Кумедна• Изменено 16 декабря 2024

Що обрали б, робота?

Колектив гівно, а зарплата 25 тис (конверт) або є пропозиція 22 офіційна зарплата на руки !
Результат:
вже голосів: 76
66 (86.84%) Біла 22
10 (13.16%) Конверт 25
Riesling• 16 декабря 2024
Ну для офЕційної це навіть забагато
Не зацілована• 16 декабря 2024
Я б Вам 22000 не платила офЕційно
Барабасиха• 16 декабря 2024
Ответ дляНе зацілована
Я б Вам 22000 не платила офЕційно
А если Ивано-Франковск?
Love_Love_Love_• 16 декабря 2024
Вибирайте офеціно в гівні
Застряла• 16 декабря 2024
Ким працюєте? Офіційна правильне написання
Riesling• 16 декабря 2024
О вже виправила і пішла ліпити рукоморди.
Тут і мінімалка забагато.
Гравіцапа• 16 декабря 2024
А вам ті три тисячі зіграють погоду?
Я завжди за офіційне працевлаштування і сплату податків, але вже подумую над тим щоб піти на офіційну роботу на половину дня, і мати додатковий заробіток, бо толку ніякого
Два-три тижні і фсьо• 16 декабря 2024
Автор какой город?
Анонім-ка• 16 декабря 2024
Мене радує результат опитування, що більшість хоче офіційно. Це круто. Ми ростемо) я лишилася в 2000...вибрала більше, але сіру(( все життя працюю в великих українських компаніях і все життя сіра...зараз 20 000 офіц +- ще 30 000-40 000 у конверті( і те офіційну за роки війни підняли в 2 рази. До цього в тіні були тотальній. Не знаю,де тут люди всі офіційну зарплату знаходять. Високу, повністю білу...це максимум 30% таких. Я в таку компанію потрапити не можу все життя. Англійська с1
дамаБезСобачки• 16 декабря 2024
Ответ дляАнонім-ка
Уже был такой вопрос от автора. Я уже писала, что просто разница незначительная. За 3 тысячи нет смысла работать в чёрную.
Ищу Аленя• 16 декабря 2024
Була 30 я вибрала неофіційну, таку ж.
На пів ставки• 16 декабря 2024
Конечно конверт, зачем дарить 3000?
Дама_с_караваем• 16 декабря 2024
Ответ дляАнонім-ка
Так ми не уточнили розмір офіційної. В мене 24 тис грн. Більше мені не світить. Це всі доходи. Якби мені запропонували 10 офіційної та 30-40 чорної, як ви пишете я б погодилась:) з радістю.
У випадку автора ці 3 тисячі нічого не грають, але офіційна таки надійніше. Це й колектив поганий.