Сладко-соленая• 14 декабря 2024

Этой зимой может произойти переход в другую реальность

Мы на пороге чего то грандиозного . А в США уже космические корабли спокойно по ночам роятся !! Правительство США говорит очевидцам что « это им показалось» ..
Лама_мама• 14 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Пишуть що Голфстрім змінюється, ще чекати катаклізмів більше.
От як в Туреччині було стремно. Наче як усі в курсі, але жили люди і відпочивали, не сильно парились.
Борець за гаманець• 14 декабря 2024
Ответ дляЛама_мама
Дурну рашку виснажать і підімнуть. Що там по Сокурову- полізуть на Казахстан і отримают від Китаю по дупі.
Десь було що війна буде на Кавказі.
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляЛама_мама
Нічого нового. Воно просто буде скрізь. І все не передбачити.
Одно извержение Везувия чего стоит... И Помпеи стерло с лица земли, такого мощного извержения в наше время и ближайшее не было. Даже если можно его предсказать что можно сделать, эвакуировать? Не факт, что всех и успеют.
Лама_мама• 14 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Тому зараз не диво і війни, і епідемії, і природні катаклізми. Але людей в світі стало більше. Ще до того глобалізація, і дуже все залежить від урбанізації і технології. В середньовіччі міста помирали, наприклад чума, проходив час і все. Інших країн не чіпало, чи навіть інших міст. А зараз якась бяка може по континенту розповзатися за сутки. Через прогрес
Але ж дивіться скільки в Індії і Китаї людей.
Борець за гаманець• 14 декабря 2024
Ось взяти Емірати, не стане електрики? +50 температура.
Місто на піску, хмарочоси, все стане, без електрики що?
Це не бедуїни на верблюдах. Що пристосовані були і знали як і що.
Домовенок Кузя• 14 декабря 2024
Ответ дляЛама_мама
Многих уже нет в живых. Они лугандинию прошли.
Удалено администрацией...
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Вы за них не переживайте, у них нефти столько, что завались будут на генераторах светить аж до Лас-Вегаса))
Лама_мама• 14 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Не просто так зараз багато наукової фантастики - катастрофи і виживання. З часом, коли сонце спалить Землю, люди перейдуть на інші планети. Розглядався варіант ядерної війни ща участю усіх країн, щоб шар пилу захищав Землю.
ЛЮБА• 14 декабря 2024
Ответ дляСладко-соленая
Есть видео на канале Невзорова !!!! Посмотрите , это не фейк , снимают с окна американской квартиры , там они бороздят , роятся сверху откровенно . Я видела сама только одну такую звезду недавно . Но она была всего одна , она замаскировалась под звезду рядом с Венерой , а потом полетела вверх . Я мужу показала . Он говорит подумаешь это Спутник , как будто Спутник размером с Венеру это нормально 🙈Конечно это был не спутник , а НЛО которое маскировалось под звезду . У нас они ещё маскируются . А в Америке уже нет !! Не знаю по какой причине .
Не ну если видео , и на канале Невзорова, то точно не фейк ! Но вы там с таблеточками осторожней , шапочку из фольги обязательно носите , а то мало ли , а вы без шапочки …
Борець за гаманець• 14 декабря 2024
Ответ дляЛама_мама
Це все потрібно ресурси, електрика, харчування. Це не села і невеликі міста, що були на самозабезпеченні більш менш.
Чому Китай руками раші і розганяє все? Бо йому потрібні ресурси, і рашку вже підмяв. А ще хоче і копалини бувших радянських республік
Домовенок Кузя• 14 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
В інтернетах би точно зараз не сиділи, а стояли в черзі за пачкою масла. На свіжову повітрі
С чего бы это? В Рашке нет интернета и там стоят в очереди за пачкой масла? Сравните уровень жизни там и у нас, так где хуже?)
Борець за гаманець• 14 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Якщо нафти не стане? Є дослідження про бактерію, що може виявитися шкідливою для тої рідини.
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляЛама_мама
Та мы до того времени не доживем, а человечество если себя не уничтожит, то да переедет дальше планеты засирать))
Розвідка Маші• 14 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Фольга вже погано захищає, тільки титанову шапочку!
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Так у них солнца сколько, есть еще батареи солнечные.
Лама_мама• 14 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Та вже давно шукають як вижити. Китайці продвинулись швидко у своїх розробках. От зараз і в кіно обов´язково чорні, білі, азіати любляться, сексяться разом. Залишать кожної тварі по парі.
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляЛама_мама
Самое главное многоножек взять с собой и одноклеточных)) Если верить ученым, они и на Марсе есть/были)
Борець за гаманець• 14 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Не хватить
Ви розумієте потребу в енергетиці для одного хмарочоса? Систему треба роками налаштовувати на сонячну. Якщо буде колапс різко, то частина людей загине. Не всі з 50 поверхів спустяться навіть.
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Не хватить
А вы чего так распереживались то))? Думаю, они в отличие от Украины подготовлены к такому сценарию намного больше, а вот нам стоит переживать.
Борець за гаманець• 14 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Думати що десь краще і всі все знають наперед -ілюзія, я не переживаю, я просто роздумую про майбутнє.
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
А где я писала, что думаю, что где-то лучше и все всё знают?
Смайликівна• 14 декабря 2024
Ответ дляNiffler
Реально, если там нет кацапов и в целом все люкс - то отлично.
Вы ещё не поняли, что дальше хуже?)
Борець за гаманець• 14 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ви писали що там всі готові і знають, а я пишу - ні, тому багато сімей з еміратів мають нерухомість по світу в так званому помірному кліматі.
Борець за гаманець• 14 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Вы ещё не поняли, что дальше хуже?)
Гірше кацапів нічого не має, засирають і природу, клімат, вбивають просто так.
Смайликівна• 14 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Можна подумати ви і в 1990 це знали?
Сара Коннор, мне кажется, все чётко объяснила
Розвідка Маші• 14 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Помірному кліматі. ))
Вибачте за занудство.
Наизнанку• 14 декабря 2024
Та блин.
Я умирать хотела, но теперь интересно и придётся ещё пожить.
Лама_мама• 14 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Там дерев нема і радіація. А,якщо каменю на 3 метри, то більш захищено. Люди будуть сидіти в норах. Я читала, що в космосі проблема з заплідненням. А чи в тих печерах норм цікаво)))
Борець за гаманець• 14 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Помірному кліматі. ))
Вибачте за занудство.
Виправила
Лама_мама• 14 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Вы ещё не поняли, что дальше хуже?)
Але може ненайгірше ніж через 100 років. На наш вік ще терпимо.