Доктор Хаос• Изменено 14 декабря 2024
Сварка з свекрухою через торт
Були в гостях у свекруха, ріже вона нам торт : дівчата, кожного куска торкається голими руками, бере і зверху великим пальцем вдавлює в крем, після цього кладе в тарілку, облизує той великий палець і переходить до наступного шматка...Побачивши це я відмовилася їсти і дитині не дозволила. Свекрусі сказала, що це не гігієнічно як мінімум. І з цього моменту свекруху прорвало. Стільки лайна я про себе дізналася...Прийшла додому з чітким поняттям того, що це останній раз, як я її бачу. Що за гидка особа...
Бадабум• 14 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
банально зі школи принести або садка
в садок мої діти не ходили, з тієї ж причини, що не розуміли і все тягнули до рота. а в школі то вже все розуміють, приучені мити руки. одне діло підхопити грип інше діло якийсь хелікобактер
Ганцю в кєдах• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Це було гидотно
а ребенок просто согласился не есть торт?
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляЗараз все скажу
.... ще й пісюна йому облизує))) і не гидотно)))
І як свекруха таку за стіл посадила питання? що ті пальці вартують проти пісюна .
Нічна ненажера• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Чесно, це так гидко виглядало.
Какие есть ипанутые люди.
Я забыла купальник, прикиньте,мне свекровь дала свой запасной и я покупалась с детьми в море. А так бы сидела надутая
Нічна ненажера• 14 декабря 2024
Как же такие засранки и змеи таких хороших мужей вам рожают и воспитывают?
Чесно брешу• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ну от, хоч меншість мене розуміє. Бо більшість здається роблять так само. Принаймні, одна вже тут зізналася, що ложки облизує
вони ще й пробують страви на сіль чи спеції однією ложкою кілька разів. спробували і далі тією ж помішують.
це таке фу для мене
Всіх підсаджую• 14 декабря 2024
Ответ дляБадабум
якась ви дивна бо не знаете як вони бедруться в дитячих колективах
Умничка-помощничка• 14 декабря 2024
Автору наставили рука-лицо реакций, но ведь она права, негигиенично. Таким образом можно подхватить что-угодно - хеликобактер и т.д.
Другое дело, что можно было деликатнее подойти к вопросу, хитрее или мудрее. сказать - ой, Ольга Ивановна, этот кусок большой для меня, я на диете, давайте-ка я сама отрежу себе поменьше, сами берете нож и режете - себе и ребенку. Ребенку тоже сладкого много нельзя. Пусть она лучше остается в недоумении, чем в обозлении.
На будущее - подумайте, чем чревата та или иная фраза, какой результат вы получите.
Нічна ненажера• 14 декабря 2024
Ответ дляБадабум
Омг,бедные дети.
Бадабум• 14 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Омг,бедные дети.
бідні, бо не ходили в садок?
Нічна ненажера• 14 декабря 2024
Ответ дляБадабум
бідні, бо не ходили в садок?
Да, потому что вы боитесь микробов. Это болезнь....
Аноним_• 14 декабря 2024
Боже... Як би ви знали, автор, скільки ви їсте всього до чого торкаються, на що кашляють, чхають і т.д. інші люди в магазинах, ресторанах, фаст фудах, кафе і т.д. ви б мабуть харчувались лише вдома і тільки тим, що можна термічно обробити.
Бадабум• 14 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
болєзнь - це те що приносять ці мікроби, а те що в мене - то звичайна буденна гігієна, а не болєзнь )
Нічна ненажера• 14 декабря 2024
Ответ дляБадабум
Хвороба
Не кривляйтесь,это тоже болезнь
Пишу вірші, дорого• 14 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Какие есть ипанутые люди.
причем купальник до еды? я если б такое увидела, тоже б не ела, причем уже ничего не ела
Кофр для ноги• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А звідки я знаю,коли вона ті руки мила востаннє? Може дупу витирала чи прокладку міняла
Вот все рука-морду тулят, а я видела, как бабушка нос вытерла, козу смахнула и пошла сразу утку печеную голыми руками разбирать. И вообще, когда в туалет по маленькому ходит, то не слышу звука включенного крана. А потом у кого-то неожиданная срачка наступила, хотя все ели одно и то же. Бабушка вс удивлении, а я ей говорю, что антисанитария на кухне и руки нужно мыть. Обижается.
Кофр для ноги• 14 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
Некрасиво - це людям облизаними пальцями у їжу лізти)
я, например, тоже брезгливая. И никогда не доедала что-то даже за своим ребенком. мне гыдко и все.
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Якось старша донька мого чоловіка каже: от з нашою бабусею треба бути обережному, бо ніколи не вгадаєш і знаєш чи їй смачне, чи їй підійшло, чи ні, вона багато чого не вживає, але нікому про це не скаже, посміхається і все, завжди прийме подарунки, але ж вона примхлива що капец. То я у свекрухи перейняла цю тактику. Для чого комусь знати, що мені так, а що ні ?
Українська Мрія• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Бо є люди виховані , а є не дуже , і автор з їх числа
Столічна штучка• 14 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Могли молча доесть до того места, где она прикасалась
А как она его готовила? Небось были облизаны все ложки
Столічна штучка• 14 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Викликаю на дебати• 14 декабря 2024
Трохи не по темі, але згадалося. Спостерігала картину з вікна у пекарні: працівниці переливали тісто і розлили літрів зо 3 на підлогу. Я потім довго думала, що мені і здалося, і почулося, але я бачила це своїми очима: як вони робочою лопаткою (в парі з голою рукою) у декілька заходів збирали те тісто з брудної підлоги, і вливали в загальну порцію зі словами: ’нічо, буде для разнообразія’.
Околовита• 14 декабря 2024
Фу🤢 Як це гидитно! Розумію вас автор. Приїхала якось до нас на пасху старша сестра чоловіка. Напекли пасок, діти сіли прикрашати глазурʼю , а вона те, що лишнє на її думку стікало по паскам, підтирала своїм пальцем, облизувала його і далі 🤮🤮🤮 В неї ще нігті відрощені, а для мене це пунктик, бо я не знаю, як людина чистить під тими нігтями. А тут ще слюнявить… брррр😬
Замороженная селедка• 14 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ще підлаштовуватися під невиховану пенсіонерку та ну
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну от. Можна було щось придумати авторці, щоб не вчиняти конфліктну ситуацію. Якось зразу не згадалося. А знаю, що за столом треба уникати конфліктів, бо життя може повернути як хоч, як кажуть ’ложечки то нашлись, а осадочек остался’
Українська Мрія• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Цілком згодна
неДодекаэдр• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Я приходжу до свекрухи і те, що хочу з´їсти стараюся сама собі порізати, приготувати під гаслом: відпочиньте, я допоможу
Самое мудрое решение