Я вся ваша• Изменено 14 декабря 2024

Буковель вперше, залог

Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, яка організація аренди гірськолижного спорядження. Читаю-читаю сайт Буковелю і вже дочиталася, що якщо брати комплект гірськолижного спорядження, то треба залишати залог... А там мінімальна сума залогу 6000, і наскільки я зрозуміла за комплект з лижами треба 18000 залишити. Якось не хочеться стільки готівки везти.
І з інструкторами як - на сайті сказано бронюйте час, сплачуйте, і якщо не знайдемо порозуміння то оплату вони повернуть. То дійсно так, чи як мені краще знайти інструктора там для дитини? Біля якогось витягу?
Невловимий Джо• 14 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Зрозуміла, я хвилююся більше чи вийде в мене кататися, я не дуже молода ))) але я їду з чоловіком, він там вже був і все знає.
Не очень молодая это сколько ?
ГЛЮкоза• 14 декабря 2024
Ответ дляКротоТо
Та я сначала в Яремче на нг на три дня, и даже не знаю где там тот спуск и как оно. Впервые вообще на лыжи.
А потом в Буковель сразу тоже на 3 дня.
И также ничего не знаю.
Чувствую себя дикаркой
Я взагалі там ніде не була, лижі то для мене щось з області фантастики, тому ви геть не дикарка, є і гірші
автор Я вся ваша • 14 декабря 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Я Вас огорчю, в нормальных отелях действительно такие условия. Допустим в Одесском Немо, где я часто бываю 8000 или 200 долларов залог. Я считаю с такими условиями это вполне нормально. Нет денег, нет смысла ехать.
А за що застава, щось я не зрозумію, в Немо? Вперше чую, що в готелі заставу за щось залишати треба
Путающаяся• 14 декабря 2024
Я паспорт в качестве залога оставляла. Но это давно было.
автор Я вся ваша • 14 декабря 2024
Ответ дляПутающаяся
Дякую, сподіваюся, що паспорт вийде залишити
Путающаяся• 14 декабря 2024
Инструктора на месте найдете, точнее, они сами вас найдут.)
автор Я вся ваша • 14 декабря 2024
Ответ дляПутающаяся
Дякую, так простіше буде
МамОмужа• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Про залог прямо на сайті Буковелю
Ми в прокаті зазвичай беремо обладнання в Паляниці, в залог лишаємо паспорт. А в Буковелі раз хотіли взяти, то хотіли або великий залог(суму вже не памʼятаю) або техпаспорт на авто, права їм не підходили, а паспорт був в прокаті в Паляниці. А техпаспорт ми якось побоялися лишити. Так і ціни прокату різняться в 1,5-2 рази в Буковелі та Паляниці
автор Я вся ваша • 14 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Супер, дуже дякую за ідею, тільки що пошукала знайшла прокат не від Буковелю
Петриківна• 14 декабря 2024
в конце января, этого года, брали напрокат возле 5 го подьемника, в залог можно было или деньги, или документ какой то, я оставляла права
Петриківна• 14 декабря 2024
Ответ дляКротоТо
Спасибо, лягушатник наше всё.
А санки есть там? Ну на всякий случай
там классные санные трассы есть) мы с подружкой не лыжницы, дети на лыжах, а мы на санках. получили массу удовольствия, рекомендую ) только обувь надо удобную: чтобы если что, на поворотах тормозить пятками ) очки лыжные тоже хорошо было бы, у нас не было, не удобно было, особенно когда снег валил
автор Я вся ваша • 14 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
Ух ти, не знала, вау Окулярі лижні куплю, зрозуміла
hrystia• 15 декабря 2024
Ответ дляНевловимий Джо
В Буковеле очень дорого и много людей.
Мы едем в Драгобрат.
В якому готелі зупиняєтеся? Ви вже були на Драгобраті?
hrystia• 15 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Драгобрат - для профессионалов
Я б не сказала. Я не професіонал, і там катаюсь. Саме там дитина в 4 роки стала на лижі
begovelik• 15 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Деякі навіть у Києві напрокат беруть, бо там ще дешевше )
Да Щас же• 15 декабря 2024
Ми завжди залишали паспорт у заставу, інструктора дитині замовляли зранку на певний час або сьогодні на завтра
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляhrystia
Да, 2 раза была в отеле Марина, а сейчас едем в Довбуш
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
А сколько стоит час инструктора сейчас ?
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляhrystia
И мой первый ребенок там научился тоже в 4года
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
А какие цены в этом году ?
У нас обмундирование есть, но думаю стоит ли тащить ?
МамОмужа• 15 декабря 2024
Ось ціни там де ми беремо і в Буковелі на прокат спорядження. Якщо їдете машиною і маєте спорядження, то звичайно варто везти своє. Потягом, то це дуже тяжко

https://dzvin-ski.com.ua/tsiny

https://bukovel.com/equipment/rent
МамОмужа• 15 декабря 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Від 3840 грн за 3 години індивідуально та 2100 грн з людини за 4 години групові заняття. На сайті Буковель вся інформація є

https://bukovelskischool.com.ua/uk
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа

https://bukovelskischool.com.ua/uk
Спасибо!
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа

https://dzvin-ski.com.ua/tsiny

https://bukovel.com/equipment/rent
Поездом.
Спасибо!