Роза в вазі• 14 декабря 2024

Муж говорит, что из за меня не хочет приходить домой.

Ибо я его постоянно долблю, как он выражается. Стал нервный, из-за мелочей орет и может даже на меня материться чего раньше не было, говорит я его раздражаю своим поведением. Я все делаю плохо или неправильно.
У нас двое детей, младшей - год. Я должна постоянно находиться дома, как и большинство домохозяек, своего круга общения у меня нет, потому что мы переехали за границу, я не знаю местного языка да и я не супер общительная с чужими людьми. А он каждый день к друзьям или по делам, когда приходит домой, хочет чтобы я молчала и ничего лишнего не говорила. А мне и поговорить не с кем, мне очень одиноко, общаюсь только по телефону с родителями и изредка с несколькими подругами. Вот из этого всего выплывают ссоры, и виновата конечно же я по его словам. Мне уже это так надоело. Из-за такого поведения у меня к нему нету чувств, если раньше я его пылила чтобы он мне уделял внимание, то теперь пофиг, я даже не хочу к нему касаться. Что делать?
Тріль підпільний• 14 декабря 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Нет нет, не отвлекайтесь)
І це зараз у неї зовсім ранок вихідного дня,а вона вже давно тут працює
Жирафовое варьенье• 14 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
А що ще робити в тєх амеріках) особливо коли всі заздрять:)
viter33• 14 декабря 2024
В чому проблема з ним не спілкуватися?
Він же приходить додому лише переночувати (з ваших слів)
От і спілкуйтеся протягом дня з рідними, друзями по телефону.
Знаю чоловіків, які о 20 год. на роботі читають новини, щоб не йти додому (без малих дітей) і нічого, не розлучилися
Так, сім’я у вас не ідеальна, але якщо він заробляє і приносить гроші, то одній з дітьми в чужій країні буде ще гірше
Love_Love_Love_• 14 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Працює ,,успєшная,, американка
Та не бісіться вже так від своєї зависті, займіться своїм успіхом. Бо ви от це мені в кожній темі пишете.
когдадеЦкие• 14 декабря 2024
У нього інша жінка
Все до блиску• 14 декабря 2024
Ответ дляСамохвалова
Мой так себя вел , когда понял что я ему не нужна + игровые автоматы + нездоровые стремление к девочкам 10+..Когда он не любит , то всё вылазит наружу ,Попробуйте наладить ,но если уже материт, это неуважение
Стремления к 10 летним девочкам? Вы его сдали? Рассказали всем знакомым и друзьям?
Тріль підпільний• 14 декабря 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Боїться проспати той момент,коли їй заздримуть
Тріль підпільний• 14 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ой так заздрю,що ви не спите о 8- й ранку. Зі здоров´ям проблеми? Безсоння,невроз? Сходіть до невролога. Але краще до психіатра. Чи в Америці це дорого?
Жирафовое варьенье• 14 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Блін, точно)
Ksusci• 14 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Завжди цікаво на що розраховують дамочки які взвалюють еа себе все і думають що це хтось оцінить?
Скоріше за все молода ще.
Картинка ідеальної сім’ї і таке інше. Але за це не цінять і не лбблять. Навпаки.
Жирафовое варьенье• 14 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та дайте нам по заздрити, тільки ще б знати чому саме😀
Love_Love_Love_• 14 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Ви вже 5 повідомлення про це пишете.
Сорі що зачепила за живе. Порад ваших я не питала, тому займіться вихованням своїм
Ksusci• 14 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це до речі свідчить про ваш рівень інтелекту ото : Омерике, Америках.
Представляю і не лише тут.
Слухайте, я завдяки деяким коментаторам вивчила, що ви живете в США.
Хоча до цього я б навіть в не звернула увагу.
Роблять вам рекламу, ви вже як своя)
Тріль підпільний• 14 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви вже 5 повідомлення про це пишете.
Та Ви що, я не в Вашій темі, це Ви в кожній темі за....а
Тріль підпільний• 14 декабря 2024
Ответ дляKsusci
Роблять вам рекламу, ви вже як своя)
Вона в кожній темі на цьому робить акцент. Але якось дуже дивно,що тут цілодобово - мабуть безсоння
Love_Love_Love_• 14 декабря 2024
Ответ дляKsusci
Роблять вам рекламу, ви вже як своя)
Тут кожен хто цілодобово сидить під анонімом вважає своїм обов’язком в темі де я коментую написати комент про : сідітє в своіх Омеріках і про те що я тут цілодобово. Хз для чого це- показати свою тупість
Ksusci• 14 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То може ви ненароком в тих США на ногу комусь з порадниць сильно стали?
Love_Love_Love_• 14 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Серйозно , по моєму зати….@ тут якраз ви, зайти в тему і жодного коментаря не написати по темі, лише от мені строчити як невгамовна
Ахаха
Бідолашна
Викликаю на дебати• 14 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Може автор не хотів це бачити, бо це відповідальність керувати своїм життям і стосунками.
Love_Love_Love_• 14 декабря 2024
Ответ дляKsusci
Та може
Щаслива Я• 14 декабря 2024
А вы сможете жить сами там , если разведетесь с мужем? Скорее всего нет. Тогда два варианта, либо ехать домой, либо перестать пилить мужа и заниматься детьми, учить язык.
Молчавочка• 14 декабря 2024
Ребенка в садик,вам учить язык и работа
ФсеСама• 14 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Тобто ви народили від такого придурку рік назад, бо не помічали, що він придурок?
До чого ваш коментар?
Автор повинна жаліти, що народила дитину?
Чи це ви в якості ’підтримки’ написали?
from Ukraine• 14 декабря 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Да вы реально тут все время) у меня как то бессонница была- вы в каждой теме комментировали:)
Она инвалид, мне кажется. Человек с каким-то ограничениями, дома сидит и на форуме, соответственно.
ЛеньГуглить_правда• 14 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І ще поїхла з ним за кордон без мови і нічого з себе не представляючи
У вас забула спитати що їй робити.
дамаАмстердама• 14 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
До чого ваш коментар?
Чи це ви в якості ’підтримки’ написали?
Ні до чого, а до кого. Я не вірю, що він був ідеальним до того. І є її відповідальність. Діти не винні, що батьки не знаходять спільну мову.
Love_Love_Love_• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
У вас забула спитати що їй робити.
Та не забула, якраз в кінці теми і запитала
ЛеньГуглить_правда• 14 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Де саме, у вас особисто автор питала дозвіл на виїзд чи вивчення мови? Питання взагалі було в іншому.
ЛеньГуглить_правда• 14 декабря 2024
Автор, тут половина приходить в теми вирішувати свої особисті питання, зі своїм негативом, тригерами, своїми проблемами, своїми поглядами, своїми порадами про які ніхто не просив. Половині потрібен психіатр але вони навіть то в голову не беруть. У вашому випадку, окрім вас ніхто, нічого не вирішить і стосунки вам з чоловіком не покращить. Ви живете всією родиною, в спокійних умовах, у вас немає війни. Працюйте над собою, створюйте для себе комфортні умови. Не жріть один одного. Домовляйтесь.
Не прохожу мимо• 14 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Може і так. Але іноді чоловіки міняються під впливом , десь на роботі, і тоді домашня жінка з дітьми його починає дратувати. І таке не передбачити на перед.