Доктор Хаос• Изменено 14 декабря 2024
Сварка з свекрухою через торт
Були в гостях у свекруха, ріже вона нам торт : дівчата, кожного куска торкається голими руками, бере і зверху великим пальцем вдавлює в крем, після цього кладе в тарілку, облизує той великий палець і переходить до наступного шматка...Побачивши це я відмовилася їсти і дитині не дозволила. Свекрусі сказала, що це не гігієнічно як мінімум. І з цього моменту свекруху прорвало. Стільки лайна я про себе дізналася...Прийшла додому з чітким поняттям того, що це останній раз, як я її бачу. Що за гидка особа...
Доктор Хаос
• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Слава торту!
Це було гидотно
Ждун с Нибиру• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Це було гидотно
А чё вы к ней в гости ходите, если она вам гидотная?
Доктор Хаос
• 14 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Могли молча доесть до того места, где она прикасалась
Чесно, це так гидко виглядало.
Сиреневенькая• 14 декабря 2024
Можна було крем не їсти.
В мене теж свекруха засранка, але прекрасна людина. Я просто не їм у них, вони звикли
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
На жаль ні
Могли б допомогти і порізати торт по всіх правилах гігієни та етикету.
Доктор Хаос
• 14 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ну їсти їжу після облизаних рук - для мене це гидко після будь-кого. Чи Ви вважаєте то нормальним?
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Можна було крем не їсти.
Ну от. А не вчиняти шкандаль за столом
неДоЖиру• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Кстати да
Леплю из пластилина• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Це було гидотно
А раніше все було стерильно? 🤣
Вірю
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А свекруха виховала Вашого чоловіка ... Яблуко від яблунтки... але ж Ви з ним живете
Леплю из пластилина• 14 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Можна було крем не їсти.
Я зі своїм супом їздила 🤣
Сиреневенькая• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А все інше ви їли? Вона ж мабуть зі всіма стравами так?
Доктор Хаос
• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Ну от. А не вчиняти шкандаль за столом
А звідки я знаю,коли вона ті руки мила востаннє? Може дупу витирала чи прокладку міняла
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
А раніше все було стерильно? 🤣
Вірю
Я приходжу до свекрухи і те, що хочу з´їсти стараюся сама собі порізати, приготувати під гаслом: відпочиньте, я допоможу
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я зі своїм супом їздила 🤣
Я зі своїм салатом, ковбасою..
Из Виа-гры• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Це було гидотно
А вы дома все готовите и продаете в перчатках?
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Показали б їй приклад. До чого тут те коли вона, головне, коли Ви
Леплю из пластилина• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Я зі своїм салатом, ковбасою..
У вас святкові страви, а я на дн з супом 😁
Мост_Устал• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Если вы узнаете, из какого ее места ваш муж вылез, вообще в шоке будете
Позаземний розум• 14 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Навіщо?
Из Виа-гры• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Сколько ей лет?
Не худа ні разу• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Некрасиво скандалити на святі. Взяли торт, поклали, не їсте та і все. Дитині дали б шматочок з середини, де руками не торкалися.
А решту їжі не гидко було їсти, до торта
Позаземний розум• 14 декабря 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Некрасиво - це людям облизаними пальцями у їжу лізти)
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я зі своїм супом їздила 🤣
Їдемо в гості до свекрухи вперше, вже я одружена була, другий шлюб, то то все без традиційних моментів. Чоловік каже: візьми тапочки з дому... Дивно мені таке чути, але беру ...
Приїхала, побачила, дійсно без тапочок в тій квартирі ходити по підлозі складно. Мию, а мені питанню: а для чого в кутках ти миєш, під ліжком, там ніхто не ходить... Мий от тут і досить ...