Доктор Хаос• Изменено 14 декабря 2024

Сварка з свекрухою через торт

Були в гостях у свекруха, ріже вона нам торт : дівчата, кожного куска торкається голими руками, бере і зверху великим пальцем вдавлює в крем, після цього кладе в тарілку, облизує той великий палець і переходить до наступного шматка...Побачивши це я відмовилася їсти і дитині не дозволила. Свекрусі сказала, що це не гігієнічно як мінімум. І з цього моменту свекруху прорвало. Стільки лайна я про себе дізналася...Прийшла додому з чітким поняттям того, що це останній раз, як я її бачу. Що за гидка особа...
Капитошечка• 14 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Авторе, проблема не у вас, незнаю чомк більшість на стороні свекрухи. Ми своїй свекрусі одразу сказали, щоб нічого ге облизувала перед тим як дитині дає. А малий хоче з її тарілки котлетку, так не даємо їй різати вилкою, якою вона їла шматок. Вона ображається звісно, але не скандалить. А раніше вона соску малого полюбляла брати пальцями за сам сосок, то теж отримувала за це. У нас для неї окрема чашка, ложка і тарілка. А почалось все з корони. І доречі, зараз у вона лікується у гастроентеролога і виявили хелікобактер, який заразний, ось такі справи.
Вы страшные люди. Может следует все таки воспитывать ребенка, а не свекровь)
Капитошечка• 14 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Автор , я б її послала після такого . Вона як мінімум дурна і не вихована , нехай облизане сама куштує . Ви правильно зробили що сказали їй зауваження , якщо вона не розуміє то шліть її
Вас в ответ не сдали видимо никогда. И воспитывали где то в детдоме
Ангелок з ріжками• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ну їсти їжу після облизаних рук - для мене це гидко після будь-кого. Чи Ви вважаєте то нормальним?
Тобто проблема в тому що ви просто це побачили,якби вона принесла нарізаний то все було б ок?
Зараз все скажу• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
А свекруха виховала Вашого чоловіка ... Яблуко від яблунтки... але ж Ви з ним живете
.... ще й пісюна йому облизує))) і не гидотно)))
Зараз все скажу• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Я приходжу до свекрухи і те, що хочу з´їсти стараюся сама собі порізати, приготувати під гаслом: відпочиньте, я допоможу
мудрій жінці
Зараз все скажу• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Невістка - це не родичка.
точно, собача кістка)))))
Зараз все скажу• 14 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Неизвестно только, с помытым клювом тот аист был или нет
може ще й жабу перед тим дзьобав/потрошив
Зараз все скажу• 14 декабря 2024
Ответ дляБасноплетка
Я хочу цю тему в топ. Така вона своя, рідна. Як в старі добрі ... Ех)
і не кажіть....як до війни(((((
Зараз все скажу• 14 декабря 2024
Ответ дляOksania_mama
Капуста немытая)
ще й гусінь по ній лазила, какала
Всіх підсаджую• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Невістка - це не родичка.
А хто то? Тьотя з вулиці?
Тим більш коли син-квіточка живе з людиною своєю сім´єю, є родинні застілля, онуки..
Зараз все скажу• 14 декабря 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Бо - дурна і не вміє будувати відносини з людьми
Не здивуюсь , якщо чоловік розлучиться.
Кому таке скандальне потрібно ?
воно ще й дитину покалічить, бо дитина буде мати поганий приклад перед очима і копіювати
Зараз все скажу• 14 декабря 2024
Ответ дляВсміхайлик
Але ж сина , чоловіка вашого вона виростила? І ніби все добре, не вмер і не травонувся. І раз ви за нього заміж пішли, то і вона не така погана.... У вас параноя. Можна було красиво вийти з ситуації, а не принижувати чужу МАТІР
цікаво, що чоловік на це все казав? Чи сидів, як муньо, і подумки молився, щоб дві фурії ще його не вчепили?
Зараз все скажу• 14 декабря 2024
Ответ дляволосатое стекло
А ці всі бабусі цілують своїх онуків, ваших дітей. Ви всі, хто тут відписалися, після цього хлоргексидином дітей миєте, а собі швидку викликаєте?
яке ’миєте’? Вимочують
Та не реву я• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Чесно, це так гидко виглядало.
Автор, поддержу Вас.
Это не гигиенично.

Но, скорее всего, то же самое происходит и при приготовлении блюд.
Вот поэтому я не ем еду, приготовленную посторонними людьми.
Броніки для Моніки• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Воспитываем, ему 2 года еще.
Всіх підсаджую• 14 декабря 2024
Ответ дляНе худа ні разу
100%, заберемо з собою, дома викинули, дитині навзамін купили інший, дали на другий день не акцентуючи...Якщо звичайно це був лише привід поскандалити, то розумію, в іншому випадку на пустому місці зіпсували відносини
можливо ви й праві. але коли від щирого серця пригощяешь гостей давши з собою смаколики, а вони можуть викинути по порозі додому...
Мост_Устал• 14 декабря 2024
Ответ для220В
У мене свекруха така нечупара, що у вас там би серце луснуло. Але заради нормальних стосунків я абстрагуюсь, їм і не випедрююсь. Колись приїхали до них влітку, я зі своїм чоловіком і старший син із сім´єю та маленькою дитиною. Сидимо за столом, дитина вирвала на підлогу, свекруха внесла кота і каже: їжте собі, а котик на підлозі хай з´їсть оце.
Блин, ржу)
Я б при виде такого сама коту добавку б выложила
Леплю из пластилина• 14 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
А хто то? Тьотя з вулиці?
А чоловік і дружина між собою родичі? 🤣
Всіх підсаджую• 14 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
Навіщо «сглаживать углы»?
воно потрібно, якщо люди застільствують з банкетами і тормами.
звісно не треба якщо людина мурло і не спілкується ні з ким
Всіх підсаджую• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
А чоловік і дружина між собою родичі? 🤣
ну ви може і зі своїми дітьми не родичі, а є люди що й з родинами дручини/чоловіка як рідні
Бадабум• 14 декабря 2024
в мене кума така, може їсти своєю вилкою з загальної тарілки . і діти її такі ж. дітям я роблю акуратно зауваження, встаю демонстративно насипаю з тої миски в їхню . а так то своїх привчила слідкувати, якщо тьотя іра таке робить, то з тієї тарілки вже нічого не брать. коли накриваю стіл то кругом неї ставлю всього чисто для неї тобто якшо раніше достатньо шоб всім було щркчно по 2 тарілки однакового блюда на стіл, то через куму в мене тепер по 3 тарілки
Бадабум• 14 декабря 2024
Ответ дляволосатое стекло
в мене навіть моя мама не цілує дітей, максимум в макушку.
Бяки-козяки• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Трололо
мания преследования?
Зараз все скажу• 14 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
’дручини’ в темі автора - це ’в яблучко’
Всіх підсаджую• 14 декабря 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Всіх підсаджую• 14 декабря 2024
Ответ дляБадабум
гидує?
а якщо там воші на макушці:?
Мульйонерша• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А звідки я знаю,коли вона ті руки мила востаннє? Може дупу витирала чи прокладку міняла
Як називають тих людей, що бачать те чого насправді нема?
Бадабум• 14 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
гидує?
а якщо там воші на макушці:?
розуміє, що можна дітям якоїсь зарази передать. а звідки взяться вошам в 21 сторіччі?
Всіх підсаджую• 14 декабря 2024
Ответ дляБадабум
банально зі школи принести або садка
Мост_Устал• 14 декабря 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Типа, дручил, дручил, так и породычались?