Святатабожа• 08 декабря 2025

Хто тут постійно розказує, що в Києві не маленькі зарплати?

Сходила на дві співбесіди
Перше це адміністратор у фітнес студію зп 15 тисяч,графік пів дня перша чи друга половина дня ,вибираєш самостійно
Друга це страховий агент в кол центр теж зп 15 тисяч при повній зайнятості і навіть є зміни в вихідні дні ,але тоді в будній дадуть вихідний
Мені сказали,що подумають,так як вибирають вони,а не я
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Хто хоче - шукає можливості. Пошукайте гранти від роботодавців і спонсорів. Все в Ваших руках
На кожен готовий вляпатись в кредит ,якщо той бізнес просто прогорить
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Интересно что за страховая? У нас меньше 30 тыс ни у кого нет, в т.ч. и в регионах. И на 30 тыс ещё попробуй найти, все хотят гораздо больше и это не удивительно с таким уровнем цен и инфляции
В Києві ,назву не памʼятаю
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Це 30 тисяч в тих,хто приймає дзвінки?
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляS.s.s.
Ви що ? За людей прибиральниць не вважаєте ? Хто проживе на 15 зараз?!
В прибиральниць менше чим 15 навіть в Києві
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ще пенсіонерів згадайте,які на 3-4 тисячі виживають. Ви мабуть забули в якій країні живете, в яких умовах
В яких умовах?
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляS.s.s.
Пенсіонери давно б вимерли , якщо б їх діти не утримували
В місті здають нерухомість ,а в селі вирощують овочі на продаж
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляХвостПистолетом
В тому , що нічого вміти не треба
А чому мене тоді запитувати за освіту,досвід попередніх робіт та які в мене заслуги є?
Розвідка Маші• 08 декабря 2025
Ответ дляБелочкой зови
И это будет 40 рабочих часов в неделю?
Такое уже редко кто соблюдает. Обычно 10 часов рабочий день.
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Природничі і фізико-математичні спеціальності останнім часом не користуються попитом у абітурієнтів, наприклад.
А звідки тоді айтішники беруться?
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Тоді хай автор йде в блогерство
В мене голос писклявий
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляOrganic
3 місяці стажировка в секонді?! А потім: ’До побачення’ і наступний стажист, напевно)
До речі так,бо зп завелика ,як для такого маленького містечка
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляЛепетун
Автор, вибачте, а скільки ви хотіли адміністратором на пів дня ? Яку глобальну користь і прибуток ви приносите своїм трудом ? Вам запропонували значно більше, ніж платять припустім в садочку вихователю - різниця у відповідальності відчувається ? Варіант хочу, бо все кругом дорого, але нічого не вмію- не працює в житті.
Ну півдня ,але щодня вихідних немає
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляЛепетун
Якщо їх адмін не приносить прибутку то можна і без нього обійтись чи не так?)
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляКотомафия
да ладно, молодь така психована і нервова, вони взагалі не вміють нормально спілкуватися, заходиш в спортлайф і сидять гримзи надуті молоді
Там також мабуть маленькі зп ,як і в добробуті
Власники цих великих бізнесів тільки вершки збирають ,а персонал має там цілий день за копійки посміхатися
Дивне створіння• 08 декабря 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Вы, реально, за работу админом полдня хотели 50 тыс? Идите на главбуха, знакомые ищут, 70 тыс.
там пів дня виходить 8год
ТрамвайGirl• 08 декабря 2025
А чего полный день нельзя администратором за 30 тысяч работать? В Киеве зарплаты в среднем выше, тому же адмистратору в другом городе 15 тысяч за полный рабочий день предложили бы. Но бывает и маленькие зарплаты попадаются. Раз сказали, что подумают,вы не единственный кандидат. Если возьмут администратором, ищите ещё работу на пол дня.
Кудрі кручу сама• 08 декабря 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
ЛОгіст на повний день. іморт-експорт. Китай. Європа. Індія. Вгадайте яка ЗП?
30 тисяч?
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
Економічна
У вас економічна, чи вимагають економічну?
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
В яких умовах?
В умовах військового стану
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
в хімчистку пішла подруга працювати. 1 місяць стажування -300 грн в день платили. Другий місяць- підняли 500 грн в день -два дні працює/два дні вдома. Зараз 1000 грн в день. З 10 до 20 години графік. Роботи -багато. Світло вимикають і не можна спланувати рівномірно все розподіливши. Хімія вонюча-це також шкідливі умови.
А скільки в неї в місяць виходить?
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляГуляю босоніж
який берег Києва? Є вакансія адміністратора на Борщагівці, 2 робочі /2 вихідні (15 змін на місяць), ЗП 20 тис.
Правий,а адміністратор чого?
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
17 тисяч?
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
Бо це стандартний перелік питань. Ви ж стверджували, що в умовах вимога вищої освіти
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляМоже ще третю?
До війни я мала 25 тисяч. Вважаю не дуже погано було. Зараз колишні колеги отримують близько 30-33 тисяч.
Але то треба мати освіту, бажано хоча б основи англійської.
Якщо людина не має ні освіти, ні якихось навичок, то зп 15 тисяч це ок. Хіба можна піти на прибирання офісів. Наша прибиральниця до війни отримувала 500 грн за прибирання офісу. Це десь за 200 квадратів. Вона була задоволена і казала, що ніколи не піде в офіс працювати і мати ставку.
За 30 щей треба знати англійську ?
Дуже кумедно
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
А какую квалификацию вы получили для этой работы?
Ніякі,тому мені відмовили
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляРедисочка
ні, не високі. ніхто не хоче йти. вимог ніяких особливо. іноземної не треба. в мене кума звільнилася з роботи з зп 30 тис. у вересні. пішла на 42 тис.- офіційна зп,страховка медична, звичайний редактор філолог, вчителька укр.мови. для Києва 30 тис це нуль.
Чому мене тоді не хочуть брати на 15 тисяч
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Ну я бухгалтер, 20 к.
яка компанія,що так мало?
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляДивне створіння
там пів дня виходить 8год
Так із 7 ранку по 14:00 чи 15:00
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
В мене економічна
автор Святатабожа • 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
В умовах військового стану
У нас до військового стану був цей треш із зарплатами і пенсіями