Мушля з Криму• 15 декабря 2024

Яка ціна окулярів у Ваших дітей?

Підкажіть, яка ціна на лінзи та оправу у Ваших дітей?
Та які оправи та лінзи краще обрати?
Чи повинна оптика давати якусь гарантію?
Та які документи, окрім чека видавати?
Підліток, перші окуляри
Перемелица• 15 декабря 2024
Оправа та, яка йому зручна і підходить по його особистим параметрам.
Лінзи-однозначно асферичні, які не царапаються, з ефектом проти запотівання. Інші параметри під його спосіб життя
Юлия 0811• 15 декабря 2024
+-4 тис
Виниловая пластинка• 15 декабря 2024
Автор нам в Париже бесплатно очки дали, приехали в Украину так врачи в шоке что оправа и стекла очень хорошие, автор вы на фирмы на смотрите берите что удобно ребенку
Люблю джаз• 15 декабря 2024
Літом замовляла доньці в оптиці, забула назву, наче Фільман (?), то оправа 1500 (там є і безкоштовні якісь оправи, і за ціною вище 5 тисяч, але мені то дуже дорого), лінзи наче до 500 вийшли, в подарунок чохол , серветка і 3 роки гарантії, це Кривий Ріг.
Тану на сонці• 15 декабря 2024
12500, все вийшло. Оправа Ted Baker, вона більше до лиця підійшла+лінзи вибирала самі найкращі з закордону.
Нам віддавали крім чеку, коробочки від лінз які вставляли. Гарантія 10 років. Чохол оригінал йшов безкоштовно.
visiоп• 15 декабря 2024
Тг ли 3, то ли 4 тысячи оправа, точно не помню, дочка перемерила все, какая больше подошла)) И линзы 2500, у нас сложный рецепт.
dulenok• 15 декабря 2024
Оправа до 1000, общая сумма где-то 4.5 вышла
АгатаХристя• 15 декабря 2024
280 канадських доларів, це приблизно 8.4 тис.грн. Це сама дешева оправа, лінзи з астигматизмом, 2 роки гарантії, через рік лінзи можна безкоштовно поміняти під нову корекцію зору. Донька носить лінзи, але попросила купити окуляри щоб одягати поки зранку збирається і ввечорі коли лягає спати. Я вважаю, що це дуже дорого за пластмасову оправу, навіть хотіла відмовити, а потім вирішила, що нащо стирчати в цій країні якщо навіть окуляри це розкіш.
Успокойся_Успокойся• 15 декабря 2024
Оправа яку обрав таку взяла. Перша була десь 800грн (це років 5 тому). Потім брали за 1500 наче, тонесеньку. Лінзи беру з купою напилення (типу і для компа, і від пилу, і ще шось), наче італійські якісь. Кожна близька 2к грн.
Зараз перейшов на звичайні лінзи замість окулярів. Місячні біофініті, десь 600грн за 2 лінзи + ще розчин, але його ціну не памʼятаю.
тянитолкайка• 15 декабря 2024
Робили минулого літа, то з оправою обійшлося в 6000 . Оправу брали титан, вона і пасує до лиця і дуже легенька, і міцна. Підліток, 13 років, переживала чи буде носити, але супер, дуже гарно, і стильно виглядає.
Мира всем• 15 декабря 2024
Десь 1600 за все: асферичні лінзи з захистом від комп´ютера та олеофобним покриттям, тоненька оправа з додатковими сонцезахисними лінзами на магніті. В Київлінзі брали
Магиня• 15 декабря 2024
Підліток,останні обійшлись 21тис, оправа Силует 8, інше це лінзи та робота майстра, брали в Мегаоптиці
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю джаз
В каком районе?
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Летом заказывали первые очки , насчитали 5 с чем то , но у ребенка есть инвалидность , на этом основании дали скидку15%. Оправа 1500, линзы тоже по 1000+
Настасья Пицун• 15 декабря 2024
В нас оправа десь 1300, лінзи 1500. Але ми не беремо супер дороге зараз, бо дитині 6 років і бкває шо лінзи міняєм кожні пів року - то сильніші то слабші.
90x60x90• 15 декабря 2024
В окулярах я і донька.
Замовляємо в Філманн або Люксоптиці.
Мені дуже подобаються наші скельця, українського виробника але назву потрібно дивитись в чеках. До цього були Цейс - українські на рівні.
В Філманн Італійські непогані.
Погані Hi-top не раджу
Якщо міняти через рік можна корейські брати.

Оправа різна. Найдешевша була за 280 грн. Доречі непогана. Зараз у доньки і в мене титанові тонкі. Її 600 грн моя 800 грн.

В Філманн входить обслуговування потім - поміняти ціштучки на носі, тримачі, поправити завушники, почистити в ванночці. Це все безкоштовно потім. У дитини впали і одне скельце вийшло з оправи - безкоштовно поставили на місце, перевірили, щоб не було пошкоджень після падіння і почистили
автор Мушля з Криму • 15 декабря 2024
А хто ще використовує лінзи денні, то якої фірми порадите?
І краще обрати місячні чи одноденні?
Успокойся_Успокойся• 15 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
І краще обрати місячні чи одноденні?
Місяць тому з сином у офтальмолога були, вона трохи змінила параметри лінз. Каже - купіть пару штук одноденних, спробуйте. Як норм буде - візьмете місячні. То я не знайшла що б продавали по одній лінзі. Пропонували тільки коробками по 30шт ) купили одразу місячні. Вирішили що дешевше так буде )
Хоча одноденні прикольні в в тому, що не треба за ними доглядати. Зранку вдягнув, ввечері зняв і викинув.
Люблю джаз• 15 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
В каком районе?
Одна зупинка по ходу тролейбуса від площі Визволення.