощаете в дружбе?

Иногда хочется общения, так сложилось, что общалась в последнее время с девочкой, ей около 36. Мне под 49. И вот, она как -то пишет , пойдём в кафе или кино. Сама и предложила, потом ты соберёшься уже. А она пишет, ой а я не не успею. ( Это когда я уже собрана и в куртке). Не выйдет сегодня. Или срочно какие то дела появились, ещё что-то. Ты просто в шоке, как ты позволяешь с собой поступать. Такое уже было пару раз почти подряд. Но пока не блокируешь, не удаляешь из друзей. Так как никого другого у Вас нет. Есть муж. Но мне стыдно перед ним будет, что я без друзей. У него есть друзья. Как бы Вы поступили на моем месте?
Гостра на язик• 14 декабря 2024
Это все мелочи, как и в любви только предательство непростительно
Говорю відверто• 14 декабря 2024
Автор, дійсно можуть бути непередбачувані обставини.. але звичайно послідкуйте чи не забагато їх
НашлаПерепискуМужа• 14 декабря 2024
Если такое часто, то перестала бы общаться, не люблю такое поведение, я бы психовала, а оно мне не нужно.
Иметь или не иметь друзей - ваш выбор, почему вам должно быть за это стыдно?
Добротная• 14 декабря 2024
Если вам что-то кажется, то вам не кажется. У меня с пам´яттю не очень, подружка мне напоминсет о встрече, а она всегда опаздывает чуток. Обожаем друг друга. Я уже иду на 15 мин позже чтоб не злиться а она мне пару раз в неделю напоминает ты ж помнишь в силе на пятницу.
Вчителька з мікрорайону• 14 декабря 2024
У меня была такая знакомая, несколько раз подвела так - перестала с ней общаться
Аnnеt• 14 декабря 2024
стыдно перед мужем, что нет друзей? за что стыдно? почему?
Кров з молоком• 14 декабря 2024
А відверто поговорити? У мене подруга іспаномовна(ми і іншій країні і інший менталітет), домовитись, про щось дуже важко було, майже завжди запізнилвсь, прям сильно, відмінила в останні момент зустрічі, я з нею поговорила відверто, мов розумію у вас то норм, у нас ні, то величезна неповага і привід закінчити дружбу. Мов або так, або давай залишимо все так на позитивній ноти, поки то до шалених образ і психів не дійшло. Тепер немає 20 запрошень десь посідити, а лише 2-3 на місяць, коли реально зустрічаємося. Після того було, що сильно запізнювалась і відмінила пару разів, але прям максимально вибачалась і то вже більш виняток ніж правило за останні роки
А Я Самая Самая• 14 декабря 2024
Якщо не вперше, то я б обірвала стосунки, якби ставилась до них серйозно. Якщо не серйозно, попросила б ставитись з більшою повагою до мого часу.
Але якщо у автора питання стоїть заблокувати чи ні, це не серйозні стосунки. В справжній дружбі люди спілкуються ротом, а не ставлять когось в блок.
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 14 декабря 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну как часто , два раза была за последние две недели.
Ответ дляДобротная
Так она все помнит, никто ничего не забывает. А потом с последнюю минуту отменяет.
НашлаПерепискуМужа• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Может случилось реально что-то. Уточните.
Ответ дляВчителька з мікрорайону
И правильно. Я вот тоже так, наверное, сделаю.
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну от наприклад. Опишу конкретно. Мали йти в той самий заклад, тиждень назад. Пише, завтра не піду, бо зайнятість, справи. Ну ок. Говорю, то тоді на другий тиждень підем. Я , ок, говорю. Нв другий тиждень вже виходу, на порозі вже. Приходить смс, ти знаєш я не зможу піти , справи, не встигаю.
При цьому нема ні повідомлення, ні дзвінка. З поясненням якимось
Ответ дляКров з молоком
А взагалі Ви часто в магазини ходите, з кимось, спілкуєтесь. Чи Вам достатньо раз, два в місяць піти з кимось і все. Мені от щось скучно постійно.
Ответ дляГостра на язик
А что именно Вы подразумеваете под предательством. Это тоже как подвела меня , немного предательство. Знает, у меня не с кем особо общаться.
