Нужна помощь для родственницы.
Кто может подсказать-на каком сайте для фрилансеров можно предложить услуги переводчика (не знакомства). UpWork требует регистрацию только через фирму как наемный работник или можно оформиться самостоятельно?
KaterionOK• 16 декабря 2024
Можна розіслати резюме до великих юридичних фірм або нотаріусам (якщо є диплом). Юрфірмам потрібні перекладачі в судових справах (потрібна фізична присутність перекладача в засіданні), нотаріуси завіряють переклади або задіюють переклалача, коли стороною угоди є особа-іноземець
Коли я була в декреті, то інколи підробляла в цій сфері
Ответ дляKaterionOK