Невгамовна• 15 декабря 2024

Кто знает историю? Что такое гражданская

война? Что происходит в стране в это время? Как отражается на ценах на продукты, недвижимости?
Виправлялочка• 15 декабря 2024
Вроде уже и википедия и чат гпт сделали, но на советчице надежнее спросить)
Odilie• 15 декабря 2024
Кажется, со временем будет востребована профессия человека, который будет пересказывать информацию, находящуюся в свободном доступе в интернете тем, кому лень этим самым интернетом пользоваться...
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляOdilie
Потом найдутся такие, которым лень будет это читать
Жінка з перцем• 15 декабря 2024
Ответ дляOdilie
Уже востребована. Личный ассистент может это делать
Оце фіфа• 15 декабря 2024
Автор,где вы были в 2014м? В каком классе?
Odilie• 15 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Вы ещё спросите, как Автор в 2019 голосовала)
nabludatel• 15 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Не треба вкидувати тут рос наративи.
У нас не було громадянської війни в 2014 році.
На нашу країну напала росія тоді.
Оце фіфа• 15 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Не треба вкидувати тут рос наративи.
На нашу країну напала росія тоді.
А на студентів на майдані хто напав?
Лиса Патрикевна• 15 декабря 2024
Удалено администрацией...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
А на студентів на майдані хто напав?
А що тоді війна була в Києві?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
О, неділя і рашатролі працюють групами
ПлевалаНаВсе• 15 декабря 2024
Удалено администрацией...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 декабря 2024
Гражданская була в Петербурзі, коли ото брали Зімній.
Оце фіфа• 15 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А що тоді війна була в Києві?
Офіційно ні,але це гарний приклад. І не треба закривати очі на те що багато хто з Донбасу хотів до рашки і були проти ЄС. Це і є гарний приклад громадянської війни,коли у людей в одній країні різні точки зору.
SantaMonika• 15 декабря 2024
Судан, Сомали, Конго
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 декабря 2024
Цікаво, чому ж рубрика ’Дозвілля’? Люди ж на роботі
nabludatel• 15 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
А на студентів на майдані хто напав?
Омон за наказом Яника, який був президентом України на той час
Санька-4b93• 15 декабря 2024
Ответ дляВиправлялочка
Срач сам себя не разведет
Лівий Локіть• 15 декабря 2024
Яка стерильність в голові. Не прочитати жодного підручника за всю школу. Всі скурила.
Оце фіфа• 15 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Ну так хіба це не сутички громадян однієї країни чи омон нам привезли з Конго?
nabludatel• 15 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Це не сутички громадян, а розгін мирного мітингу. З іншого боку були представники влади, а не цивільні. А в цивільних не було зброї і вони ні на кого не нападали.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
О, перекладачем скористалися? Коли люди в одній державі мають різні точки зору - це демократія.
Війна почалася з Криму, де російські військові блокували військові частини, оточили парламент. До речі, та. Не без жертв, навіть офіційно одного нашого військового вбили.
Далі без розпізнавальних знаків, але на Донбас російські військові зайшли під проводом Гіркіна.
Кароч... Усі нормальні люди це знають
Ідіть оплакуйте свої танкери
Оце фіфа• 15 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Цивільні не з влади які ні на кого не нападали змогли скинути владу)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Росіянам важко це усвідомити, прикиньте
Оце фіфа• 15 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Кароч... Усі нормальні люди це знають
Ідіть оплакуйте свої танкери
Яким перекладачем? Для чого? Коди одні хочуть в ЄС, а інші приєднатися до рашки це якось не схоже на демократію,а якраз більше на громадянську війну.
Оце фіфа• 15 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Росіянам важко це усвідомити, прикиньте
Не знаю до чого тут це вам всюди росіяни
nabludatel• 15 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Ніхто владу не скидав.
Яник втік до росії і відразу після цього путін ввів війська в Крим і Донецьк-Луганськ.
І що на це сказав янукович (чинний на той час президент України)? А нічого. Сидів в ростові і не висував жодних заперечень проти вторгнення в Україну. Тобто підтримав путіна в його діях.
nabludatel• 15 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
А в нас не було мітингів за приєднання до рашки. Це вже якийсь сюр і повнісінька брехня.
Оце фіфа• 15 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Ніхто владу не скидав.
Це вже другий етап. Першим був якраз розбрат між тими хто бачив своє майбутнє у ЄС і ненавидів януковича і між рашолюбами і яниколюбами. Без підтримки людей нічого б не було, вони ж чекали там що Путін наведено ладу. Давайте не будемо обманювати себе. А то зараз ніхто за Зеленського не голосував як спитаєш, а тоді ніхто в рашку не хотів і її не чекав.
nabludatel• 15 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Майдан був за євроінтеграції.
Противники майдана виступали відповідно проти.
Щодо ПРИЄДНАННЯ до рашки (як ви пишете) ніхто не виступав.