рукиЖимолости• 14 декабря 2024
Була на побаченні, запропонував забрати їжу з собою. Ваша реакція
Знайомий запросив на побачення. Вибрала заклад я - Пузату Хату. Так, не смійтесь, у мене просто немає що одягнути до ресторану. Він здивувався, але ми пішли.
Взяла собі кашу і котлету, салат.
Сидимо, їмо.
Відчуваю - не можу доїсти. Зʼїла котлету, половину порції каші і салату.
Сидимо вже годину, кажу - йдемо.
Він незадоволено дивиться на залишки їжі на моїй тарілці.
Каже ʼа ти знаєш, що тут можна залишки забрати з собою?ʼ
Я сміюсь, кажу, що не треба - не хотіла позоритись, скільки там та їжа коштує))
Встаємо, одягаємось. Він далі:
- ти точно не хочеш забрати з собою?
- ні
- ти наїлась?
- так
- а не будеш голодна?
- ні.
Пішли.
Мені трохи смішно і дивно)))
Це ж не якийся ресторан шикарний, щоб забирати залишки…
Якесь жлобство, на мій погляд…як ви вважаєте?
Взяла собі кашу і котлету, салат.
Сидимо, їмо.
Сидимо вже годину, кажу - йдемо.
Встаємо, одягаємось. Він далі:
- ти точно не хочеш забрати з собою?
- ні
- ти наїлась?
- так
- а не будеш голодна?
- ні.
Пішли.
Мені трохи смішно і дивно)))
Ksenia2291• 14 декабря 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Автор, вот скажите, зачем вы сочиняете темы?
Еще и так бездарно, со штампами...
Та ладно) На сз всяко разное бывает
Знаю бакси• 14 декабря 2024
Ответ дляKsenia2291
Та ладно) На сз всяко разное бывает
Автор сама предложила пойти в Пузату Хату? Вы в это верите?))
Мая твая не панимать• 14 декабря 2024
Ничего страшного, если много еды там осталось и попросить упаковать, но недоеденный салат и кашу - меня бы это очень оттолкнуло от кавалера
Дама с заначкой• 14 декабря 2024
Вот если б он забрал с собой ваши объедки, тогда было бы очень странно. А так он всего лишь предложил вам, а нет - так нет.
Ответ дляKsenia2291
Пхахаха) 12 лет замужем ( мне 30) , спасибо за совет, что мне не заказывать в кафе, чтоб ’не позориться’ перед мужиками
І що з того, що Ви заміжня? Яке це відношення має до пристойних манер? Якийсь суто бабський аргумент ’а я замужем, йоу! 🥳’... В селі також більшість заміжні чи одружені, і що?
Ksenia2291• 14 декабря 2024
Ответ дляКітті_
К тому, что вы написали, не позорьтесь со своей кашей и котлетой) Ну для чего же то они есть в меню везде
Ответ дляKsenia2291
Так я і не позорюсь, кашу і котлету можна і дома поїсти. І я настільки ретельно меню не вивчаю. Взагалі наїстися можна і дома. А не тягати з собою кусок піци у кульку весь інший час побачення, щоб дома дохрумкати, наче ти за тормозками на побачення прийшла.
Ksenia2291• 14 декабря 2024
Ответ дляКітті_
Готовьте и ешьте, кто вам запрещает) А я не люблю стоять у плиты и ем такое в кафе))
Марфа Українівна• 14 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Я замовила кашу і котлету
І салат
Якщо ви через такий дрібʼязок готові припинити спілкування - прапор в руки 😃
Повірте, ваші оточуючі тільки видихнуть з полегшенням 🤣
І салат
Если он брал еду на двоих то там сумма до 400 грн. это не дёшево для меня , но я все равно не стала бы забирать остатки каши. Парень странный .
Ответ длярукиЖимолости
Дівчата, там салату грам 40 залишалось
І каші також мало
Саме це мене і здивувалось. Якби я майже нічого не зʼїла - то і я б забрала. Але там буквально трохи залишилось
І каші також мало
чего вы оправдываетесь. не хотите - н е забирайте. мне стремно забирать кашу было бы - но я в кафе и не заказывала бы кашу ..
Хвець-тець• 14 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Так ну їжу може й можна. Якби я не могла доїсти макдональс, то забрала б.
Але тут каша і салат.
И судочек стоит от 2 грн. На фиг надо. Мы и дома выбрасываем недоедки.
