Доктор Хаос• Изменено 14 декабря 2024
Сварка з свекрухою через торт
Були в гостях у свекруха, ріже вона нам торт : дівчата, кожного куска торкається голими руками, бере і зверху великим пальцем вдавлює в крем, після цього кладе в тарілку, облизує той великий палець і переходить до наступного шматка...Побачивши це я відмовилася їсти і дитині не дозволила. Свекрусі сказала, що це не гігієнічно як мінімум. І з цього моменту свекруху прорвало. Стільки лайна я про себе дізналася...Прийшла додому з чітким поняттям того, що це останній раз, як я її бачу. Що за гидка особа...
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так и не нужно облизывать обувь чтобы иметь зоопарк во рту
А там не зоопарк? Після санації смак страв зовсім інший, як відновлюється флора звичайний смак страв відчуваємо.
Дюйм оф о4ка• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Санации чего, чем, после чего?
ВерСаСе• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Та я не скандалила. Просто відповіла, що я не хочу торт, Ви його руками брали, ще й облизували, так не гігієнічно. І дитині моїй теж не треба тортик. Де тут скандал з моєї сторони?
А как вы раньше у неё ели?
Весотехник• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А звідки я знаю,коли вона ті руки мила востаннє? Може дупу витирала чи прокладку міняла
Еммм... А як ви їсте в ресторані? 🤔 Теж невідомо, що робить з вашою стравою кухар паралельно 😏😏😏😂
Из Виа-гры• 14 декабря 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
При чем тут обувь?
Бадабум• 14 декабря 2024
о прекрасна тема. Хто в темі таким чином ВПЧ можна підчепить? скільки він живе на відкритому повітрі і чи живе взагалі?
Радуга-дуга• 14 декабря 2024
Автор , я б її послала після такого . Вона як мінімум дурна і не вихована , нехай облизане сама куштує . Ви правильно зробили що сказали їй зауваження , якщо вона не розуміє то шліть її
Звожу з розуму• 14 декабря 2024
Автор, мне вот всегда в подобных историях интересен муж. Если так ’ гидотно’ там в семье, сын их наверно тоже не без изьянов и не с лучшими манерами или вы, например, из династии кого? Ребенок уже даже есть, а резко за столом ’ гидотно’, а все прошлые годы не? Не замечали?
Это из серии: в своем глазу не видно бревна. Потому что , если бы вы были из другого окружения, где красиво едят, эстетично подают, культурно за столами общаются, то еще до рождения ребенка пресекли бы эти походы с нарезкой тортов и облизыванием пальцев и перевели бы в формат встреч в кафе-ресторане или у себя дома или сами бы помогали накрыть и нарезать ,хотя бы себе блюда и угощения со стола.
Техпаспорт на медузу• 14 декабря 2024
Все такие молодцы здесь, я смотрю, наехали на автора....
Пришли мы однажды в гости к родственнице мужа. Она на самом деле вкусно и много готовит, украшает всегда, просто ресторан дома. Но. Однажды под конец вечера, а она уже прилично выпила, она начала прямо за столом при всех гостях ковырять в носу и есть козюли🤦♀️🤦♀️ это был шок. С тех пор я не хожу к ним вообще. Не могу переступить через эту мерзость и прекрасно понимаю, что во время приготовления там не раз облизана ложка, грязные руки и что угодно ещё....
Дюйм оф о4ка• 14 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
При чем тут обувь?
Вместо обуви подставьте любую грязную, на ваш взгляд, вещь
Одяг та сумки• 14 декабря 2024
я у своєї майже не їм- вона нам раз творожка купила принесла по знижці виявилося купила- я тоді грудьми годувала дитині десь пів року було. Думаю свекруха принесла треба їсти - піклувалася про нас. і сра)(и ми і ригали з чоловіком тоді дня три...а потім я дурепа її голубці зжерла коли вагітна була другою дитиною- на роботу ще ходила. Як згадаю- мене спасла співробітниця тоді- пару крапель йоду на цукор-хоч ср’чка припинилася...а то таблеток неможна... усе після цього мій чолові нічього від неї не приность. вона теж може грязними руками поялозити десь....яб теж не їла як радять то того місця де палець був- я брезглива дуже....
220В• 14 декабря 2024
У мене свекруха така нечупара, що у вас там би серце луснуло. Але заради нормальних стосунків я абстрагуюсь, їм і не випедрююсь. Колись приїхали до них влітку, я зі своїм чоловіком і старший син із сім´єю та маленькою дитиною. Сидимо за столом, дитина вирвала на підлогу, свекруха внесла кота і каже: їжте собі, а котик на підлозі хай з´їсть оце.
