Електрохарчування• 15 декабря 2024
Парфум, чи можна в таку тару перелити?
Дівчата, хто розбирається добре в парфумах, до вас питання - чи можна свою парфумовану воду переливати у такий флакон і чи не втратяться властивості самого парфуму? Дякую
Попразендовна• 15 декабря 2024
Конечно потеряются, для парфюма губителен любой контакт с воздухом
В гости звали?• 15 декабря 2024
Краще обрати звичайний атомайзер. Розпилювач з грушею навіть у рідних флаконах швидко псується.
У мене так «полетіли» Prada в бордовому флаконі, Pure poison elixir, екскоюзиви Guerlain, де також «грушка» була.
Електрохарчування
• 15 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Дуже дякую за відповідь! Дуже шкода( спробую залишки того що є залити, бо флакончик вже замовила
Електрохарчування
• 15 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
А навіщо?
Бо є дуууже шикарний аромат але в ньому не красивий флакон
В гости звали?• 15 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Враховуйте, що:
а) частина аромату осяде в самій «груші»
б) рідина почне випаровуватись і перетворюватись більш на маслянисту структуру
в) хоч і не значно, але зміниться сам аромат
Це все з власного досвіду. Тому рекомендую все ж класичний атомайзер або ще краще залишити в рідному герметичному флаконі.