Незламна Україна• 14 декабря 2024

как оплатить ліки 1000 по карте нацкешбекек?

власне таке питання. намагалися зробити замовлення в 911 ліків С оплатою на сайті, пише транзакцію відхилено як недопустиму
Чарівна патика• 14 декабря 2024
Ответ дляMs. Android
а карту добавить в гпей и оплатить на кассе телефоном
ну это тоже не у всех есть я так думаю тем более у пожилой соседки
тяжкаялюдина• 14 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
купуємо армадин, він укр виробництва. дає помилку карта не підтримує даний вид транзакцій
Мені якраз сьогодні в іншій темі написали, що ця опція стане доступна тільки з 16.12.
автор Незламна Україна • 14 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Дякую, почекаємо до 16.12.2024
Ответ дляMs. Android
В Гугл пецц не добавляє цю карту, про це навіть писали, бо люди почали виводити цю 1000.
ГугелП@лАмался• 14 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Хто вам таке сказав.В мене у всіх вона в Гугл пей.Можу скріни показати Приват,Моно,Сенс.
Ms. Android• 14 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Слышали звон, а не знаете, где он. У меня она давно добавлена.