Упругая попка• 16 декабря 2024

Так а шо там з є-книгою?

З 16-го планували, чи я плутаю?
В Дії нічого нема.
Йосип_молодий• 16 декабря 2024
Вам 18 виповнилось?
автор Упругая попка • 16 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Вам 18 виповнилось?
Уже й забула коли))
Пліснявілий сир• 16 декабря 2024
Это 1000 от Зеленского?
Мы вчера этими деньгами оплатили ж/д билеты
автор Упругая попка • 16 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Это 1000 от Зеленского?
Ні, 908 грн на книжки.
Пліснявілий сир• 16 декабря 2024
Ответ дляУпругая попка
Ні, 908 грн на книжки.
О, а что это за деньги, я не слышала о таких?
Ms. Скромность• 16 декабря 2024
Ответ дляУпругая попка
Ні, 908 грн на книжки.
тим кому в цьому році виповнилось 18
Кумедна• 16 декабря 2024
Ответ дляУпругая попка
Уже й забула коли))
Вы пролетаете, эти деньги только тем, кому именно в 2024 исполнилось 18
ВЫВсеВрете• 16 декабря 2024
Кому положено,тот получит
Дело было давно• 16 декабря 2024
’🗣 Послуга ’єКнига’ для 18-річних має запуститися з 16 грудня

✅ Послуга ’єКнига’, за допомогою якої українці, яким виповнилося 18 років, зможуть отримати від держави 908 грн на книжки за допомогою застосунку ’Дія’, має запуститися з 16 грудня, повідомила перша заступниця міністра культури і стратегічних комунікацій України Галина Григоренко.

’єКнига’ запуститься, ми сподіваємося, вже в понеділок. Книжкові магазини вже на низькому старті й готові з цим працювати’, - сказала вона на круглому столі в четвер у Києві.

На які книги можна витрати гроші:
🟠паперові
🟠електронні
🟠аудіокниги

Щоб отримати гроші, після запуску програми єКнига необхідно:
🟠у застосунку Дія обрати послугу «єКнига»
🟠перейти за посиланням, відкрити спеціальну віртуальну банківську картку «єКнига» в одному із банків України
🟠подати заявку

Якщо заявку схвалено, гроші зарахують на картку «єКнига». Використати їх потрібно протягом трьох місяців’

Спитала в доньки, їй 18 в цьому році, нічого ще не з´явилося в дії на цю тему
Твоя космішна• 16 декабря 2024
Ответ дляДело было давно

На які книги можна витрати гроші:
🟠паперові
🟠електронні
🟠аудіокниги

🟠подати заявку

Так а где написано, что тем, кому исполнилось именно в этом году? Я поняла как тем, кто старше 18 просто
Фізик-ядерщик заочно• 16 декабря 2024
Ответ дляУпругая попка
Ні, 908 грн на книжки.
А є бали?
Тут надолго• 16 декабря 2024
Ответ дляТвоя космішна
Ось
Дело было давно• 16 декабря 2024
Ответ дляТвоя космішна
В одній з публікацій було чітко сформульовано що лише 2006 року народження і ще в декількох вказувалася сума яку виділено на цю програму, , я поділила її на 908, вийшло 400 з чимось тисяч чоловік.Явно не на всіх( Хоча сподіваюся що якимось чином на всіх повнолітніх буде
Твоя космішна• 16 декабря 2024
Ответ дляДело было давно
Тогда ясно(