Я вся ваша• Изменено 14 декабря 2024
Буковель вперше, залог
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, яка організація аренди гірськолижного спорядження. Читаю-читаю сайт Буковелю і вже дочиталася, що якщо брати комплект гірськолижного спорядження, то треба залишати залог... А там мінімальна сума залогу 6000, і наскільки я зрозуміла за комплект з лижами треба 18000 залишити. Якось не хочеться стільки готівки везти.
І з інструкторами як - на сайті сказано бронюйте час, сплачуйте, і якщо не знайдемо порозуміння то оплату вони повернуть. То дійсно так, чи як мені краще знайти інструктора там для дитини? Біля якогось витягу?
Невловимий Джо• 14 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Зрозуміла, я хвилююся більше чи вийде в мене кататися, я не дуже молода ))) але я їду з чоловіком, він там вже був і все знає.
Не очень молодая это сколько ?
ГЛЮкоза• 14 декабря 2024
Ответ дляКротоТо
Та я сначала в Яремче на нг на три дня, и даже не знаю где там тот спуск и как оно. Впервые вообще на лыжи.
А потом в Буковель сразу тоже на 3 дня.
И также ничего не знаю.
Чувствую себя дикаркой
А потом в Буковель сразу тоже на 3 дня.
И также ничего не знаю.
Чувствую себя дикаркой
Я взагалі там ніде не була, лижі то для мене щось з області фантастики, тому ви геть не дикарка, є і гірші
Я вся ваша
• 14 декабря 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Я Вас огорчю, в нормальных отелях действительно такие условия. Допустим в Одесском Немо, где я часто бываю 8000 или 200 долларов залог. Я считаю с такими условиями это вполне нормально. Нет денег, нет смысла ехать.
А за що застава, щось я не зрозумію, в Немо? Вперше чую, що в готелі заставу за щось залишати треба
Я вся ваша
• 14 декабря 2024
Ответ дляПутающаяся
Я паспорт в качестве залога оставляла. Но это давно было.
Дякую, сподіваюся, що паспорт вийде залишити
Я вся ваша
• 14 декабря 2024
Ответ дляПутающаяся
Инструктора на месте найдете, точнее, они сами вас найдут.)
Дякую, так простіше буде
МамОмужа• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Про залог прямо на сайті Буковелю
Ми в прокаті зазвичай беремо обладнання в Паляниці, в залог лишаємо паспорт. А в Буковелі раз хотіли взяти, то хотіли або великий залог(суму вже не памʼятаю) або техпаспорт на авто, права їм не підходили, а паспорт був в прокаті в Паляниці. А техпаспорт ми якось побоялися лишити. Так і ціни прокату різняться в 1,5-2 рази в Буковелі та Паляниці
Я вся ваша
• 14 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Супер, дуже дякую за ідею, тільки що пошукала знайшла прокат не від Буковелю
Петриківна• 14 декабря 2024
в конце января, этого года, брали напрокат возле 5 го подьемника, в залог можно было или деньги, или документ какой то, я оставляла права
Петриківна• 14 декабря 2024
Ответ дляКротоТо
Спасибо, лягушатник наше всё.
А санки есть там? Ну на всякий случай
там классные санные трассы есть) мы с подружкой не лыжницы, дети на лыжах, а мы на санках. получили массу удовольствия, рекомендую ) только обувь надо удобную: чтобы если что, на поворотах тормозить пятками ) очки лыжные тоже хорошо было бы, у нас не было, не удобно было, особенно когда снег валил
Я вся ваша
• 14 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
Ух ти, не знала, вау
Окулярі лижні куплю, зрозуміла
Ответ дляМамОмужа
Деякі навіть у Києві напрокат беруть, бо там ще дешевше )
Да Щас же• 15 декабря 2024
Ми завжди залишали паспорт у заставу, інструктора дитині замовляли зранку на певний час або сьогодні на завтра
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляhrystia
В якому готелі зупиняєтеся? Ви вже були на Драгобраті?
Да, 2 раза была в отеле Марина, а сейчас едем в Довбуш
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
А сколько стоит час инструктора сейчас ?
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляhrystia
Я б не сказала. Я не професіонал, і там катаюсь. Саме там дитина в 4 роки стала на лижі
И мой первый ребенок там научился тоже в 4года
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
А какие цены в этом году ?
У нас обмундирование есть, но думаю стоит ли тащить ?
МамОмужа• 15 декабря 2024
Ось ціни там де ми беремо і в Буковелі на прокат спорядження. Якщо їдете машиною і маєте спорядження, то звичайно варто везти своє. Потягом, то це дуже тяжко
МамОмужа• 15 декабря 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Від 3840 грн за 3 години індивідуально та 2100 грн з людини за 4 години групові заняття. На сайті Буковель вся інформація є
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Спасибо!
Невловимий Джо• 15 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Поездом.
Спасибо!