рукиЖимолости• 14 декабря 2024
Була на побаченні, запропонував забрати їжу з собою. Ваша реакція
Знайомий запросив на побачення. Вибрала заклад я - Пузату Хату. Так, не смійтесь, у мене просто немає що одягнути до ресторану. Він здивувався, але ми пішли.
Взяла собі кашу і котлету, салат.
Сидимо, їмо.
Відчуваю - не можу доїсти. Зʼїла котлету, половину порції каші і салату.
Сидимо вже годину, кажу - йдемо.
Він незадоволено дивиться на залишки їжі на моїй тарілці.
Каже ʼа ти знаєш, що тут можна залишки забрати з собою?ʼ
Я сміюсь, кажу, що не треба - не хотіла позоритись, скільки там та їжа коштує))
Встаємо, одягаємось. Він далі:
- ти точно не хочеш забрати з собою?
- ні
- ти наїлась?
- так
- а не будеш голодна?
- ні.
Пішли.
Мені трохи смішно і дивно)))
Це ж не якийся ресторан шикарний, щоб забирати залишки…
Якесь жлобство, на мій погляд…як ви вважаєте?
Взяла собі кашу і котлету, салат.
Сидимо, їмо.
Сидимо вже годину, кажу - йдемо.
Встаємо, одягаємось. Він далі:
- ти точно не хочеш забрати з собою?
- ні
- ти наїлась?
- так
- а не будеш голодна?
- ні.
Пішли.
Мені трохи смішно і дивно)))
Я такая - жду трамвая• 14 декабря 2024
Тут больше вопрос к даме, даже если по порция продают , зачем набирать , чтобы потом сидеть и ковыряться в еде ?
Мне лично такое поведение отвратительно, надеюсь это первое и последнее свидание будет , мужик нормальную найдет
Лунтик-паунтик• 14 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
Чим кінчилось, ще десь на каву ходили?
Думаю, кавалер змиється від усього цього
рукиЖимолости
• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я замовила кашу і котлету
І салат
Якщо ви через такий дрібʼязок готові припинити спілкування - прапор в руки 😃
Повірте, ваші оточуючі тільки видихнуть з полегшенням 🤣
І салат
Паспортний стіл• 14 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Так ну їжу може й можна. Якби я не могла доїсти макдональс, то забрала б.
Але тут каша і салат.
Тю. Так забрали б. Завернули в бумагу и положили ЕМУ в карман
Ksenia2291• 14 декабря 2024
Ответ дляdouble-mama
Авторе, забирать їжу з ресторану,це не ознака жлобства,це нормально і навіть екологічно
Я тоже пиццу, например, могу забрать, но остатки каши и салата?
Ладно бы там их несколько заказали, салатов, и не съели
КоКоКоКоКоКо...• 14 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Дівчата, там салату грам 40 залишалось
І каші також мало
Саме це мене і здивувалось. Якби я майже нічого не зʼїла - то і я б забрала. Але там буквально трохи залишилось
І каші також мало
Нет,не забирать,автор.
Люблю порядок• 14 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Я замовила кашу і котлету
І салат
Там великий вибір їжі,Ваш дуже дивний
Файна пані• 14 декабря 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
А дарма) мужики часто ниють, що дівки меркантильні. От на тобі, гарна практична жінка, бери і люби
Ksenia2291• 14 декабря 2024
Ответ дляМурзилка
Ну, забрали бы котлетку котику..
Котлетку съели. Потекшие ошмётки салата, котик вряд-ли будет есть
Кusalochka• 14 декабря 2024
Ответ дляdouble-mama
Но не полусьеденные салат и гарнир порции пузатой хаты. На сколько я помню порции там очень маленькие.
рукиЖимолости
• 14 декабря 2024
Ответ дляKsenia2291
Ну так да
Мэри Попкинс• 14 декабря 2024
Ну судя по тому какое заведение вы выбрали для свидания, он видимо подумал, что все совсем плохо, раз вы в Пузату хату предложили пойти и решил позаботиться о вас, вдруг у вас дома нечего есть. Так что все ок с его стороны. Может он подумал, что вы при нем стеснялись все сьесть))
Файна пані• 14 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Я замовила кашу і котлету
І салат
Всьо, тепер я теж хочу кашу катлєту і салат. Який салат був, олів´є шубка?
Файна пані• 14 декабря 2024
Ответ дляПаспортний стіл
В газетку))))
Кusalochka• 14 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Норм. Я практичная, меня бы не оттолкнуло. Но это ж надо судок иметь с собой.
Суп гречневый в Пузате норм и вареники.
Ору, судок с собой - это
Рання пташка• 14 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Просила. Відповідь залізла- у нас по порціям
Підтверджую.
Весною просила покласти мені меншу порцію рагу, бо стільки не з’їм, тітка на роздачі голосно почала відчитувати, що у них порція і навіть якщо покладе ложку, я все одно буду платити за порцію. Ще незручно так було, бо всі жлоби, які побільше готові нагребти, дивилися на мене з нерозумінням)).
Бочка порохУ• 14 декабря 2024
Ответ дляKsenia2291
На удивление животные на улице жрут все, (ну кроме скорлупы, костей и такого вот) особенно если больше нечего. Видела как уличный кот грыз пустую пластиковую миску, а собака - резиновый рваный сапог. Им тот салат с кашей за счастье.
Но когда вижу что им бросают острые кости, сама выкидываю.
рукиЖимолости
• 14 декабря 2024
Ответ дляМэри Попкинс
До речі так, може і подумав
Він на минулій зустрічі питав чому я так мало замовляю, соромлюсь при ньому їсти чи що
Котомафия• 14 декабря 2024
Ответ дляdouble-mama
Это нормально когда остается целая еда - мясо нетронутое, например. В ресторанах официанты сами предлагают такое забрать с собой. Но когда это ресторан, а не забегаловка и не собирать «недоїдки» по тарелкам. Это прям фу. Да ещё и на первом свидании. У меня бы это было последнее свидание. Но я бы в пузату хату не пошла 😂
Я такая - жду трамвая• 14 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Я замовила кашу і котлету
І салат
О так вы ещё и хамка, не удивительно, что мужик поржал с вас и предложил объедки забрать )))
Мэри Попкинс• 14 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
кстати) после этой темы захотелось пшеничной каши с котлетой))))
Лунтик-паунтик• 14 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
Та отож - лячно стало ) Каша в Пузатій хаті на побаченні
Бочка порохУ• 14 декабря 2024
Ответ дляКusalochka
Ору, судок с собой - это
Ну так. Удобно. Хоть на базаре капусты кимчи взять или вот недоеденное или еще что.
Я такая - жду трамвая• 14 декабря 2024
Ответ дляKsenia2291
Та мужчина просто ржал с этой дамы и тролил)))
Пописанная парта• 14 декабря 2024
Ответ дляKsenia2291
Во во
Бочка порохУ• 14 декабря 2024
Ответ дляМэри Попкинс
С зажаркой и печенкой топчик.
рукиЖимолости
• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я хамка? Ви свої відповіді читали чи всліпу писали? 🤣