Снежнакомка• 16 декабря 2024

Чому одна й та сама людина щоденно в рекомендаціях фейсбук?

Людина з моїх контактів, але ж у мене не один контакт, чому саме цей рекомендується кожного дня або й 2-3 рази на день.
Сторінка фейсбуку у мене звичайна, може раз на рік-два щось оновлюю, ніяких сторісів та нових фото. Є та й все. Іноді фейсбук когось рекомендує іншого, але одну людину ось так постійно.
Лиса Патрикевна• 16 декабря 2024
вы просто других 20 не видите
Бабайко• 16 декабря 2024
що саме рекомендує?
автор Снежнакомка • 16 декабря 2024
Ответ дляБабайко
що саме рекомендує?
Ну як завжди фейсбук рекомендує нових друзів.
Жена брата Админа• 16 декабря 2024
просто збіг, в мене так само - можна , звичайно, фантазувати, що та людина заходить на твою сторінку і дивиться-слідкує за тобою, але то всього-навсього міф
автор Снежнакомка • 16 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
вы просто других 20 не видите
Бачу.
Цю людину рекомендувало вчора 3 рази, сьогодні знову зʼявився на телефоні як рекомендований друг.
Я вже й згортала ці повідомлення, і заходила на сторінку та виходила, щоб фейсбук побачив, що я не збираюся додавати цю людину у друзі.
автор Снежнакомка • 16 декабря 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Та мені байдуже, у мене немає нічого на сторінці, немає за чим слідкувати. Просто цікаво.
Жена брата Админа• 16 декабря 2024
Ответ дляСнежнакомка
то тим білше як байдуже )