НеВРотик• 16 декабря 2024
Картка національний кєшбек. А є кешбек за комуналку?
Сплатила борг за комуналку с той тисячи . Але думала ,що і кєшбек буде . Але його нема . Чи за комуналку кешбек не нараховується ?
Без комплексів• 16 декабря 2024
У Привата є акція Кешбек на кешбек. Якщо оплатиш комуналку з грошей нацкешбека, то приват поверне 10%. Але це треба активувати пропозицію в розділі Привіт. Вона не всім надходить
Да будет так• 16 декабря 2024
Хочу дізнатися, чи оплачував хтось ліки цими грошима? Як це відбувається?