IQ 80• 14 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Так ну бо я живу не в центрі міста, туди треба іхати.
Він взагалі з Броварів до мене їхав на Академмістечко.
Я не хотіла ще витрачати час на дорогу
Нічого собі, він їхав аж з Броварів, щоб погодувати вас в пузатій на Академмістечку.
IQ 80• 14 декабря 2024
Так, не смійтесь, у мене просто немає що одягнути до ресторану.
Ну пішли б в піцерію. Чи кав´ярню якусь, типо львівської. Туди теж наряжатися не треба. А то ви заклад вибрали прям максимально не романтичний
Ответ дляКотомафия
Это нормально когда остается целая еда - мясо нетронутое, например. В ресторанах официанты сами предлагают такое забрать с собой. Но когда это ресторан, а не забегаловка и не собирать «недоїдки» по тарелкам. Это прям фу. Да ещё и на первом свидании. У меня бы это было последнее свидание. Но я бы в пузату хату не пошла 😂
Ніколи такого не бачила у ресторанах, забирати їжу з собою у судках це якраз рівень забігаловок. Хоча все можливо, адже багаті жлоби також є - замовляють більше, ніж можуть з´їсти, а потім носяться, як селюки з тормозками і ломають голову, як же розігрівати вдома якесь незвичайне блюдо, котре при повторному розігріві вже зазвичай 🤮🤮 От навіть банальна піца, наприклад, при повторному розігріванні вже зовсім не те, що після приготування.
Рожева юбка• 14 декабря 2024
а я хожу на тихі зустрічі з психологом, нас там 9 жіночок. пригощають тістечками та чаєм, кавою. так я наполовину з*їдаю той шматок наполеону і завжди загортаю в серветки, забираю з собою)) бачили б ви очі деяких моїх колежанок. а я просто не можу з*їсти зразу (після операції шлунок маленький зовсім) і кинути не можу, бо смачний - доїдаю дома.
Удальонка• 14 декабря 2024
Мне мужик понравился.
Несмотря на то, что женщина предложила место для свидания в столовой, не сбежал, накормил, ещё и озаботился тем, чтоб дама дома не голодала
Бджолина королева• 14 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Мне мужик понравился.
И тоже на мужском форуме обсуждает кашу на первом свидании))) Такого ни у одного наверное ещё небыло)))
Ответ дляМурзилка
Вообще не очень понятно зачем на свиданиях полноценно есть.. Можно было и кофе с тортом обойтись..
У автора вся ситуация треш. что пузата хата, что порция на молотобойца, что отсутствие наряда..
Послухайте, бідність це насправді не порок. Навіть якщо ти ’гола, боса, у віночку’, але у тебе більш менш нормальне виховання, ти все рівно будеш виглядати достойніше, ніж багате бидло. Попелюшка також була бідною служанкою, але вона не таскала за собою клунки тістечок з балу.
Мурзилка• 14 декабря 2024
Ответ дляКітті_
К чему вы мне написали этот поток сознания? Это у автора загоны какие-то по поводу наряда и его отсутствия, а не у меня.
Міні-бікіні• 14 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Или собаке кашу и кусок котлетки
Та з´їла ж автор ту котлету, повністю.
IQ 80• 14 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Мне мужик понравился.
Та він ще й приїхав з іншого міста для цього)) Взагалі герой
Пилосмок працює• 14 декабря 2024
Ну с пузатой хаты половину каши и половину салаты не забирала бы. Из нормального заведения забрала бы
рукиЖимолости
• 14 декабря 2024
Ответ дляПилосмок працює
Ну я так само
Ответ дляdouble-mama
Авторе, забирать їжу з ресторану,це не ознака жлобства,це нормально і навіть екологічно
из ресторана только законченное жлобье и может, объедки забирать ,,,
как раз пузатой хате , это гармоничнее ,,,
автор, судить вам , вы наверно не девочка ,,,
с одной стороны ,,,
а с другой возможно с его стороны это забота ,,,
вобще грядут времена когда, пузатые хаты , как метрополи станут ,,,
с одной стороны ,,,
Ламборджини• 14 декабря 2024
Ответ дляМэри Попкинс
кстати) после этой темы захотелось пшеничной каши с котлетой))))
И мне
З горіха зерня• 14 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Я замовила кашу і котлету
І салат
Каша на побаченні - це щось нове, феєричне.