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Спасибо Вам. Надоело это разочарование, очарование. Поэтому сделаю такой выбор. Нет человека, нет проблемы.
Ответ дляАnnеt
Типа никому не нужна.
Аnnеt• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Типа никому не нужна.
и ради этого вы хотите навязываться мнимым друзьям?
Ответ дляАnnеt
Ну как бы марку держала, ну и каждый человек хочет хоть немного общения. Было с кем просто даже прогуляться по улице .
Кров з молоком• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В магазинах завжди смол толк на касі і відділах, але я я там умовно вже всіх знаю як і мене. На базарі чи в новому магазині також можу пару слів ні про що перекинутись, ну там погода, гарна зачіска і подібне. Є невеличке коло друзів(5) ,що от в кафе, в гості, по івентам ходим час від часу. З сусідами смол толк, під час свят можем один одного домашніми смаколиками пригостити, не прям завжди, але буває.. З 2 з них можемо один до одного на каву чи щось міцніше сходити в гості(десь 1-2 рази на 2 місяці).
Вам нудно в якому сенсі?
А Я Самая Самая• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну просто людина несерйозно ставиться до Вашого часу, не цінує його. Ви для цієї людини не друг, а приятелька, з якою можна провести свій вільний час. Ваш час її не цікавить. Я бачу це так. Якщо Ви вважайте її другом, просто скажіть їй про це.
КинДза• 14 декабря 2024
Автор, ну ви ж можете ротом все визначити? Так і сказати по телефону чи в повідомлення: Маша, давай зустрінимося тоді коли тобі буде зручно, якщо хочешь, бо ці кілька разів я хотіла зустрітися, а в тебе плани змінилися не сівоєвчасно, а коли вже ’в пуховіку в калідорі’. По реакціїї буде видно, якщо людина дійсно зайнята чи їй на вас пофік, то однозначної відповіді не отримаєте коли саме зустрітися зможете. Але може бути так, що дійсно їй з вами нецікаво, через різні причини. Вона сама може цього не розуміти.
Наприклад я не можу з кимось по магазинах ходити, бо то відбирає мій час. Я про продуктовий, або сама або з родиною. З подружками ліпше зустрінуся в кафе, але просто буває настрій - пройтись по вулиці, не обовязково лізти кудись на каву/суп/кіно з попкорном. Можливи ви потребуєте більше спілкуванні аніж людина може вам дати.
Вам просто самій треба спілкування? Або це щоб чоловіку показати ’яка ви цікава іншим людям’? Якщо друге, то воно того не вартує. Непотрібно нічого нікому доказувати. А подружка, навіть якщо потірялася на пів року., а потім покличе вас на каву, то вже по обставинах видіться. У дорослому житті у всіх своє життя, і буває немає часу та єнергії на посиденьки чи зустрічі частіше ніж раз в пів року. Ну в мене так
Мавка• 14 декабря 2024
Ну страшної ненависті б не відчувала, але точно позначила б особисті кордони. Що зі мною так не можна, якщо домовляємось, то йдемо. Якщо так надалі, то потрібні інші подруги, цю б не банила, так, підтримувала б субординарне спілкування і тільки по її ініціативі, бо навіщо? І так все ясно.

Не по темі, але ви про чоловічий погляд писали). Я зараз одним оком тут, іншим на каналі Андрія Смолія, щоб дізнатись що там куди летить. Чоловік проснувся, подивився в мій телефон, чого не сплю і що там в мене в такий час, каже: я не зрозумів!!! Чого ти не спиш??? З ким ти переписуєшся??? Хто такий цей Андрій??? 🤣🤣🤣
Ответ дляКров з молоком
Вам нудно в якому сенсі?
От нема такого великого кола спілкування, того нудно.
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви праві , вона була прияьелька. Таких як я в нех багато, очевидно, а вона в мене одна. Того треба терміново щось вирішувати, надоїло ці переживання, страждання.
Ответ дляКинДза
Дякую Вам за розуміння. Так і я приблизно думаю.
Ответ дляМавка

Ну не ненависть. Але дружба якусь радість має приносити, а не розчарування від цього ігнору і такої поведінки.
Мавка• 14 декабря 2024
І я про це, ненавидіти не треба, перейматись, чекати, що щось сама зрозуміє, зробить, не буде такого. Шукайте інших подруг, а цю в ввічливий ігнор
Ответ дляМавка
Дякую Вам.