Напланетянка• 14 декабря 2024

Готель в Буковель - щоб поруч гірка була. Порадьте

Або може трохи далі (ми на машині)
Не за 20000 грн/доба
2+3 діт
А я з косою• 14 декабря 2024
Отель большой,красивый, недалеко горки.Как по мне,хорошее расположение.
автор Напланетянка • 14 декабря 2024
Ответ дляА я з косою
Як називається
А я з косою• 14 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Як називається
Вы же написали:отель Буковель.Или я неправильно поняла?
автор Напланетянка • 14 декабря 2024
Ответ дляА я з косою
В буковелі
Манка Я• 14 декабря 2024
Готель Буковель
А я з косою• 14 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
В буковелі
Мы были летом в Скайленд Хауз,через дорогу горка,под окном небольшая трасса для новичков.Смотрите отели на карте возле подъемников,если хотите пешком ходить.
hrystia• 14 декабря 2024
Їхні будиночки непогані. Можна зразу біля траси вибрати.
Леопардові панчохи• 14 декабря 2024
Читала нещодавно, що закордоном дешевший вийшов відпочинок чим в Буковелі...
Білка в колесі• 15 декабря 2024
Ми відпочивали в Фоміч. Там хороший спа. Але туди крутий заїзд. Ще ближче готель Хвоя. Трохи далі є хороший апарт-готель Глейшер, навпроти озера молодості. Новенький, хороший і паркінг підземний.