Госпожа Белладонна• 16 декабря 2024
У Водоканалі бронюють 100% військовозобов´язаних?
Дівчата, питання щодо бронювання військовозобов´язаних. Мій чоловік працює на Водоканалі. Звернувся до керівцництва щодо бронювання. Йому відмовили, сказали, що змінився порядок і тепер не бронюють. Але, наскільки я перечитала ту постанову № 76, то вважаю, що мають право бронювати.
Йому відмовили, бо для когось іншого тримають квоту? чи хочуть може хабаря? а може дійсно не бронюють?
Комунальне підприємство Водоканал має право наразі бронювати 100% або 50% військовозобов´язаних працівників?
Хто знає, підкажіть, будь ласка, щоб розуміти чому відмовили чоловіку.
12 галюцинаций• 16 декабря 2024
Не знаю про бронь, но в бусик засовывали работников возле водоканала. Проезжали мимо, видели. Харьков
Не виправдовуюсь• 16 декабря 2024
Ні, бронюють не всіх. Навіть якщо подали документи на бронь, то повертають не всі погоджені. Київ.
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
бідний Харків. І так постійно під обстрілами, ще й пакують
Планшетница• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ви пропонуєте зразу до кацапів? Харків незламний!
Черпак_для_фантазий• 16 декабря 2024
Крім 76 є ще 45 ( здається) постанова
Частина по одній бронюється, частина по іншій
В м. Вишневе ( як приклад) точно немає 100% броні
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
То зрозуміло, що не всіх, бо у чоловіків можуть бути порушення або якісь помилки та нестиковки з тцк.
Але Водоканали мають право бронювати, так?
Чоловіку відповіли, що не мають право.
Планшетница• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Чоловіку відповіли, що не мають право.
Мають, тільки обмежено кількість
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
Взагалі зміни. Він дані оновив вчасно?
Про зміни я знаю.
Він оновив дані вчасно. Його ще не подавали. Відділ кадрів просто відмовив, посилаючись на те, що Водоканал тепер не має право взагалі бронювати. Це ж брєд.
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
я пропоную перемогти кацапів. Як - не знаю.
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Крім 76 є ще 45 ( здається) постанова
я зрозуміла, дякую.
Планшетница• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Про зміни я знаю.
Ким він там працює?
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
Если белая зп выше 20к, он имеет право на бронь.
для комунальників цей критерій не застосовується.
Для них застосовується нижчий рівень з.п.
Холодная каша• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Тем более! Нанимайте юриста по военному праву и или отсрочка или бронь.
Борщик• 16 декабря 2024
Это когда 15 человек над одним люком стоят)))
Пусть бронируют половину, как и полицию
Борщик• 16 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
И кто за него должен воевать, Петя с Ужгороде?
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляБорщик
Пусть бронируют половину, как и полицию
зараз такого немає.
В комунальників низька з.п. навіть в Києві, ніхто не хоче за таку працювати. Чоловіків мобілізують.
Зараз там залищись працювати наразі лише ті, у кого або жінки можуть приносити з.п., або маргінали, і то, їх не вистачає.
Тому і питаю, не бронюють, тому що не можуть , чи щось треба на лапу дати?
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляЦикавенная
По новим законам 50% військовозобов´язаних
дякую за відповідь
В гости звали?• 16 декабря 2024
У начальника водоканала куча своих родственников, которых нужно забронировать, у меня у знакомой муж работает в водоканале непонятно кем, там начальник их родственник - его конечно же забронировали, а слесарей отправили в окопы.
Трахтибидох• 16 декабря 2024
У нас в городе не хватает 300 с чем то человек в водоканал , они постоянно постят во всех местных группах вакансии и что это очень патриотично поддержать родной город в тяжелые времена , пишут про соц пакет , но про бронь не слова , так понимаю что под бронью уже все кто надо, а простые работники фиг.
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляТрахтибидох
Мова про Київводоканал.
Ось і я про це. Або хочуть, щоб ми їм щось запропонували, або дійсно не мають право бронювати. Але ж під них прописана ця постанова 76, знижений розмір з.п.
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
ясно(
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
Ким він там працює?
Київводоканал.
посада інженер, повірка лічильників
Планшетница• 16 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Родственника с улицы забрали, уже под Полтавой. Бронь до января есть. Он на почте работал. Сейчас, наверно , она ничего не значит
Документи мав із собою?
ПолБатона• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Чоловіку відповіли, що не мають право.
Якщо Водоканал підтвердив свою критичність, то буде надано якийсь відсоток до бронювання, якщо не підтвердив, то співробітники залишаться без броні. Автор, і ніхто не може змусити керівництво бронювати саме вашого чоловіка,якщо воно обрало інших співробітників