Техпаспорт на медузу• 14 декабря 2024
Ответ для220В
Так правда бывает?? А кот что? А вы что? А муж что?
Блин, я сейчас сама вырву🤦♀️🤦♀️
Дюйм оф о4ка• 14 декабря 2024
Ответ дляБадабум
Через торт нельзя
Только внутриутробно и половым путем/через кровь. Вирусы вообще не живут на открытом воздухе, только в жидкостных средах организма, но это очень спорно, т.к. вирусы - строго внутриклеточные ’паразиты’
Аноним с кешбеком• 14 декабря 2024
Ответ для220В
Офігеть🤮🤮
220В• 14 декабря 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Блин, я сейчас сама вырву🤦♀️🤦♀️
Я коли на дієті і хочеться поїсти під вечір, то згадую цю історії. Але там загалом таке страхіття робиться, посуд, рушники, холодильник... Пальцем поторкати торт - це взагалі ні про що, у мене б і око не сіпнулось.
Из Виа-гры• 14 декабря 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну так я ничего не положенного в рот не тяну, в отличии от многих)
Бадабум• 14 декабря 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Через торт нельзя
а при поцелуях?
Дюйм оф о4ка• 14 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Кариес когда лечили в последний раз?
Из Виа-гры• 14 декабря 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Кариес когда лечили в последний раз?
Ой, очень давно, нет его
Мама Никитки-2• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Фрази, дякую, я вже сита, було б досить.
А вам скандал потрібен був.
Впораюсь зі всим• 14 декабря 2024
Моя свекруха відносно їжі та побуту дуже охайна. А от моя мама, то може таке мочити як ваша свекруха. Облизати пальці, то обов´язково. Якщо приїжджають в гості і я щось ще дорізаю на кухні, то мама стоїть над столом і все пробує з кожної тарілки. Руками!!! Стільки разів прошу, щоб так не робила, але безрезультатно. Свекри дивляться і дивуються ..Мамі фіолетово, вона завжди голодна.
І це ще норм. В дитинстві ще більший треш був з приводу охайності і елементарного вигляду та поведінки перед дітьми. Мене це дуже травмувало. Я зараз доросла, але згадую і хочеться просто блювати. Добре, що я ще більш-менш влаштувала своє життя, не дивлячись на багато труднощів. Брат досі не може. Нас поломали(( За психолога думала, але мені навіть соромно про це говорити реальній людині.
Каляка маляка• 14 декабря 2024
Меня бы там вывернуло. Мамой брезгую, не все ем что она готовит, а то чужая тетка со своими слюнями
И да, в гостях ем только нарезку и цельные овощи, или ничего (если бывали прецеденты), никто не умер. В рестораны хожу, но там как-то проще, не на глазах
Млинець Мій• 14 декабря 2024
Скандал дарма! На фіга??
Не можна сказати:
«Дитині не можна багато солодкого, я не дозволяю, бо це не корисно, тому не кладіть будь ласка»
Собі зробити вигляд що їсте. Поковиряли з іншого боку. «Дякую, дуже наілась. Було смачно»
Не можна сказати:
Червона ікорка• 14 декабря 2024
Завжди дивують такі, як авторка
Мінет чоловіку не робите ? Він же цією піською сьцяв і невідомо, як мив .
Не гидко, нє?
Червона ікорка• 14 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Скандал дарма! На фіга??
Не можна сказати:
Бо - дурна і не вміє будувати відносини з людьми
Не здивуюсь , якщо чоловік розлучиться.
Кому таке скандальне потрібно ?
Не здивуюсь , якщо чоловік розлучиться.
Кому таке скандальне потрібно ?
Впораюсь зі всим• 14 декабря 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Завжди дивують такі, як авторка
Не гидко, нє?
До Вашого коментаря дуже підходить приказка: ’Порівняли х..й з пальцем’)))
А по темі, автор зробила погано, що так відкрито висловилася. Розумію, що це гидко і їсти вже не хочеться. Потрібно було якось по іншому обіграти. Варіантів безліч.
Всміхайлик• 14 декабря 2024
Але ж сина , чоловіка вашого вона виростила? І ніби все добре, не вмер і не травонувся. І раз ви за нього заміж пішли, то і вона не така погана.... У вас параноя. Можна було красиво вийти з ситуації, а не принижувати чужу МАТІР
волосатое стекло• 14 декабря 2024
А ці всі бабусі цілують своїх онуків, ваших дітей. Ви всі, хто тут відписалися, після цього хлоргексидином дітей миєте, а собі швидку викликаєте?